• GoHome Professional
nekretnine novi pazar okolina zadnjih 14 dana što - GoHome nekretnine mali oglasi
  • nekretnine novi pazar okolina zadnjih 14 dana što - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi pazar okolina zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "nekretnine novi pazar okolina zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 72 nekretnina - prosečna cena 2.277 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BELE VODE, 99.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odličan, uknjižen i ravan plac koji se prostire na 6 Ari. Plac je ušuškan i u potpunom je miru prirode, na tihom proplanku u blizini crkve. Od centra Banovog brda, kolima se stiže za 10.-tak minuta. Okruženje je veoma uređeno, kuće i dvorišta u ovom delu naselja veoma....

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 18.000 €, 12,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto površine 12m2 na Žarkovu, u neposrednoj blizini TC Vero. Agencijska provizija iznosi 800 evra od kupoprodajne cene. Kontaktirajte nas za više informacija. .

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 137.937 €, 32,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi pazar okolina zadnjih 14 dana što manji'
30.000 €
134.999 €
135.000 €
  Stan, BELE VODE, 137.937 €, 32,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BANJA, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na prelepu terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se prodaje sa ugradnim....

 
 
 
  Stan, BANJA, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan na trećem spratu u modernom stambenom kompleksu Sunnyville u Višnjičkoj Banji. Stan se sastoji od svetlog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, elegantnog kupatila i prostrane terase koja pruža lep pogled na Dunav. Nekretnina je kompletno....

 
 
 
  Stan, BANJA, 119.000 €, 46,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan, namešten dvosoban stan u naselju u Višnjičkoj banji, u blizini kompleksa Sunnyville, smešten u mirnom i prijatnom delu ovog kraja. Stan je veoma svetao, komforan i dvostrano orijentisan, sa lepim pogledom na Dunav. Prostor je funkcionalno organizovan, sa otvorenim....

 
 
 
  Stan, BANJA, 160.000 €, 46,35 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban stan u okviru kompleksa Sunnyville, premium gradnja (vrata, parket, pločice), električne roletne, poluopremljen (ugrađena kuhinja i kupatilo, i rasveta kompletna), sunčana strana, pogled na Dunav. Zgrada je kvalitetne gradnje sa liftom, grejanje po utrošku. Neposredna blizina....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 125.000 €, 49,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban, izuzeton funkcionalan stan na Julinom brdu. U svaku prostoriju se ulazi iz hodnika. Uknjižen na punu kvadraturu, pogodan za kreditne kupce. Izuzetno osvetljen. Stan je u izvornom stanju i zahtevaće renoviranje u daljoj budućnosti. Poseduje pripadajući podrum i....

 
 
 
  Stan, BANJA, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan sa terasom i pogledom na reku – odlična prilika! Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan na 5. spratu kvalitetne zgrade sa ukupno 5 spratova. Stan se nalazi u mirnom i uređenom naselju, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville, prodavnica, autobuskih....

 
 
 
  Stan, BANJA, 197.000 €, 51,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao, dvosoban stan u novogradnji, u novom naselju Sunnyville, sa pogledom na reku. Nalazi se na trećem spratu. Sastoji se od otvorenog koncepta dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan postoji mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BANJA, 93.000 €, 56,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u strogom centru Niške Banje(Niška Banja)(Stan - Dvosobna Struktura)Prodaje se opremljen stan u samom centru Niške banje na I spratu starije zgrade sa TA grejanjem. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaca sobe, hodnika....

 
 
 
  Stan, BANJA, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan sa tri terase i pogledom na reku – idealna prilika za keš kupce! Prodaje se prostran i svetao trosoban stan na 3. spratu kvalitetne zgrade sa ukupno 5 spratova. Stan se nalazi u mirnom i uređenom naselju, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 108.300 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvorištem u prizemlju. Promenjene sve instalacije, urađena nova kuhinja i stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Dnevna soba i kuhinja u open space konceptu, odvojena soba sa dva ulaza i mogućnošću pregradnje ili organizacije kao....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 171.000 €, 58,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban lux stan na top lokaciji – Banovo brdo U ponudi je izuzetno funkcionalan četvorosoban stan površine 58 m², smešten na jednoj od najboljih i najtraženijih lokacija na Banovom brdu. Stan je trostrano orijentisan, vrlo svetao i prijatan za život, sa odličnim rasporedom prostora.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 29.000 €, 60,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju vikend kuca na samo 25 km od Niša u mirnom prirodnom okruzenju Toponicke reke.U neposrednoj blizini se nalazi banjsko kupatilo,centralno kupalište,lekoviti izvor..Kuca je 60 kv,spratnosti P+Pk, nalazi se na ravnom ogradjenom placu 495 kv. Kuca se sastoji od ulaznog dela,kupatila,kuhinje....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je nov, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u Višnjičkoj banji kod Sanivila. Stan se nalazi na visini prvog sprata, trostran je i odlično izolovan, sa međuspratnom zvučnom izolacijom. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Završni radovi....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetan, kompletno renoviran stan u ulici Ljubomira Jovanovića, na odličnoj i mirnoj lokaciji na Višnjički Venac, preko puta modernog naselja Suniville. Stan ima 60m² (55m² bez terase), nalazi se u prizemlju i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i lepo organizovan....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 213.600 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 60 m² broj stana 1, sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 212.675 €, 60,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 60 m²stan broj 5, sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, stan broj 6površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 13 u izgradnji, površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom,dve udobne....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 62 m² stan broj 19, sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, udobne....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, stan broj 10 površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisani ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom,dve....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 195.000 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve spavaće sobe Šesti sprat iznad stana je potkrovlje. Najmanja kosina 2,05m pun beton , .

