• GoHome Professional
nekretnine kamenica što veći kablovska - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine kamenica što veći kablovska - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što veći kablovska

  • Za upit "nekretnine kamenica što veći kablovska" pronađeno 702 nekretnina - prosečna cena 2.312 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • klima
    • podrum
    • luksuzan
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 600.000 €, 112,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SREMSKA KAMENICA,300m2,KUĆA Tražite savršen dom u Sremskoj Kamenici? Vaša potraga je završena! Predstavljamo Vam jedinstvenu kuću blizu centra u Sremskoj Kamenici. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici, idealnoj za porodično stanovanje. Kuća u osnovi iznosi 112m2....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 344.430 €, 112,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 143.230 €, 112,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Popovici – mir, zelenilo i pogled za uživanje! Prodaje se spratna kuća od 112 m² na Popovici, Sremska Kamenica, na velikom placu od 1.067 m². Idealno mesto za one koji žele mir, prirodu i dovoljno prostora – i napolju i unutra. Kuća je okružena zelenilom, ima otvoren pogled,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 318.380 €, 112,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 280.500 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petosoban stan 110m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 110m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.070 €, 110,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 275.000 €, 110,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju petosobnog stana 110m u izgradnji na III spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom izlazom na terasu, četiri spavaće sobe, dva kupatila. Gradi se moderni stambeni objekat Su+P+2+(3),....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.000 €, 110,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u SREMSKOJ KAMENICI, POPOVICA površine 156m2. Kuća je spratna korisne površine 156m2. Udaljena je 8 km od Novog Sada. Asfaltni prilaz. Kuča poseduje 5 spavaćih soba, dva mokra čvora, tri terase. Komotan parking u dvorištu. Etažno kombinovano grejanje. Odlična komunikacija....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.180 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja se odvija u fazama sa krajnim rokom za ceo kompleks 2024.god. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri),....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 350.200 €, 109,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaja nove kuće, izgradjene 2018. godine u Petrovaradinu u blizini naselja Mišeluk 3, a na svega 3 km od centra Novog Sada. Kuća je izgradjena visokim nivoom kvaliteta gradnje u 3 nivoa ( suteren, prizemlje i sprat ) koji su vidljivi na slikama. Objekat je legalizovan i uradjen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.640 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.760 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 272.950 €, 109,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pretstavljamo vam fantastičnu, strukturno odličnu kuću bez ulaganja. Posjeduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora. Gradjena je najkvalitetnijim materijalima, rehau stolarija, izolacija-grafitna desetka, etažno grejanje, granitna keramika.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 271.700 €, 109,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju urbane vile na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 109m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.180 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite.Izgradnja se odvija u fazama sa krajnim rokom za ceo kompleks 2024.god. Ukupno 4 bloka,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 309.000 €, 109,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu, strukturno odličnu kuću bez ulaganja. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora. Građena je najkvalitetnijim materijalima, rehau stolarija, izolacija-grafitna desetka, etažno grejanje, granitna keramika. Udaljena....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 350.200 €, 109,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja relativno nove kuće, izgrađene 2018. godine u Petrovaradinu u blizini naselja Mišeluk 3, a na svega 3 km od centra Novog Sada. Kuća je izgrađena visokim nivoom kvaliteta gradnje u 3 nivoa ( suteren, prizemlje i sprat ) koji su vidljivi na slikama. Objekat je legalizovan i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 272.950 €, 109,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 273.000 €, 108,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Alibegovcu od 108 m2. na placu od oko 1.400 m2. Kuća poseduje dnevnu sobu, kuhinju, bračnu sobu, kupatilo i 2 dečije sobe. Prelepo dvorište puno zelenila sa zidanim roštiljem. Kuća je lepo zavučena na kraju placa, nema ulične buke. Grejanje je kombinovano na struju i drva.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 211.000 €, 108,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici koji se prostire na dve etaže. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak, kuhinja, tri spavaće sobe i kupatilo, na drugoj etaži dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Može se koristiti kao dve odvojene stambene jedinice. U prirodi ima....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.990 €, 108,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 347.750 €, 107,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Tatarskom Brdu. Ovaj LUX kompleks bice opremljen najsavremenijom opremom, podno grejanje na toplotne pumpe sa minimalnim troškovima, šestokomorna stolarija, tarket podovi Rok za završetak radova je kraj ove godine. U cenu je uključen i PDV! Terasa,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 370.800 €, 107,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u centru Sremske Kamenice bez ikakvih ulaganja! Uknjižena na vlasnika. Uknjižena na 107m2 u prirodi 220m2. Pozovite za više informacija! Naša preporuka. Фантастический дом в центре Сремской Каменицы без каких-либо дополнительных вложений! По документам 107 м2, но....