• GoHome Professional
nekretnine kamenica što veći dvorište - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • nekretnine kamenica što veći dvorište - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što veći dvorište

  • Za upit "nekretnine kamenica što veći dvorište" pronađeno 244 nekretnina - prosečna cena 2.122 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Stan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Pozvati naše agente. - KING NEKRETNINE - 021-221-5555 / 064-80-333-13 / 064-80-333-12 - king.nsgroup@gmail.com Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacijaStan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće . Keš/kredit. Pozvati naše agente. Kontakt: 021/221-5100....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacija...Stan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće . Keš/kredit. Pozvati naše agente. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1062053 - Prodaje se trosoban ,uknjižen stan bez tereta i zabeležbi na Tatarskom brdu. Stan se nalazi u zgradi koja ima ukupno šest stanova , zajedničko dvorište za sve stanare ,kao i mogućnost kupovine parking mesta ili garažnog mesta u suterenu zgrade. Veoma lepa....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 390.000 €, 81,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Popovica. ODLIČNA KUĆA NA POPOVICI SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ako želite da imate svoje parče raja koji pruža pogled na Novi Sad, sa puno zelenila, uređenim dvorištem, sa bazenom i terenom za basket - onda je ovo za vas! Kuća uknjižene površine od 81m2 (prizemlje +....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa pogledom koji se pamti – Bocke, Sremska Kamenica Izdaje se kuća na duži period u naselju Bocke, svega 10 minuta vožnje od Novog Sada. Sa dvorišta i terasa pruža se nezaboravan pogled na grad, Dunav i čarobne zalaske sunca. Karakteristike kuće: Površina kuće: 80 m² Raspored:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 102.000 €, 78,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN OD INVESTITORA Prodajem visoko-kvalitetan stan u fazi izgradnje na Mišeluku. Stan se nalazi se u urbanoj vili u kojoj sam suinvestitor i koja ima ukupno četiri stana. Vila je u prelepom ambijentu i na prelepoj lokaciji, tj. na mirnom i tihom mestu. Do nje vodi asfaltni put, a....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 237.930 €, 77,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Enterijerski dizajniran i kompletno namešten četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici Savršen spoj savremenog dizajna, udobnosti i prestižne lokacije. Na prodaju četvorosoban stan površine 77m², izuzetno funkcionalan i smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2020. godine sa liftom. Stan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, Na upit, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POTPUNO NAMESTEN STAN, IDEALAN ZA DVE ZAPOSLENE OSOBE ILI PAR. NA 10 min. OD NOVOG SADA. PRELEP POGLED, VELIKO DVORIŠTE, ZAISTA CIST VAZDUH, VEOMA MIRNO. VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVACA SOBA SA BRACNIM KREVETOM I DVE MANJE SOBE(troškovi oko 200eura mesečno).....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 161.300 €, 73,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, TROSOBAN, 73M2+30M2 OGRAĐENO DVORIŠTE. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici . Stan je trosoban sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila i ograđenog dvorišta od 30m2. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 1008493 ( Miloš....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Predivna nova montažna kuća na Karagači. Kvalitetni materijali, dobra izolacija, nov nameštaj i tehnika, sve ostaje u kući kao na slikama, zidana garaža, ograđeno dvorište sa kliznom kapijom na kolskom ulazu. Uknjiženo 1/1!!! Pozovite!!! 065/281-3132 Šifra: 3000366 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 159.300 €, 72,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 72 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i i Gratis ograđeno dvorište od 30 m2 sa pogledom celog stana....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.940 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prelep cetverosoban stan u kompleksu Fruske Vile na Alibegovcu. Stan je na 1 spratu dvospratne urbane vile sa posebno ogradjenim dvoristem u okviru kompleksa. Ulaz u dvoriste je kroz zasebnu kapiju sa daljinskom komandom koju imaju pravo koriscenja 4 stanara koji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.946 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan stan koji se nalazi u mirnom i uređenom delu Novog Sada, u okviru luksuznog stambenog kompleksa Fruške Vile na Alibegovcu. Stan je smešten na prvom spratu urbane vile sa ukupno dva sprata. Kompleks je zatvorenog tipa, sa posebno ograđenim dvorištem....