• GoHome Professional
nekretnine kamenica što manji potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kamenica što manji potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što manji potkrovlje

  • Za upit "nekretnine kamenica što manji potkrovlje" pronađeno 91 nekretnina - prosečna cena 1.591 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 2.sprat
    • parket
    • novogradnja
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan od 38kvadrata, sa svim stvarima, visoko potkrovlje na prvom spratu, uknjižen 1/1, sveže okrečen. U stanu niko nije živeo 10 godina od kako je zgrada završena. Vlasnik. Moguća je korekcija cene. U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan 38 m² – Sremska Kamenica, Tatarsko brdo – Novogradnja, uknjižen **Na prodaju dvosoban stan površine 38 m², smešten u potkrovlju novije zgrade na atraktivnoj lokaciji – Tatarsko brdo, na uzvišenju prema Institutu u Sremskoj Kamenici. **Struktura stana: *Dve odvojene....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u neposrednoj blizini grada, 10 km od mosta. Izgradnja, ukupne površine oko 300m2. Struktura prizemlje + sprat + potkrovlje! U prizemlju se nalazi garaža, trenutno u funkciji radionice. Na spratu se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i kuhinja. U....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kamenica što manji potkrovlje'
319.300 €
41.200 €
195.000 €
  Stan, KAMENICA, 123.700 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 3-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 148.200 €, 61,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 61m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Trosoban Kvadratura: 61m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 146.400 €, 61,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana 62m u izgradnji na III spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatilo, gostinski wc. Gradi se moderni stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 194.932 €, 69,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan površine 69 m2 u mirnom vikend naselju Popovica, na četiri kilometara od centra Novog Sada, gradi se luksuzni zatvoreni kompleks. Projekat će imati više od 9.000 m² stambenog prostora, 5 lokala i podzemne etaže sa 123 garažna mesta ali i više od 2000 m² zelenih površina,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 2-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.200 €, 71,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 73,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na lepoj lokaciji u Bockama , prirodno okruženje, Sremska Kamenica. +++ Agensijska oznaka nekretnine 3045677, Sremska Kamenica , Bocke . Prodajemo manju porodičnu kuću , uknjiženih 73m2 sa prizemljem i potkrovljem na placu od 614m2. Prilaz iz asfaltirane ulice, zasad poseduje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 237.930 €, 77,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Enterijerski dizajniran i kompletno namešten četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici Savršen spoj savremenog dizajna, udobnosti i prestižne lokacije. Na prodaju četvorosoban stan površine 77m², izuzetno funkcionalan i smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2020. godine sa liftom. Stan....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 264.710 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću u Bockama, sa ukupnom površinom od 272m2! Nalazi se na odličnoj poziciji, nadomak glavnog puta, u uvučenoj ulici. Kuća je blizu mosta koji se trenutno gradi, što će je činiti veoma pristupačnom svim gradskim aktuelnim dešavanjima. Ova kuća ne zahteva....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.000 €, 82,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 88,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Centar, na prodaju restoran, kuća i pomoćne prostorije.Restoran sa 80 mesta unutra, basta 50 mesta mokri cvor i ulaz. Kuca -suteren 35 m2 sa 2 sobe,prizemlje 35 m2 kuhinja, trpezarija, dnevni boravaki wc, potkrovlje, jedna prostorija od 35 m2 i kupatilo.Odlična lokacija,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 89,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična spratna kuća na Popovici, udaljena svega 100m od glavnog puta. Sastoji se od tri nivoa. U prizemlju se nalaze prostran dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, kao i velika terasa. Na prvom spratu se nalaze prostrana spavaća soba i WC, kao i široka terasa koja pruža....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 89,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična spratna kuća na Popovici, udaljena svega 100m od glavnog puta. Sastoji se od tri nivoa i ukupno 113m2 korisne površine, od čega je uknjiženo 49m2. U prizemlju se nalaze prostran dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, kao i velika terasa. Na prvom spratu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 92,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Popovici, sa otvorenim pogledom ka Sremskoj Kamenici, nalazi se ova fina i ušuškana kuća idealna za porodični život ili kao investicija nadomak grada. Nekretnina je smeštena na prostranom placu od 999 m², blago nagnutom, što dodatno doprinosi osećaju....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.000 €, 92,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična, uknjižena, kompletno nameštena kuća na Paragovu. Prizemlje i potkrovlje, sve uknjiženo. Dve prelepe velike terase, fantastičan pogled. Grejanje na inverter klimu. Završni radovi na kući su urađeni 2023-24 godine, ulica asfaltirana. Kuća u kojoj se može živeti tokom cele godine.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 262.750 €, 93,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi u modernoj urbanoj vili na Tatarskom brdu-spoj luksuza, mira i vrunske lokacije.Stanovi se nalazi na jednoj od najlepših lokacija u Sremskoj Kamenici, u neposrednoj blizini šume Instituta sa blagom mikroklimom i visokim kvalitetom vazduha (ruža vetrova). Na minut hoda su prodavnica....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u luksuznoj Vili "Fantast", izuzetne....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 275.000 €, 110,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju petosobnog stana 110m u izgradnji na III spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom izlazom na terasu, četiri spavaće sobe, dva kupatila. Gradi se moderni stambeni objekat Su+P+2+(3),....