• GoHome Professional
nekretnine kamenica što manji dvorište - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine kamenica što manji dvorište - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što manji dvorište

  • Za upit "nekretnine kamenica što manji dvorište" pronađeno 244 nekretnina - prosečna cena 2.122 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • klima
    • duplex
    • potkrovlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je od centra grada udaljena 5 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada je opremljena liftom, video nadzorom, alarmnim sistemom u svakom stanu, sifratorima na svim vratima, video intrefonom sa upravljanjem putem mobilnog telefona, podnim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan sa garažom i parkingom, nalazi se u Sremskoj Kamenici na Tatarskom brdu. Od centra grada zgrada je udaljena 4 kilometra. Zgrada je opremljena liftom, video nadzorom, alarmnim sistemom u svakom stanu, šifratorima na svim vratima, video intrefonom sa upravljanjem....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u luksuznoj Vili "Fantast", izuzetne....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 270.000 €, 104,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća PR+I+Tav. na placu od 1820m2, na samo 7km od grada, sa odličnim pogledom u traženom delu SREMSKE KAMENICE. Na placu od 1820m2, sa frontom od 27m, dužinom placa od 82m i kolskim ulazom nalazi se kuća od 68m2 i pomoćni objekat od 36m2, sve uknjiženo 1/1. Kuća je građena....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 107.000 €, 107,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Sremske Kamenice, nadomak crkve, izdaje se spratna kuća sa dvorištem i prelepim pogledom na zelenilo i Dunav. Kuća raspolaže sa dve spavaće sobe, dva dnevna boravka, kuhinjom, dva kupatila i prostranom terasom koja pruža poseban ugođaj. Enterijer je opremljen kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 273.000 €, 108,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Alibegovcu od 108 m2. na placu od oko 1.400 m2. Kuća poseduje dnevnu sobu, kuhinju, bračnu sobu, kupatilo i 2 dečije sobe. Prelepo dvorište puno zelenila sa zidanim roštiljem. Kuća je lepo zavučena na kraju placa, nema ulične buke. Grejanje je kombinovano na struju i drva.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 350.200 €, 109,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja relativno nove kuće, izgrađene 2018. godine u Petrovaradinu u blizini naselja Mišeluk 3, a na svega 3 km od centra Novog Sada. Kuća je izgrađena visokim nivoom kvaliteta gradnje u 3 nivoa ( suteren, prizemlje i sprat ) koji su vidljivi na slikama. Objekat je legalizovan i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 350.200 €, 109,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaja nove kuće, izgradjene 2018. godine u Petrovaradinu u blizini naselja Mišeluk 3, a na svega 3 km od centra Novog Sada. Kuća je izgradjena visokim nivoom kvaliteta gradnje u 3 nivoa ( suteren, prizemlje i sprat ) koji su vidljivi na slikama. Objekat je legalizovan i uradjen....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 170.000 €, 112,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Popovici, u blizini Novog Sada nalazi se posed na kom je porodična kuća 112m 2 , i ograđeno dvorište od 970m 2 , koje izgleda kao privatni park. Ovaj posed ima 4 unikatne karakteristike: Na placu imate svoj lični „ kružni tok “ Imate svoj lični most dužine 14m, ispod kog prolazi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 600.000 €, 112,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SREMSKA KAMENICA,300m2,KUĆA Tražite savršen dom u Sremskoj Kamenici? Vaša potraga je završena! Predstavljamo Vam jedinstvenu kuću blizu centra u Sremskoj Kamenici. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici, idealnoj za porodično stanovanje. Kuća u osnovi iznosi 112m2....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 300.760 €, 117,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite stan van gradske buke, okružen zelenilom onda bi ovo bila interesantna nekretnina za vas. Predstavljamo vam stan u izgradnji u Sremskoj Kamenici, na Popovici sa rokom završetka početak 2026-te godine. U pitanju je urbana vila od dva stana u vidu dve etaže. Na donjoj....