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 211.500 €, 105,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 105m2. Stan je u izgradnji. U pitanju je Penthouse. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Dva mokra čvora, dve terase, prelep pogled. Vrhunski kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 309.000 €, 104,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u Paragovu. Kuća poseduje 4 spavaće sobe i komforan dnevni boravak. Kuća je uvućena od glavnog puta a sa druge strane za manje od minut ste na glavnom putu. Kuća je uknjižena 1/1 . Kontakt: Dušan Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, U blizini gradskog....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 270.000 €, 104,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća PR+I+Tav. na placu od 1820m2, na samo 7km od grada, sa odličnim pogledom u traženom delu SREMSKE KAMENICE. Na placu od 1820m2, sa frontom od 27m, dužinom placa od 82m i kolskim ulazom nalazi se kuća od 68m2 i pomoćni objekat od 36m2, sve uknjiženo 1/1. Kuća je građena....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 103,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Uknjižena spratna kuća u Sremskoj Kamenici na Čardaku, na placu od 791 m2. Upisana je osnova od 103 m2, ali objekat ima 180 m2 u prirodi. Sobe su raspoređene na poluspratovima, interesantna koncepcija. Širina placa je 18m, postoji kolski ulaz. Trofazna struja, gradska voda, gas -....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 309.000 €, 103,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na granici sa Nacionalnim parkom Fruška gora, gde su mir, zelenilo i tišina zagarantovani, se nalazi ova vikend kuća sa pogledom na celu Vojvodinu,grad, Dunav, tvrđavu. Plac je fantastičan, kolski ulaz direktno sa asfaltiranog glavnog puta, a kuća je "spuštena" na padine Fruške gore....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 102,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu spratnu kuću od ukupno 102m2. Kuća je građena fasadnom ciglom. Na prizemlju je dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo, na spratu su dve prelepe spavaće sobe sa terasom. Delimično je kuća renovirana i sređena, treba da se uradi kupatilo, i jedna spavaća soba....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 291.980 €, 101,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 303.520 €, 101,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.070 €, 101,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 101,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća na Čardaku. Spratna kuća, čvrste gradnje. Sastoji se od Dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta. Za više informacije kontaktirajte nas! ŠIFRA: 550043 N22 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 101,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa ravnim placem od 795m2. Čvrsta gradnja. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, wc, dve spavaće sobe, kupatilo. Za više informacija, pozovite 021/221-5500 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 267.800 €, 100,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepom ambijentu Sremske Kamenice, u modernoj novogradnji vrhunske kategorije, prodaje se luksuzan stan od 100 m², koji pruža izuzetan komfor i savremen način života. Prostrane i svetle prostorije dodatno ističe visina plafona od 2.80 m, dok panoramski pogled pruža osećaj slobode....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 264.710 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.000 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Sremskoj Kamenici na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, dva kupatila i dve terase od kojih je jedna zatvorenog koncepta i koje pružaju predivne poglede. Grejanje je etažno na toplotne....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u luksuznoj Vili "Fantast", izuzetne....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 236.900 €, 100,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u SREMSKOJ KAMENICI, TATARSKO BRDO površine 100m2. Extra kvalitetan objekat sa svega nekoliko stmabenih jedinica. Parking ispred zgrade. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Pozovite da pogledate. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je od centra grada udaljena 5 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada je opremljena liftom, video nadzorom, alarmnim sistemom u svakom stanu, sifratorima na svim vratima, video intrefonom sa upravljanjem putem mobilnog telefona, podnim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 618.000 €, 100,00 m2 cca 6180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetno građena kuća na Popovici, na mirnoj lokaciji, sa pogledom na grad. Kuća je u tri etaže i svaka etaža može da funkcioniše odvojeno. U prizemlju je velika garaža.Zidano je kamenom i fasadnom ciglom sa izolacijom. Sem estetskih radova kuća ne zahteva ulaganja. Plac je lep,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, Na upit, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Modern Mountain Villa je savremen objekat koji predstavlja kompromis raskoša gostinskog mesta za užitak i opuštenog zelenila i prirode Fruške Gore. Locirano u naselju Alibegovac, ovo imanje sa svojim sadržajima udaljeno je svega 8km od Novog Sada, odnosno ~1h vožnje iz pravca Beograda.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 612)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>