• GoHome Professional
nekretnine kikinda 1.sprat što veći 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kikinda 1.sprat što veći 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kikinda 1.sprat što veći 130 m2

  • Za upit "nekretnine kikinda 1.sprat što veći 130 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KIKINDA, 25.000 €, 140,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u Novim Kozarcima kod Kikinde. Kuca je povrsine 140m2, izgradjena je od cigle sa betonskom tavanskom plocom, a nalazi se na placu od oko 11 ari. Poseduje prikljucke za struju, vodu i gas. Na istom placu se nalazi garaza I pomocni objekti, ukupne povrsine oko 140m2.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Bašaidu. Zidana od cigle. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene terase, ostave i podruma. Kuća je održavana - renovirano kupatilo, kuhinja Na podovima pločice, laminati drvena stolarija, ulazna PVC vrata. Grejanje na plin, trofazna....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 81.000 €, 136,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Kikinde, veliki parking prostor ispred kuće, poseduje garažu. Podovi prostorija su (u zavisnosnosti od namene) obloženi laminatom, brodskim podom i keramičkim pločicama. Poseduje sve priključke: struja, voda, gas i kanalizacija. Uknjiženo, bez....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 81.000 €, 136,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Marka Kraljevica 160A Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 148.000 €, 133,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru grada, u ulici Hajduk Veljkova, prodaje se odlična, kompletno opremljena prizemna kuća, korisne površine 133 m2 na parceli ukupne površine 650m2. Kuća se sastoji od 2 spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, ostave, hodnika i prostrane terase.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 87.550 €, 131,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 na TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasuiza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u Dvorištu imamo zidani bunar a u Bašti bušeni Bunar....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 39.000 €, 130,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru grada, u ulici Đure Jakšića, pored autobuske stanice, prodaje se starija kuća/stan korisne površine 130 m2 na parceli ukupne površine 370 m2. Kuća zahteva određena ulaganja a lako se može pretvoriti u poslovni prostor i kao takva može predstavlajti dobru investiciju.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 19.000 €, 130,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća Rusko Selo.Površina 130 m2.Struja , voda, plin.Sve to na placu od pola jutra zemlje. Kontakt:0628266885 .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 97.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Jugovićevoj ulici u Kikindi prodaje se renovirana dvoetažna kuća površine 130 kvadratnih metara na placu od 6 ara po ceni od 97 000 evra. Kuća je izgrađena 1975. godine od cigle i potpuno je uknjižena. Kuća ima tri sobe, kupatilo, toalet, ostavu i dve terase sa pogledom na ulicu....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 80.000 €, 127,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.gsigma.rs

Nova prizemna kuća u Bašaidu. Površine 127 m2, na placu od 7. 41 ari. Kuća se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatilom, špajz, dve terase i četiri spavaće sobe. Kuća je zidana od čvrstog materijala, betonska ploča. Grejanje na gas. Poseduje lepo dvorište,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine kikinda što veći 130 m2 (19)
  • nekretnine kikinda 1.sprat što veći (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>