• GoHome Professional
nekretnine kamenica što veći prizemlje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • nekretnine kamenica što veći prizemlje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što veći prizemlje

  • Za upit "nekretnine kamenica što veći prizemlje" pronađeno 367 nekretnina - prosečna cena 2.267 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 320.000 €, 90,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE Oglašavamo prodaju, .. . .porodična kuća u Sremskoj Kamenici, u glavnoj ukici- Vojvode Putnika površine 90m , trosobna, u visokom prizemlju dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, terasa sa dvorišne strane, kupatilo, dve spavace sobe, u prizemljku /polusuterenu)....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 247.500 €, 90,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo Vam modernu urbanu vilu sa svega 4 stambene jedinice. Zgrada je izolovana od gratske buke,sa prelepim pogledom na grad,idealna za porodičan život. U prizemlju objekta se nalazi ,6 garažnih mesta i 4 ostave od 15m2. Luksuzna oprema renomiranih proizvođača: granitna španska....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 89,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična spratna kuća na Popovici, udaljena svega 100m od glavnog puta. Sastoji se od tri nivoa i ukupno 113m2 korisne površine, od čega je uknjiženo 49m2. U prizemlju se nalaze prostran dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, kao i velika terasa. Na prvom spratu se nalaze....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 267.610 €, 89,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 89,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična spratna kuća na Popovici, udaljena svega 100m od glavnog puta. Sastoji se od tri nivoa. U prizemlju se nalaze prostran dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, kao i velika terasa. Na prvom spratu se nalaze prostrana spavaća soba i WC, kao i široka terasa koja pruža....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 88,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica, Centar, na prodaju restoran, kuća i pomoćne prostorije.Restoran sa 80 mesta unutra, basta 50 mesta mokri cvor i ulaz. Kuca -suteren 35 m2 sa 2 sobe,prizemlje 35 m2 kuhinja, trpezarija, dnevni boravaki wc, potkrovlje, jedna prostorija od 35 m2 i kupatilo.Odlična lokacija,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 86,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novoizgrađena kuća u Ledincima na manje od 15 min vožnje do grada. Kuca je na dva nivoa, prizemlje i sprat. Kupcima je ostavljen izbor keramike i podova. Kontakt telefon: 0693831006 .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 231.050 €, 85,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovremeno i kao tradicionalni salonski stanovi, sa prostranim, svetlim prostorijama, plafonima visine 3m, ulaznima vratima visine 2.20m,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 226.600 €, 85,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu spratnu kuću u mestu Sremska Kamenica ! Kuća se nalazi na placu koji je 340m2. Kuća ukupno ima 85m2. Veoma je pristupačna lokacija, sam prilaz je asfalt. Kuća je priključena na kanalizaciju, vodu, struju. Okolina je veoma mirna i prepuna zelenila. Sama....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.000 €, 82,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 3-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 390.000 €, 81,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Popovica. ODLIČNA KUĆA NA POPOVICI SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ako želite da imate svoje parče raja koji pruža pogled na Novi Sad, sa puno zelenila, uređenim dvorištem, sa bazenom i terenom za basket - onda je ovo za vas! Kuća uknjižene površine od 81m2 (prizemlje +....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.450 €, 81,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 264.710 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću u Bockama. U prirodi ima 272m2! Nadomak glavnog puta, uvučena ulica, kuća na odličnoj poziciji. U blizini mosta koji se trenutno gradi, biće jako blizu svih gradskih aktuelnih dešavanja. Kuća ne zahteva veća ulaganja, osim određenih higijenskih.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 81,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 264.710 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću u Bockama, sa ukupnom površinom od 272m2! Nalazi se na odličnoj poziciji, nadomak glavnog puta, u uvučenoj ulici. Kuća je blizu mosta koji se trenutno gradi, što će je činiti veoma pristupačnom svim gradskim aktuelnim dešavanjima. Ova kuća ne zahteva....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje duhinja trpezarija , gore dve sobe i kupatiulo i iznad tavan ..kamen fasadna cigla Asfalt do kuće sve komunalije lep veliki plac id 2500m2 na lokaciji gde će izlaskom novog mosta cene značajno skočiti (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174)....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 163.800 €, 80,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća Sremska Kamenica, poželjna lokacija! +++ Agencijska oznaka 3045619, Sremska Kamenica,Čardak. Oglašavamo prodaju kuće u Sremskoj Kamenici na parceli od 1000m2 na dve etaže, u prizemlju se nalaze kuhinja, trpezarija i veliki dnevni boravak, Na spratu su dve velike sobe a postoji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 232.340 €, 76,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.190 €, 76,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1090085- Pred uknjižbom , dobar trosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. Prizemlje, terasa,ostava, gasno grejanje-mali računi. Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.780 €, 76,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 150.000 € na 170.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 150.000 €
