• GoHome Professional
nekretnine kamenica što veći 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kamenica što veći 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što veći 90 m2

  • Za upit "nekretnine kamenica što veći 90 m2" pronađeno 204 nekretnina - prosečna cena 2.347 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 88,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Centar, na prodaju restoran, kuća i pomoćne prostorije.Restoran sa 80 mesta unutra, basta 50 mesta mokri cvor i ulaz. Kuca -suteren 35 m2 sa 2 sobe,prizemlje 35 m2 kuhinja, trpezarija, dnevni boravaki wc, potkrovlje, jedna prostorija od 35 m2 i kupatilo.Odlična lokacija,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 252.300 €, 98,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji sa prelepim pogledom. Vrhunska gradnja i oprema. Pozovite za više informacija!!! Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 252.300 €, 98,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji sa prelepim pogledom. Vrhunska gradnja i oprema. Pozovite za više informacija!!! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kamenica što veći 90 m2'
85.490 €
85.490 €
252.300 €
  Stan, KAMENICA, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1097931 CENA 290.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, terase.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 231.750 € na 242.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 242.000 €, 98,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 226.600 €
29.10.2025 - 231.750 €
22.02.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN STAN, 98 m2 - nudimo vam izuzetnu nekretninu koja će vas kupiti svojim fantastičnim položajem sa pogledom na grad. U pitanju je vila sa svega tri stana. Prvoklasna gradnja i oprema se podrazumevaju. Sam idejni projekat stana je odličan, sa fantastičnim....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 226.600 € na 231.750 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 231.750 €, 98,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 226.600 €
15.02.2026 - 231.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sremska Kamenica. LUKSUZNI STANOVI SA POGLEDOM NA NOVI SAD I FRUŠKU GORU! U ceni DODATNIH 35m2 DVORIŠTA + DVA GARAŽNA MESTA + PARKING MESTO ISPRED ZGRADE + OSTAVA! Stanovi su u izgradnji - završni rok februar 2026.godine. U pitanju je vila od 6 stanova različitih struktura....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 252.300 €, 98,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se šestosoban stan na izuzetnoj lokaciji sa prelepim pogledom. Vrhnska gradnja i oprema. Pozovite za više informacija!!! Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 252.300 €, 98,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastican stan u izgradnji u Sremskoj Kamenici,uskoro useljiv.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 231.750 €, 98,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 217.020 €, 98,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji sa prelepim pogledom. Vrhnska gradnja i oprema. Pozovite za više informacija!!! Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PENTHOUSE, Tatarsko brdo, 98m2+80m2 terase i dva parking mest+++ Agencijska oznaka 1061099 Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika iz kog se ulazi u....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 432.000 €, 98,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ČARDAK, 38m2, KUĆA Na prodaju je prelepa porodična kuća sa velikim dvorištem, smeštena u mirnom i zelenom delu Sremske Kamenice, u naselju Čardak, opština Novi Sad. Kuća se nalazi na parceli površine 838 m², sa urednim vlasništvom (bez tereta i zabeležbi). Naselje Čardak je popularna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 269.500 €, 98,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, Na upit, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom delu Tatarskog brda nadomak centra grada, nudimo četvorosoban stan u modernoj, visokokvalitetnoj zgradi koja sadrži samo nekoliko stanova, što garantuje privatnost i mir. Stan je savršenog rasporeda i omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 263.000 €, 97,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovremeno i kao tradicionalni salonski stanovi, sa prostranim, svetlim prostorijama, plafonima visine 3m, ulaznima vratima visine 2.20m,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 226.600 € na 231.750 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 231.750 €, 97,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 226.600 €
25.02.2026 - 231.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Sremska Kamenica. LUKSUZNI STANOVI SA POGLEDOM NA NOVI SAD I FRUŠKU GORU! U ceni DODATNIH 25m2 DVORIŠTA + DVA GARAŽNA MESTA + PARKING MESTO ISPRED ZGRADE + OSTAVA! Stanovi su u izgradnji - završni rok februar 2026.godine. U pitanju je vila od 6 stanova različitih struktura....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 256.080 €, 97,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125020, I/II, terasa, nov luks. U prodaji je luksuzno opremljen četvorosoban stan u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Stan je prostran i svetao, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora. U gradnji se....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 262.970 €, 97,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani klijenti, sa zadovoljstvom Vam predstavljamo nov objekat sa 8 stambenih jedinica u izgradnji u prelepom delu Sremske Kamenica sa rokom završetka maj 2026. godine + 60 dana. Ono što je karakteristično i izdvaja ovu ponudu od drugih jeste izrazito visok kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 241.000 €, 97,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Petrovaradin, Mišeluk. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban stan na dva nivoa, u naselju koje predstavlja sasvim novi koncept stanovanja. Bezbednost, energetska efikasnost, podno grejanje, privatna dvorišta i smart home sistem pametne kuće samo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 234.000 €, 97,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Solarna dolina u Alibegovcu postavlja temelje za održivu budućnost naše zajednice. Osnovna ideja bila je ostvarivanje visokog nivoa energetske efikasnosti. Postignuta je upotrebom kvalitetnih termoizolacionih materijala, stolarije, toplotnih pumpi i optimalne prostorne organizacije.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.700 €, 96,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2024.,