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 300.750 €, 117,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dx stana u mirnom kraju Popovice,na par minuta od novog mosta na Dunavu. Prizemlje i sprat su ukupne površine 117m2 sa dodatnom terasom na spratu 10m2. Stan poseduje potpuno privatnu garažu u suterenu objekta od 70m2 iz koje se direktno može pristupiti u stan,sopostveno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.000 €, 117,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan u mirnom kraju Popovice, na par minuta od novog mosta na Dunavu. Prizemlje i sprat su ukupne stambene površine 117m2 sa dodatnom terasom na spratu od 10m2. Stan poseduje potpuno privatnu garažu u suterenu objekta od 70m2 iz koje se može direktno pristupiti u stan, sopstveno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 309.000 €, 122,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu kuću na izuzetno lepoj i atraktivoj lokaciji u centru Sremske Kamenice. Poseban akcenat stavljamo na poziciju odnosno samu lokaciju. Odličan raspored u samoj kući, na donjoj etaži su smešteni prelep dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dva sanitarna....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 309.000 €, 122,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantstičnu kuću na izuzetno lepoj i atraktivoj lokaciji u centru Sremske Kamenice. Poseban akcenat stavljamo na poziciju odnosno samu lokaciju. Izuzetno retko u ponudi. Odličan raspored u samoj kući, na donjoj etaži su smešteni prelep dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 123,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu spratnu kuću u mestu Sremska Kamenica - Bocke! Kuća se nalazi na placu koji je 410m2. Kuća ukupno ima 123m2. Plac je širine 9.3m a dubine 53m. Veoma je pristupačna lokacija, sam prilaz je asfalt. Kuća je priključena na kanalizaciju, vodu, struju. Okolina....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 281.000 €, 124,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Urbana Vila Sremska Kamenica! ++|++ Moderna urbana vila odmah useljiva, sa željom investitora da stvori mesto za lagodan porodični život. Vila ima četiri stana. Smestena u mirnom delu Sremske Kamenice, a opet udaljena samo 5km od strogog centra grada. Svaka jedinica poseduje ogradjeno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 679.800 €, 126,00 m2 cca 5400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremski Karlovci - Zanoš. Izdvajamo iz ponude ekskluzivnu, novu porodičnu kuću visokog kvaliteta gradnje sa pomoćnim stambenim objektom za odmor. Nalazi se na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Izolovana od gradske gužve i buke. Na placu ukupne površine 5.888 m2, izgrađena je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 180.600 €, 129,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050375. SREMSKA KAMENICA, TROSOBAN STAN, 129m2. <span style="font-size:12.0pt; font-family:" times="" new="" roman",serif;mso-fareast-font-family:"times="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1"=""> Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog trosobnog stana koji se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 269.530 €, 129,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kompleks od pet porodičnih kuća smešten u mirnom i zelenom ambijentu Paragova, na delu izmedju Popovice i Čardaka u Sremskoj Kamenici. Prednost lokacije: blizina centra Kamenice, novi most nakon izgradnje će omoguciti da ste na 5 min od Limana. Svaka kuća sadrži....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 129,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nameštena samostalna kuća sa 6 soba, od 180m²( 129 u katastru) na placu od 7,91 ari u Čardaku, kod Sremske Kamenice. Kuća je izgrađena 1995. godine od cigle i renovirana je. Ima dva kupatila i terasu. Grejanje je na gas. Obezbeđeno je garažno mesto. Dostupan je internet,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 278.100 €, 129,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 263.080 €, 129,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 260.500 €, 129,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi od 129m2 sa 2 parking mesta i dvoristem od 80m2 u podnožju Popovice! Svaki stan ima poseban ulaz i nalazi se u naselju zatvorenog tipa u kom svaki objekat ima samo po 2 stana. Ceo kompleks ima 5 objekata.Na prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak s kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 263.080 €, 129,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam očaravajući kompleks smešten nedaleko od Popovice, na lokaciji koja odiše mirnom atmosferom i zelenilom. Svaka četvorosobna jedinica u ovom kompleksu nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti za vašu porodicu. Ulica asfaltirana i ima rasvetu, okolina prelepa....