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 280.500 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 110m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 110m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u slovenskom stilu na odličnoj lokaciji u Bockama. Plac 694 m2, ograđen, skoro ravan. Struja u kući, voda na placu. Asfalt do kapije. Odličan pogled, čvrsta osnova. Suteren, garaža, prizemlje Dnevni boravak, terasa, kuhinja i kupatilo, u Potkrovlju dve sobe i fnatastična terasa....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 97.850 €, 111,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 600.000 €, 112,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SREMSKA KAMENICA,300m2,KUĆA Tražite savršen dom u Sremskoj Kamenici? Vaša potraga je završena! Predstavljamo Vam jedinstvenu kuću blizu centra u Sremskoj Kamenici. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici, idealnoj za porodično stanovanje. Kuća u osnovi iznosi 112m2....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 113,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Odlična kuća na veoma lepoj i mirnoj lokaciji. Kuća se nalazi neposrednoj blizini grada, postoji mogučnost izgradnje još jednog prilazasa druge strane. Veoma mirna i tiha lokacija, za odmor i uživanje. Kuća je na placu od 1000 m2, Poseduje Podrum, ostava, prizemlje -dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 113,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična spratna kuća na Popovici, udaljena svega 100m od glavnog puta. Sastoji se od tri nivoa i ukupno 113m2 korisne površine. U prizemlju se nalaze prostran dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, kao i velika terasa. Na prvom spratu se nalaze prostrana spavaća soba i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 113,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.100 €, 114,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u mirnom delu Alibegovca, na svega 5 minuta od grada. Rok izgradnje će biti oktobar 2026. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 552142 U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 118.450 €, 115,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju uknjižene, ali nedovršene kuće u smislu unutrašnjih radova, površine 115m2. Osnova je 65m2. Kuća se nalazi na prelepom delu Sremske Kamenice okružena zelenilom, potes Glavica U suštini, veliku vrednost ima sam plac na ovoj lokaciji. Površina placa je 800 m2 i nalazi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Vikend kuća na Čardaku , tri etaže.+++Agencijska oznaka je 3044830. Sremska Kamenica, Čardak, oglašavamo prodaju vikend kuće bruto površine 120m2 , uknjižene u osnovi 56 m2 na placu površine 580 m2, kuća PR i Pk . U prizemnom delu dnevni boravak, kuhinja , na spratu dve sobe i u potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 159.000 €, 130,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Kuća na prodaju – Sremska Kamenica, Paragovo Porodična kuća 130m² na ograđenom placu od 600m² sa zelenilom i voćnjakom. - Prizemlje (65m²): kuhinja + trpezarija + dnevni boravak sa velikom terasom, spavaća soba, kupatilo, ostava, hodnik. - Potkrovlje (50m²): nezavršeno, mogućnost....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 47.000 €, 131,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kamenici, površine 131 m2. Na placu površine 55,26 ari, nalazi se useljiva kuća, koja se sastoji od hodnika, dve sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatila. Priključena struja, voda iz bunara, predato za priključak na gradski vodovod, kanalizacija. Ispod kuće je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 170.000 €, 138,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća na potezu Mala Kamenica! Na prodaju izuzetna kuća građena kvalitetnim materijalima na placu od 1.499m2, uknjižena 1/1 na ime vlasnika. Savršena struktura kuće, 3 spavaće sobe + potkrovlje koje se može adaptirati u dve dodatne spavaće sobe, dve kuhinje, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 340.240 €, 143,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju urbane vile na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 144m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u urbanoj vili – zasebna celina sa dvorištem, terasama i pogledom na Novi Sad Na mirnoj lokaciji, u okviru moderne urbane vile, prodaje se ekskluzivna stambena jedinica površine 145 m², koja se po komforu i privatnosti može posmatrati kao kuća. Stan ima poseban ulaz,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 410.000 €, 150,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1. Plac je našto manje od 12 ari (1.158 m2) Nalazi se na glavnom putu Artiljevo 2 , 28B, produžetak Fruškogorskog puta. 2. Nadmorska visina u nivou temelja kuće je 234 m 3. Na placu ima 10ak stabala voćaka, uglavnom trešnje, jabuke i, dunja i kruška, tri ogromne lipe, jedan orah,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 150,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa panoramskim pogledom Popovica +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045732 Sremska Kamenica. Oglašavamo prodaju komplet renovirane kuće na Popovici sa pogledom na Novi Sad, tvrđavu i Dunav. Kuća ima prizemlje, sprat i potkrovlje, letnjikovac ispred ulaza i još dve terase, ( na....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 151,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična stambena zgrada građevinske površine 151 m2, i neto korisne površine 104m2. Objekat je upisan po zakonu o ozakonjenju objekata i spratnosti je Po+Pr+Pk sa stepenom izgrađenosti 100%. Nalazi se na zemljištu površine 809m2 u građevinskom području KO Sremska Kamenica....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 156,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj lokaciji , udaljenoj svega 8 km od Novog Sada, prodaje se kvalitetno građena spratna kuća površine 156 m². Nekretnina je izgrađena 2004. godine i odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostorija, urednim dvorištem i potpunom infrastrukturom. Struktura kuće: * Prizemlje: prostrana....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 164,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća na Čardaku na placu od 434 m2 +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045440 , Sremska Kamenica , Čardak . Oglašavamo prodaju petosobne kuće, na poželjnoj i mirnoj lokaciji . Kuća je uknjižene bruto površine 164 m2 , na parceli od 434 m2 . Čine je , prizemlje , sprat....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 400.000 €, 165,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Pop Hill, novogradnja, uknjižen, namešten, dupleks, 165 m². Stan ima 117 m², i 3 terase. Dvostrano orijentisan, sa pogledom na Dunav, Novi Sad, Frušku goru. Blizina grada 10 minuta, a novim mostom trebaće 5 minuta, škola, dom zdravlja, institut, Kamenički park,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 88)

<< <1 2 3> >>