• GoHome Professional
nekretnine kamenica što manji bazen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine kamenica što manji bazen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što manji bazen

  • Za upit "nekretnine kamenica što manji bazen" pronađeno 175 nekretnina - prosečna cena 2.492 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • pogodan
    • ekskluzivan
    • 1.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 432.600 €, 271,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća po Vašoj želji, moderan koncept stanovanja, vrhunska nekretnina u završnoj fazi gradnje +++ Agencijska oznaka kuće 3045012 , Sremska Kamenica . Sa velikim zadovoljstvom oglašavamo prodaju jedinstvene četvorosobne kuće u izgradnji, vrhunskog i modernog urbanog koncepta . Za vas....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.009.400 €, 290,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova luksuzna kuća na Popovici nudi savršen spoj komfora i elegancije, idealna je za one koji traže mir i privatnost, a istovremeno žele biti blizu grada. Smeštena na prostranom imanju, kuća se ističe modernim dizajnom i pažljivo odabranim detaljima. Unutrašnjost je prostrana i svetla,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 485.000 €, 292,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća sa prelepim i neometanim pogledom na grad i Dunav. Objekat je visokog kvaliteta i novije gradnje, ne zahteva ulaganja. Plac 761m2. Kuća se sastoji od prizemnog dela i sprata kao i uređenih podrumskih prostorija. U principu dva četvorosobna stana. Obe etaže....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 535.600 €, 298,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 3091382 Luksuzna, prostrana kuća sa mnogo mogućnosti, ušuškana u zelenilo, na samo 10 minuta vožnje od Novog Sada. U prvoj etaži se nalazi prostor za vežbanje koji bi mogao da bude letnja kuhija, kupatilo, kotlarnica i ostava, u prizemlju je veliki i veoma svetao....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 308,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno naselje " MAGNOLIA GARDEN" sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad i Dunav. Put do komplexa, kao i unutar samog - asfaltiran. Jedna zaista nesvakidašnja ponuda gde se naselje sastoji od 5 izuzetnih kuća, svaka sa svojim placem na kojima je predviđen bazen. Sastoje se od....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 310,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 360.500 €, 310,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična veoma prostrana kuća sa bazenom. Veoma lepa lokacija na samo 10 minuta lagane vožnje do centra Novog Sada. Neposredna blizina gradskog autobuskog prevoza, veoma dobbra povezanost. Ovu kuću čine ukupno dva nivoa - prizemlje i prvi sprat. Prizemlje kuće čine prostorije sledećeg....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 310,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno naselje " MAGNOLIA GARDEN" na uzvišenju, u srcu prirode sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad, Dunav i obronke Fruške Gore. Osnovna misao prilikom realizacije ovoga projekta je bila spoj luksuza i komfora, mira i elegancije. U okviru " MAGNOLIA GARDEN "komplexa se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 316,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 316,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

064/66-85-232 Luksuzno naselje, na uzvišenju, u srcu prirode sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad, Dunav i obronke Fruške Gore. Osnovna misao prilikom realizacije ovoga projekta je bila spoj luksuza i komfora, mira i elegancije. U okviru komplexa se nalazi 5. luksuznih spratnih....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 318,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.200.000 €, 334,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nova vila, Bocke, Sremska Kamenica++|++Luksuzna vila u Sremskoj Kamenici sa velikim placem i pogledom na grad, Dunav i Tvrdjavu. Ova moderna, novoizgradjena vila od 334m², na 2 nivoa, nalazi se na predivnoj mirnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici, udaljena svega nekoliko minuta vožnje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 677.800 €, 336,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu kuću novije gradnje na Popovici. Nalazi se na placu površine 800m2, na kom se osim kuće nalaze dvotište sa bazenom, prilaz za automobile, garaža, natkrivena sušnica sa roštiljem i zadnje dvorište. Kuća se sastoji iz dve staže, od čega se na donjoj....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 677.750 €, 336,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je ekskluzivna porodična kuća smeštena na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Sremskoj Kamenici, sa otvorenim panoramskim pogledom na Dunav i okolno zelenilo. Ukupna površina kuće iznosi 336 m², dok je površina placa 803 m². Kuća je građena i opremljena po savremenim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 677.750 €, 336,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Ova prelepa spratna kuća sa bazenom, smeštena u najlepšem delu Popovice, pruža izuzetne poglede na reku Dunav, Novi Sad i istorijsku tvrđavu. Sa 336 m² korisne površine, dom nudi prostrane i svetle sobe, podno grejanje, privatni bazen za opuštanje, kao i terase idealne za uživanje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 447.000 €, 337,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Čardak, kuća 337m², plac 1352m ² ++|++ Kuća u jednom od najlepših i najtraženijih delova Sremske Kamenice – Čardak, idealna za sve koji žele miran život u prirodi uz neposrednu blizinu Novog Sada, udaljena je svega 5 minuta vožnje od Promenade i Merkatora, dok su Kej i strogi centar....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.139.000 €, 337,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