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 263.080 €, 129,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 264.000 €, 132,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan površine 135m2 sa garažom i tri parking mesta. Nalazi se na Mišeluku u novoizgrađenoj zgradi. Zgrada je opremljena sistemom pametne kuće, liftom, video nadzorom, alarmnim sistemom u svakom stanu, šifratorima na svim vratima, video intrefonom sa upravljanjem....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 412.000 €, 135,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica, Čardak. Porodična kuća sa lepim ozelenjenim dvorištem. Nalazi se na mirnoj lokaciji za stanovanje. Po strukturi trosobna veličine 134m2, spratnosti podrum, prizemlje, sprat i tavan. Izgrađena na ravnom placu koji je veličine 795m2. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 265.000 €, 136,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prva etaža prizemlje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.000 €, 138,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u srcu naše ravničarske Planine u Oazi Mira,Zelenila i Planinskog Vazduha kuću 138 m2 na TOP LOKACIJIKuća je Uknjižena,Petosobna iz dve Etaže,Svetla i Funkcionalna,kvalitetno građena,ima veliku prelepu Verandu kao i nusprostorijegrejanje je na strujuIstičemo....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 339.900 €, 140,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednom od najpoželjnijih i najmirnijih delova Sremske Kamenice, u naselju Čardak, prodaje se samostalna, moderno opremljena kuća ukupne površine 140 m², smeštena na placu od 9 ari, idealna za porodični život, ali i kao dugoročna investicija. Kuća je izgrađena 2004. godine i uredno....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 618.000 €, 142,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda. Top lokacija!! Restoran - motel sa velikim parkingom i dvorištem na trasi novog puta Novi Sad - Ruma i tunela kroz Frušku Goru. Odlične razvojne mogućnosti. Urađeni sve dozvole za izgradnju benzinske pumpe. Mogućnost proširenja nekretnine sa okolnim parcelama.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 275.000 €, 143,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obronacima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućava mir i pripravnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastojiod trei etaže. Prizemlje: dnevni....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 275.000 €, 143,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 265.000 €, 143,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 265.000 €, 143,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-top:5.0pt;margin-right:0cm;margin-bottom:5.0pt; margin-left:0cm;line-height:normal;mso-pagination:widow-orphan;mso-outline-level: 3;mso-hyphenate:auto;mso-vertical-align-alt:auto"> ŠIFRA: <span lang="EN-US" style="font-size:13.5pt;mso-fareast-font-family:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u urbanoj vili – zasebna celina sa dvorištem, terasama i pogledom na Novi Sad Na mirnoj lokaciji, u okviru moderne urbane vile, prodaje se ekskluzivna stambena jedinica površine 145 m², koja se po komforu i privatnosti može posmatrati kao kuća. Stan ima poseban ulaz,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 390.000 €, 145,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju petosoban tripleks stan (urbana vila) stambene površine 145m2 u Sremskoj Kamenici. Stan poseduje sopstveno dvorište površine 45 m2, terasu od 70 m2 (nije uračunata u kvadraturu stana) i krovnom terasom 50 m2 ( takodje ne ulazi u kvadraturu stana). Prodaje se kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 489.000 €, 145,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban tripleks stan na obodu Fruške gore sa prelepim pogledom na Dunav i grad. Ovaj stambeni prostor građen po principu smarthome sistema poseduje tri redovne....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 390.000 €, 145,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

U prodaji je jedinstvena urbana vila vrhunske arhitekture i kvaliteta, koja spaja luksuz savremenog stanovanja sa komforom porodične kuće. Ova ekskluzivna nekretnina predstavlja samostalnu stambenu celinu sa sopstvenim dvorištem, zasebnim ulazom i višespratnim rasporedom koji pruža....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 442.900 €, 145,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina sa neverovatnim pogledom na ceo Novi Sad i Dunav. Uknjižen je kao stan na tri nivoa (145m2), dodatno ima pripadajuće dvorište sa prostorom za dva parking mesta (40m2), prelepu terasu sa pogledom na grad (70m2), krovnu terasu (50m2). Lokacija je zaista odlična,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 245)

<< <1 2 3 4 5 6> >>