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.500 €, 71,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičan trosoban stan na atraktivnoj lokaciju u Sremskoj Kamenici. Stan poseduje dnevnu sobu, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Poseduje svoje dvorište i dodatni prostor od 70m 2 koji može da se koristi za više namena.Za više inoformacija,pozvati! Ag.sifra:1007691....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.100 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencujska oznaka 1092340- Uknjižen komforan , kvalitetan, trosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. u ceni su ugradni plakari, klima i kuhinja kao i garaža ispod stana od 70 m2 koja može da posluži i kao stambeni objekat ili poslovni prostor, ima kupatilo i kuhinja. Prvi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.400 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 63 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi u Prizemlju zgrade,lepe orijentacije ima dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 40 m2 sa pogledom na Novi Sad.. Ističemo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.200 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, TROSOBAN, 63M2+40M2 OGRAĐENO DVORIŠTE. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici . Stan je trosoban sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila i ograđenog dvorišta od 40m2. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 1008487 ( Miloš....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 124.000 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, DVOIPOSOBAN, 56M2+25M2 OGRAĐENO DVORIŠTE. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici . Stan je dvoiposoban sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila i ograđenog dvorišta od 25m2. Useljenje se planira za proleće 2027. godine. Cena je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.700 €, 50,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Dvoiposoban stan 50 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u Prizemlju zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 25 m2 sa pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.500 €, 50,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, DVOIPOSOBAN, 50M2+25M2 OGRAĐENO DVORIŠTE. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici. Stan je dvoiposoban sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila i ograđenog dvorišta od 25m2. Rok za završetak radova je proleće 2027. godine. Cena je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 190.550 €, 46,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi naše agencije izdvajamo ekskluzivnu kuću sa bazenom u Sremskoj Kamenici, jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u neposrednoj blizini Novog Sada. Idealna nekretnina za one koji žele mir, privatnost i prirodu, bez odricanja od gradske dostupnosti. Na samo 15 minuta....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 163.200 €, 46,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderna dvoetažna kuća sa bazenom u Sremskoj Kamenici, na samo 10 minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća ima 46m², kompletno je renovirana i spremna za odmah useljenje. Objekat poseduje dvorište, bazen, alarm, video nadzor i optički internet. Nalazi se u čistoj....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 190.550 € na 164.800 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 30,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 190.550 €
22.03.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Kuća sa bazenom u vikend naselju Glavica – idealna za odmor, život ili investiciju kao dnevni najam Na prodaju je kompletno renovirana i nameštena samostalna kuća sa bazenom u vikend naselju , na svega 15 minuta vožnje od tržnog centra Promenada u Novom Sadu. Nekretnina se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.300.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004550. SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, KUĆA 468m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Retko u ponudi! Oglašavamo prodaju kuće koja se nalazi u jednom od najtraženijih delova Sremske Kamenice - na Tatarskom brdu, na samo nekoliko minuta vožnje od centra Novog Sada. U mirnoj i uređenoj....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 210.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 3004096 , SREMSKA KAMENICA , KUĆA, 170M2, PLAC 312M2 , EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE , RETKO U PONUDI … Oglašavamo na prodaju porodičnu kuću u samom centru Sremske Kamenice. Nalazi se na fenomenalnoj lokaciji, u blizini se nalazi vrtić, škola, Kamenički park, prodavnice kao i sve....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 105.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:3003745 EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE SREMSKA KAMENICA, ARTILJEVO, KUĆA, 38M2, PLAC 1.655m2… Predstavljam vam prelepu kuću P+1 sa velikim i veoma lepim dvorištem. Kuća se sastoji iz dve etaže- donja etaža koja je uknjižena sadrži kuhinju sa trpezarijom i ostavu. Na spratu koji....