LUX MODERNA kuća 337m PR+1 Fruška gora, Sr.Kamenica- Čardak plac 2550m Lokacija: Čardak (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sonje Marinković Kvadratura: 337m2 Površina zemljišta: 2550m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje:....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik ove vile u Sremskoj Kamenici na Tatarskom brdu, savršenog spoja elegancije, prirode i urbanog života. Smeštena na prostranom placu od 860 m², ova grandiozna vila ukupne površine 338 m² nudi izobilje prostora za život, opuštanje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 700.000 €, 338,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna Vila u elitnom naselju Tatarsko Brdo– Mir, Priroda i Ekskluziva na 8 min od Centra. Na prodaju luksuzna vila u najelitnijem delu Novog Sada – Tatarskom Brdu. Kategorizacija 4 zvezdice, za izdavanje lux apartmana. "Diplomat Haven Novi Sad 4*" Smeštena u mirnoj, slepoj ulici,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 494.400 €, 361,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu lociranu u najlepšem delu Sremske Kamenice - Tatarsko brdo, izolovanu od gradske vreve, iz koje se pruža zavidan pogled. Kuća je građena smisleno, svaki kutak je funkcionalan i podređen uživanju koja nudi ova nekretnina. Poseduje instalacije i izgrađen....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 380,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična velika kuća u centru Sremske Kamenice sa prelepim pogledom +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045429, Sremska Kamenica, Centar . Prodaje se troetažna kuća od 380m2 na odličnoj lokaciji. Parcela sa 450m2 pruža mogućnost za dodatne sadržaje, kao što je bazen i sl. Polusuterenski....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 793.100 €, 388,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prelepa kvalitetno građena kuća sa reprezentativnim pogledom na Novi Sad i Dunav+++Agencijska oznaka 3091031 ,Sremska Kamenica , Popovica , oglasavamo prodaju novije kuće na Popovici na veoma atraktivnom mestu sa predivnim pogledom na Novi Sad i Dunav , udaljenost od Novog Sada 8....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.637.700 € na 1.534.700 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 1.534.700 €, 400,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 1.637.700 €
17.04.2026 - 1.534.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova impresivna nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu, jer objedinjuje vrhunsku gradnju, savremene tehnologije, potpunu privatnost i netaknutu prirodu Fruške gore. Kuća je samostalni objekat spratnosti Su+Pr+1, ukupne površine oko 400 m², uknjižena i u vlasništvu 1/1. Izgrađena....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.637.700 €, 400,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Superluksuzna rezidencija okružena zelenilom i mirom Na kraju mirne ulice, skrivena od pogleda i buke, nalazi se kuća koja spaja vrhunski komfor i potpuni mir. Okružena visokim četinarima i negovanim zelenilom, pruža osećaj privatnosti i prostora koji se retko nalazi. Kuća ima gotovo....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.590.000 €, 400,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Superluksuzna kuća na kraju glavnog puta za Popovicu, na nadmorskoj visini od 320m, u neposrednoj blizini nacionalnog parka, sa dvorištem sa stoletnim borovima i drugim četinarima i sa garantovano najboljim pogledom u okolini Novog Sada koji se ne može zakloniti! Nalazi se u gradskoj....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.581.000 €, 402,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju superluksuzna vila na ekskluzivnoj lokaciji, na kraju glavnog puta za Popovicu, na nadmorskoj visini od 320 m, u neposrednoj blizini Fruške gore. Nekretnina se izdvaja po panoramskom pogledu koji se ne može zakloniti, vrhunskom komforu i privatnosti, što je čini jedinstvenom....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.236.000 €, 425,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Impresivna vila na obali Dunava, Sremska Kamenica +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045607, Sremska Kamenica. Predstavljamo porodičnu nekretninu smeštenu u najlepšem delu Sremske Kamenice , zanimljivu sa mnogo aspekata. Prvi utisak je moćan koncept savremene arhitekture sa pratećim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.240.000 €, 445,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Popovica, Fruškogorski put, 445m² ++|++ Everpine Villa – luksuzna rezidencija u izgradnji na Popovici. Nalazi se na obroncima Fruške gore, ova lokacija je poznata po izuzetnoj mikroklimi, čistom vazduhu i miru. Vila spaja prirodu i savremeni luksuz: prostrani enterijeri, panoramski....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.650.000 €, 447,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelepa nova luksuzna kuća smeštena na vrhunskoj lokaciji, u neposrednoj blizini novog mosta ! Ova moderna nekretnina nudi savršen spoj vrhunskih materijala i najnovije tehnologije. Idealna je za one koji traže luksuz, udobnost i praktičnost na jednoj od traženijih lokacija....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 772.500 €, 469,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna uknjižena kuća smeštena na prestižnoj lokaciji Tatarsko brdo u Sremskoj Kamenici, nadomak Novog Sada. Udaljena je samo 12 minuta vožnje od centra Novog Sada, što je čini savršenim izborom za one koji traže miran i komforan život u neposrednoj blizini grada. U blizini....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 875.500 €, 479,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju unikatna nekretnina na najboljoj poziciji na Tatarskom brdu, tkz. vazdušna banja. Vrhunski projektovana kuća: SU + PR + PK, dve vrste grejanja, pogled nesvakidašnji na Novi Sad, garaže, parking mesta ispred kuće, prostor za bazen u dvorištu. 5 spavaćih soba, 5 kupatila,....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 77.250 €, 486,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