30.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1049976. SREMSKA KAMENICA, ŠIRI CENTAR, DVOIPOSOBAN STAN, 75 m2. SAMO KOD NAS U PONUDI! Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan, pozicioniran na visokom prizemlju uredno održavane zgrade. Sadrži hodnik, prostran dnevni boravak, trpezariju, odvojenu kuhinju, degažman, dve....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću na Paragovu! Na samom placu se nalazi kuća i brvnara od 25m2 . Kuća se sastoji u prizemlju od dnevnog boravka i dve spavaće sobe,kupatila i terase, i na spratu su dve spavaće sobe. Kuća je gradjena od čvrste gradnje. Plac je na samoj granici sa šumom.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 223.160 €, 73,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 73,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Plac je odličan, ravan i izlazi na dve ulice. Kuća je čvrste gradnje, urađena je izolacija i sve tri etaže kuće su sređene. U suterenu postoji garaža i ostava, prizemlje kuće poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i velikom kuhinjom, dok su na gornjem spratu tri spavaće sobe. Kuća....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.030 €, 73,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 175.000 € na 174.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 174.000 €, 73,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.08.2025 - 191.580 €
12.10.2025 - 180.000 €
05.11.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 174.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na prodaju-Petrovaradin, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja kuću na prodaju na Petrovaradinu, Novi Sad, udaljen svega 15minuta hoda od centra. Na prodaju moderna tipska kuća u Petrovaradinu – Solarna dolina Kuća na prodaju-Petrovaradin Mišeluk, Novi Sad Agencija Gold....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderna tipska kuća u Petrovaradinu – Solarna dolina U mirnom i porodičnom naselju Solarna dolina, samo pet minuta od centra Novog Sada, prodaje se moderna, polunameštena tipska kuća površine 73 m² stambenog prostora, sa dodatnih 33 m² prostranih terasa na prednjoj i zadnjoj....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 73,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na lepoj lokaciji u Bockama , prirodno okruženje, Sremska Kamenica. +++ Agensijska oznaka nekretnine 3045677, Sremska Kamenica , Bocke . Prodajemo manju porodičnu kuću , uknjiženih 73m2 sa prizemljem i potkrovljem na placu od 614m2. Prilaz iz asfaltirane ulice, zasad poseduje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 206.000 €, 72,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 72m², smešten na visokom prizemlju potpuno nove zgrade, koja se izdvaja kvalitetnom gradnjom i modernim standardima. Objekat je opremljen video nadzorom, što dodatno doprinosi osećaju sigurnosti i komfora. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 432.600 €, 71,00 m2 cca 6090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća na vrhunskoj lokaciji punoj zelenila i u blizini gradskog prevoza. Nekretnina u prirodi ima cca 220m2, urađen je projekat izvedenog stanja i predat je u Katastar. Uskoro se očekuje uknjižba kompletne kvadrature. Bez ulaganja, odlično održavana. Poseduje garažu i radionicu,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.200 €, 71,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 2-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 155.500 €, 70,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća , Alibegovac, odlična lokacija +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045590, Sremska Kamenica, Alibegovac . Oglašavamo prodaju vikend kuće, na odličnoj lokaciji za odmor i uživanje u prirodi. Savršeno mesto za odmor u neposrednoj blizini grada , brvnnara koja je je pozicionirana....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 136.980 €, 68,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na Petrovaradinu na odličnoj poziciji, malo izdignutoj i sklonjenoj sa puta. Po jedan stan na svakoj etaži, ovaj konkretno je na visokom prizemlju, visina prvog sprata i ispod su garažna mesta sa oko 14m2 koja bi se plaćala po ceni od 1.000 e/m za korisnike stanova.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 135.440 €, 67,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 163.770 €, 66,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi porodična kuća od cvrste gradnje. U donjem i gornjem delu postavljena spoljna pvc stolarija. U prizemlju dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,spavaća soba,kupatilo i velika terasa. Gornj deo u sirovom stanju. Mogućnost tri spavaće soba i kupatila. U polu suterenu podrum.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 66,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 195.550 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.780 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.240 €, 65,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam vestitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.880 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.870 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 368)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>