www.status-nekretnine.com

SREMSKA KAMENICA- KUĆA SA MANJIM BAZENOM 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 144.200 € 90 m 2 4 Sremska kamenica-Uknjižena kuća 90 m2 sa Pogledom za Uživanje na Top Lokaciji-065/385 8880 Kuća - Novi Sad, Sremska Kamenica 144.200 € Prodaja 28/04/26.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 212.000 €, 96,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 96M. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici . Stan je četvorosoban sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevnog boravka,kupatila.Uz stan se gratis dobija tavan površine 46,9 m2, krovna terasa površine 22,7 m2 sa pogledom na grad, krovna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 244.600 €, 96,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru. Kada dođete kući, parkirate na mesto koje čeka samo Vasu, uđete u svoj prostrani stan sa velikom terasom, sa koje se pruža fenomenalan,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 245.000 €, 96,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

- novoizgrađena urbana vila u elitnom naselju Sremske Kamenice, Tatarsko brdo - 96m2, četvorosoban stan - uknjižen 1/1, dostupan kreditnim kupcima - otvoren pogled na Mišeluk i Alibegovac - visoki standard gradnje i završne obrade PDV i agencijska provizija u visini od 3% su uračunati....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 216.000 €, 96,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102150 CENA 216.000e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan na Tatarskom brdu. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri prostrane spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.700 €, 96,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA- KUĆA SA MANJIM BAZENOM Prodajemo kuću u mirnoj ulici Sremske Kamenice idealnu za život zbog mira i tišine a ipak u blizini svih sadržaja neophodnih za neometan život. Kuća je ograđena, ima svoj kolski ulaz, kompletnu gradsku infrastrukturu. Sastoji se od dve sobe,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.980 €, 96,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 262.970 €, 96,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji – Sremska KamenicaU prodaji stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici u Sremskoj Kamenici, nadomak budućeg mosta koji će znatno poboljšati saobraćajnu povezanost sa centrom grada i ostalim delovima Novog Sada.Objekat se gradi prema najvišim standardima....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 105.600 €, 96,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109230, 13a, spratna, struja, klima, telefon, terasa, garaza, dvorište/bašta. Izdaje se kuca u naselju Sremska Kamenica, nedaleko udaljenom od centra Sremske Kamenice i Novog Sada. Izolovan od urbane džungle, a opet blizu grada. Najbliža autobuska stanica udaljena je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 96,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 257.430 €, 95,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 220.000 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053273, SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 95M2 .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 230.000 €, 95,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053274, SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 95M2 Na prodaju četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici – mirno porodično naselje okruženo zelenilom U ponudi je izuzetan četvorosoban stan smešten na prvom spratu manje stambene zgrade, u jednom od najmirnijih i najlepših delova Sremske....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 240.350 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053275, SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 95M2 Na prodaju četvorosoban stan u mirnom porodičnom naselju, okružen zelenilom U ponudi je izuzetan četvorosoban stan, smešten na trećem spratu manje stambene zgrade u jednom od najlepših i najmirnijih delova Sremske Kamenice . Okružen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 257.450 €, 95,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 253.000 €, 95,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- nova urbana vila u elitnom naselju Sremske Kamenice, Tatarsko brdo - 95m2, četvorosoban stan - uknjižen 1/1, dostupan kreditnim kupcima - otvoren pogled na Mišeluk i Alibegovac - uz stan se dobija gratis krovna terasa - visoki standard gradnje i završne obrade PDV i agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 223.250 €, 95,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102152 CENA 223.250e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan na Tatarskom brdu. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri prostrane spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 247.000 €, 95,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SREMSKA KAMENICA, 95m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam četvorosoban stan u objektu u izgradnji. Rok izgradnje je septembar/oktobar 2025. godine. Izuzetnog je rasporeda, sačinjen od: hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i terase. Sve prostorije....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 250.800 €, 95,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125028, I/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni četvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Stanovi su prostrani i svetli, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora. U gradnji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 254.000 €, 95,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 234.840 €, 95,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.000 €, 95,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, površine 95m2, u naselju Mišeluk. Na samo 5 minuta od grada, u mirnom delu Petrovaradina. Kraj radova mart-april 2025. godine. Cena nije fiksna i postoji mogućnost kupovine parking mesta. U sklopu stana su: -Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom -Tri spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 201)

<< <1 2 3 4 5> >>