41920, 063 526 063 Milovan, Plac je na izuzetnoj lokaciji u zoni porodične gradnje. Pogodan je i za uzgradnju URBANE VILE sa tri stana. Pogled na Frušku goru daje placu dodatni kvalitet i draž. Spajanjem sa susednim placem nepokretnost dobija dodatnu dimenziju(943m2 front 28m) pogodnu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 381.100 €, 487,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se zgrada suteren + prizemlje + 1 + potkrovlje u mirnom delu Sremskih Karlovaca u blizini Kapele Mira. Zgrada ima 487m2 i nalazi se na placu od 1000m2. U zgradi je ozakonjeno 8 stanova kvadrature od 37 do 43m2 i izdvojeni objekat 9, stan od 32m2. Prostor za parking, letnjikovac....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 412.000 €, 500,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.indomio.rs

Kuca u Sremskoj Kam. na cardaku, povrsina placa 2000m2, povrsina stambenog prostora oko 500m2. Kuca poseduje podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,5 spavacih soba,2 kupatila,1 wc, sauna, djakuzi za 4 osobe, teretana, bilijar sala, bazen, rostilj....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 463.500 €, 500,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje! Kupite vilu koja vam zarađuje preko 30.000 eura godišnje - Zmajevo - vila sa bazenom. Razrađen biznis zakupa vile za proslave, team building događaje i odmor. Vila se sastoji od 3 celine - prva i druga celina identične, na dva nivoa, i čine ih po četiri spavaće....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.379.170 €, 656,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Lux vila Ophelija, sa predivnim pogledom na Frušku Goru i njene obronke. U osnovi kuća ima 187 m2, bez ulaganja. Ostavljena su 2 kupatila i wc da se urade po kupčevoj želji. Odlična oprema, podno i radijatorsko grejanje na gas, bežični alarm, medijapan stolarija, WMC sistem. Kolski....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.591.350 €, 656,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća na top lokaciji-Tatarsko Brdo. Lux vila Ophelija, sa predivnim pogledom na Frušku Goru i njene obronke. U osnovi kuća ima 187 m2, bez ulaganja. Ostavljena su 2 kupatila i wc da se urade po kupčevoj želji. Odlična oprema, podno i radijatorsko grejanje na gas, bežični....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.030.000 €, 686,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajem vilu na tatarskom brdu.Kompletno sređena 12 soba,više kupatila,garaže,bazen sa slanom vodom,fontana u dvorištu. Mirno i tiho mesto udaljeno na par kilometara od Novog Sada 0695145700 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, Na upit, 738,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila se prodaje po sistemu ključ u ruke uz mogućnost da kupac utiče na konačan izgled vile. Vila je pažljivo projektovana sa ciljem stvaranja vrhunskog životnog prostora ,ugođaja i sigurnosti.Vila se nalazi na idealnoj lokaciji u najlepšem delu Sremske Kamenice sa pogledom na Dunav....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.029.100 €, 745,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO u ponudi, prelepa kuća na Tatarskom brdu. Rađena je 2000-tih godina, najkvalitetnijim materijalima u to vreme. Kuća se sastoji od četiri etaže suteren (143m2), prizemlje (293m2), sprat (175m2), potkrovlje (137m2). U suterenu se nalazi garaža, sauna, tursko kupatilo, wc.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 999.000 €, 750,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivna vila vrhunskog kvaliteta, smeštena u jednoj od najelitnijih lokacija – Tatarsko brdo! Na samo 3 km od centra Novog Sada – idealan spoj privatnosti, mira i brze povezanosti sa gradom. U neposrednoj blizini nalazi se Institut u Sremskoj Kamenici. STRUKTURA: •....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 176)

<< <1 2 3 4 5> >>