• GoHome Professional
nekretnine kikinda do 655 eura/m2 što manji uknjiž - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kikinda do 655 eura/m2 što manji uknjiž - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kikinda do 655 eura/m2 što manji uknjižen 160 m2

  • Za upit "nekretnine kikinda do 655 eura/m2 što manji uknjižen 160 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 622 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 687 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KIKINDA, 72.500 €, 145,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na uglu ulica Miloša Velikog i Braće Bogaroški, prodaje se izuzetno funkcinalan poslovni prostor ukupne korisne površine 145 m2. Poslovni prostor se sastoji od 6 odvojenih prostorija/kancelarija i 3 mokra čvora/kupatila, povezanih funkcionalnim hodnikom i još jednom prostorijom /čekaonicom.....

 
 
 
  Farma, KIKINDA, 36.000 €, 150,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Bašidu, selu u blizini Kikinde, na tranzitnom putu, prodaje se odlično, prostrano seosko domaćinstvo na površini od 2050 m2, pozicionirano sa izlaskom na dve ulice. Navedeno domaćinstvo se sastoji od porodično stambene kuće u dobrom stanju, i devet uknjiženih, raznih veličina, višenemanskih....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 101.000 €, 150,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miloša Ostojina prodaje se odlična spratna kuća korisne površine 150m2 na parceli površine 600m2. Pored kuće, na parceli se nalazi dvorišni stan, pomoćni objekti i lepo manje uređeno dvorište. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30, ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 100.000 €, 157,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U najstrožem centru Kikinde prodaje se prizemna kuća površine 157m2, na parceli površine 1200m2. Kuća zahteva dodatna ulaganja ako bi se posmatrala kao stambena jedinica, međutim lokacija i površina parcele iskazuje ogroman potencijal za poslovne i građevinske sadržaje. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 72.000 €, 160,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Jugovićevoj ulici prodaje se spratna kuća korisne površine cc 160 na parceli ukupne površine 432 m2. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska provizija shodno opštim uslovima agencije Terasa.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 45.000 €, 171,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, u ulici Miloša Ostojina prodaje se starija useljiva kuća površine 171 m2, na izvrsnoj uslovnoj parceli za izgradnju novog stambenog objekta, ukupne površine 1090m2. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine kikinda do 655 eura/m2 što manji 160 m2 (9)
  • nekretnine kikinda do 655 eura/m2 što manji uknjižen (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.