 
 
 
  Stan, BANJA, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je izuzetna nekretnina koja predstavlja savršenu investiciju ili luksuzan prostor za život i odmor. Predmet prodaje je kompletna, zasebna polovina vile u samom srcu Mataruške Banje, koja se sastoji od dva nezavisna, moderno opremljena i uveliko razrađena apartmana za izdavanje....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan u Žarkovu – lux renoviran, mirna lokacija Prodaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u mirnom delu Žarkova, smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve komforne spavaće sobe, prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BANJA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban duplex stan – 66 m² – Sunnyville Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban duplex stan površine 66 m², smešten na 3/3 spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi iz 2016. godine, u neposrednoj blizini naselja Sunnyville. Stan je samo za kes kupce. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BANJA, 219.000 €, 67,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ne propustite priliku za useljenje u luksuzno opremljen, neuseljavan trosoban stan, pažljivo osmišljen za udoban i kvalitetan porodični život. Stan je kompletno opremljen novim, nekorišćenim nameštajem i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od dve spavaće sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, BANJA, 185.000 €, 67,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednom od najlepših delova Višnjičke Banje, u poznatom Energoprojektovom kompleksu, nalazi se ovaj izuzetno prijatan stan okružen zelenilom, parkovima i kompletnom infrastrukturom koja omogućava miran i kvalitetan porodični život. Ovaj bajkoviti kompleks izdvaja se po uređenju,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 203.500 €, 68,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je luksuzna trosobna nekretnina, odmah useljiv stan u kompleksu Sunnyville Premium. Stan se nalazi na V spratu, odiše svetlošću i prostranošću i pažljivo je koncipiran tako da svaki kutak ima svoju funkciju, pružajući maksimalnu udobnost tokom boravka. Posebnu lepotu ovom....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 68,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan koji se retko pojavljuje u ponudi – pravi dom za porodičan život. Smešten u mirnom i zelenom okruženju, okružen parkovima, pruža osećaj topline i udobnosti. Orijentisan ka parku, stan nudi pogled na prirodu i prijatnu atmosferu tokom celog dana. Nalazi se u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 243.000 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 69m2 (terasa 4m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, veliki dnevni-trpezarijski-kuhinjski....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 180.900 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u izgradnji, smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Žarkova, idealan za sve koji žele da spoje miran život sa dobrom povezanošću ka centru grada. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od hodnika, kombinovane sobe, spavaće sobe i terase. Zgrada je novogradnja,....

 
 
 
  Kuća, TRNAVA, 26.000 €, 74,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, ukupne površine 74m2, od čega je 24m2 terasa. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Objekat ima struju, dok je voda bunarska i nalazi se na samom placu. Plac je ukupne povšine 1428m2, sa izlazom na asfaltirani put sa jedne....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 170.000 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, u izvornom stanju. Stan je kompletno okrečen. Na mirnom mestu, veoma je svetao, sa pogledom na park i zelenilo iza zgrade. Izuzezno funkcionalan sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa izlaskom na lođu, trpezarijom, kuhinja sa ostavom i izlaskom....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 228.960 €, 77,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u okviru veoma kvalitetnog stambenog objekta na Banovom brdu, smeštenog u mirnoj i tihoj ulici, a ipak nadomak svih važnih infrastrukturnih sadržaja, prodavnica, škola, vrtića i svih gradskih dešavanja koja ovu lokaciju čine jednom od najpoželjnijih....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 189.550 €, 79,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u izgradnji, smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Žarkova, idealan za sve koji žele da spoje miran život sa dobrom povezanošću ka centru grada. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe, dodatne....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 57.000 €, 80,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična prilika za kupovinu splava na jednoj od najtraženijih lokacija – na Adi! Ovaj splav predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i uživanja u prirodnom okruženju, idealan kako za odmor, tako i za duži boravak. Površine 80 m², splav je pažljivo organizovan i maksimalno....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 255.000 €, 80,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ŽARKOVO, 4.0, 80m² U mirnoj ulici punoj zelenila, na Žarkovu, prodaje se svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 80m². Nalazi se na 4. spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je ekskluzivan penthouse stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u Karpoševoj ulici. Stan se nalazi u novogradnji i idealan je za one koji traže komfor, privatnost i moderan način života. U pitanju je stan strukture 2.5 ukupne površine 80 m², uz impresivnu krovnu terasu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 71)

<< <1 2> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura