• GoHome Professional
nekretnine kamenica što veći klima - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • nekretnine kamenica što veći klima - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što veći klima

  • Za upit "nekretnine kamenica što veći klima" pronađeno 638 nekretnina - prosečna cena 2.401 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • podrum
    • novogradnja
    • dvorište
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOV STAN! SA TRI SPAVAĆE SOBE ,DNEVNI BORAVAK,KUHINJA DVE VELIKE TERASE SA PRELEPIM POGLEDOM DN.BORAVAK I JEDNA SOBA JE ORJENTISANA PREMA PREMA FRUSKOJ GORI DRUGE DVE SOBE I TERASA PREMA DVORIŠTU. MOGUCNOST KROVNE TERASE 80M2 GREJANJE NA TOPL.PUMPE(mali troskovi) DOBRA OPREMA ZGRADE....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

536045-Na prodaju je nova kuća na Popovici, građena 2024. godine, smeštena u prelepom i mirnom okruženju. Kuća ima 2 spavaće sobe, savremeni dnevni boravak sa zidanim kaminom i moderno kupatilo. Idealna je za porodice i pruža udobnost i privatnost. Kontaktirajte nas za više informacija!....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 232.485 €, 79,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri kilometra od centra Novog Sada. Ovaj jedinstveni projekat prostire se na više od 9.000 m² stambenog prostora, sa lokalima, podzemnim garažama....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 199.990 €, 79,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Specijalna ponuda . Nova porodična kuća 79m trosobns na Fruškoj gori na Popovici, moderno gradjena, trosobna , veliki dnevni boravak kupatilo, velika terasa, sa kaminom +2 spavace sobe, kupatilo. Plac 920m u zelenilu, veliki parking, ogradjen plac. Odmaj useljivo, uknjizeno, prodaje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 224.670 €, 79,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u luks vili sa svim sadržajima. Grejanje je podno sa kalorimetrima. Cena je sa PDV-om. Pozovite za više informacija. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 149.000 €, 79,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan na Mišeluku. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Sigurnosna ulazna vrata, hrastov parket, PVC stolarija, odlična keramika. Stan je nov, nije se živelo u njemu, bez ulaganja. Ova nekretnina ima pripadajuće parking mesto ispred samog objekta.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116332, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv četvorosoban stan u mirnom i ekskluzivnom naselju Hollywood Hill. Idealan je za porodični život, sa otvorenim pogledom ka zelenilu Fruške gore i dobrom povezanošću sa gradom.Stan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 176.750 €, 78,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Vrhunska nekretnina vredna Vaše pažnje, predstavljamo Vam izgradnju koja se nalazi na Mišeluku. Urbana vila sa svega tri stana. Fantastičan trosoban stan, sa savršenim rasporedom. Posreduje konforan dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe pravilnog oblika,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 102.000 €, 78,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN OD INVESTITORA Prodajem visoko-kvalitetan stan u fazi izgradnje na Mišeluku. Stan se nalazi se u urbanoj vili u kojoj sam suinvestitor i koja ima ukupno četiri stana. Vila je u prelepom ambijentu i na prelepoj lokaciji, tj. na mirnom i tihom mestu. Do nje vodi asfaltni put, a....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 160.680 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544887- Nov stan najbolji odnos cene i kvaliteta! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.090 €, 77,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan u izgradnji na Petrovaradinu. Pouzdan investitor, fenomenalan kvalitet gradnje i opreme. Cena je sa PDV-om. Izgradnja sa rokom završetka avgust 2023. Za više informacija pozovite nas Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 237.930 €, 77,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Enterijerski dizajniran i kompletno namešten četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici Savršen spoj savremenog dizajna, udobnosti i prestižne lokacije. Na prodaju četvorosoban stan površine 77m², izuzetno funkcionalan i smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2020. godine sa liftom. Stan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 166.550 €, 77,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, najbolji odnos cene i kvaliteta! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.620 €, 77,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544890- Novogradnja, najbolji odnos cene i kvaliteta! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 174.980 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Centar Sremske Kamenice Prelepa uvučena ulica od glavnog puta. U blizini osnovna škola, vrtić, prodavnice, autobuska stanica i sve ostalo što je potrebno za život. Uz stan se dobija i parking mesto. Za više....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 225.570 €, 76,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj jedinstven projekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji, nedaleko od mosta Slobode, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav, u neposrednom okruženju porodičnih kuća, vrtića, prodavnica i Instituta. U ponudi je 78 pažljivo osmišljenih stanova, opremljenih najsavremenijom i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 232.340 €, 76,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.780 €, 76,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 220.935 €, 75,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1093698 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine garažnog mesta.Stanovi su opremljeni u skladu sa najnovijim standardima savremene gradnje. Potpunu sigurnost pružaju ulazna sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.680 €, 75,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan troiposoban stan površine 75 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje u mirnom delu Sremske Kamenice . Stan je uknjižen, što omogućava brzu i sigurnu kupoprodaju. U neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice, javni prevoz i sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 339.900 €, 75,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, trosoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji, na Tatarskom brdu. Stan je u odličnom stanju, sa pažljivo biranim nameštajem i dodatno rađenim detaljima koji mu daju poseban kvalitet i udobnost. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daju dve terase – jedna od....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 221.970 €, 75,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. 064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u Jezerskoj ulici. Na samom placu se nalazi kuća i brvnara od 25m2 . Plac je na samoj granici sa šumom. Do samog placa je asfaltni prilaz. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 159.650 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na jednoj od traženijih lokaciji u Sremskoj Kamenici. Miran kraj, park i zelenilo u okruzenju, dovoljno parkinga ispred zgrade Za više informacija pozovite nas! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3306 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 159.650 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan stan, na odlicnoj lokaciji u Sremskoj kamenici! Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.300 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3,0 stana od 75,35m2 u izgradnji u kompleksu Royal Residency. Popovica, Srbija. Royal Residency. Luksuzan zatvoreni kompleks sa bazenima okružen zelenilom U mirnom vikend naselju Popovica, na četiri kilometara od centra Novog Sada, gradi se luksuzni zatvoreni kompleks "Royal....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 152.170 €, 75,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na Petrovaradinu na odličnoj poziciji, malo izdignutoj i sklonjenoj sa puta. Po jedan stan na svakoj etaži. Uz ovaj stan ide i gratis terasa iznad, preko cele površine stana pošto je ravan krov u pitanju i plaćali bi se samo troškovi uređenja terase. Ispod su....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.300 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica, Popovica. Izdavajamo iz ponude nov, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi u luksuznom naselju sa bazenima. Na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Pozicioniran na I spratu, ovaj stambeni prostor čini svetao dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, Na upit, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POTPUNO NAMESTEN STAN, IDEALAN ZA DVE ZAPOSLENE OSOBE ILI PAR. NA 10 min. OD NOVOG SADA. PRELEP POGLED, VELIKO DVORIŠTE, ZAISTA CIST VAZDUH, VEOMA MIRNO. VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVACA SOBA SA BRACNIM KREVETOM I DVE MANJE SOBE(troškovi oko 200eura mesečno).....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.030 €, 73,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo atraktivnoj lokaciji na Mišeluku. Nov, bez ulaganja. Prodaje se sa nameštajem. Stan se nalazi u dva nivoa. Dole dnevna soba, kuhinja, vc, dve dvorisne terase. Gornji sprat se se sastoji od tri spavaće sobe i kupatila. Uknjižen stan na vlasnika 1/1 .....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 223.160 €, 73,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Predivna nova montažna kuća na Karagači. Kvalitetni materijali, dobra izolacija, nov nameštaj i tehnika, sve ostaje u kući kao na slikama, zidana garaža, ograđeno dvorište sa kliznom kapijom na kolskom ulazu. Uknjiženo 1/1!!! Pozovite!!! 065/281-3132 Šifra: 3000366 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.540 €, 73,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan četvorosoban u izgradnji, Sremska Kamenica - Popovica! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 216.170 €, 73,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderna tipska kuća u Petrovaradinu – Solarna dolina U mirnom i porodičnom naselju Solarna dolina, samo pet minuta od centra Novog Sada, prodaje se moderna, polunameštena tipska kuća površine 73 m² stambenog prostora, sa dodatnih 33 m² prostranih terasa na prednjoj i zadnjoj....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.940 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prelep cetverosoban stan u kompleksu Fruske Vile na Alibegovcu. Stan je na 1 spratu dvospratne urbane vile sa posebno ogradjenim dvoristem u okviru kompleksa. Ulaz u dvoriste je kroz zasebnu kapiju sa daljinskom komandom koju imaju pravo koriscenja 4 stanara koji....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

* Vredi razmotriti ovu prostranu nekretninu! U ponudi dvojna kuća na dva sprata, spremna za opremanje po Vašem ukusu. Kuća je puna potencijala, na odličnoj lokaciji - 10 minuta od Novog Sada. Nalazi se u veoma mirnom kraju, u blizini Parka Kameničkog instituta gde se nalaze svi neophodni....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 155.740 €, 72,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan četvorosoban stan na mirnoj lokaciji. Odličan kompleks za stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.946 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan stan koji se nalazi u mirnom i uređenom delu Novog Sada, u okviru luksuznog stambenog kompleksa Fruške Vile na Alibegovcu. Stan je smešten na prvom spratu urbane vile sa ukupno dva sprata. Kompleks je zatvorenog tipa, sa posebno ograđenim dvorištem....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 206.000 €, 72,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 72m², smešten na visokom prizemlju potpuno nove zgrade, koja se izdvaja kvalitetnom gradnjom i modernim standardima. Objekat je opremljen video nadzorom, što dodatno doprinosi osećaju sigurnosti i komfora. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

KARAGAČA, 71m2, TROSOBAN U prilici smo da Vam predstavimo trosoban dizajnerski stan površine 71 m², smešten u mirnom delu Petrovaradina, naselje Karagača, na samo nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Ovaj pažljivo uređen stan odiše modernim dizajnom i funkcionalnošću, pružajući vrhunski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 524)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>