• GoHome Professional
nekretnine kamenica što manji podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kamenica što manji podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što manji podrum

  • Za upit "nekretnine kamenica što manji podrum" pronađeno 136 nekretnina - prosečna cena 2.099 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • centralno grejanje
    • namešten
    • uknjižen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 98.850 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TERASA.DRUGI SPRAT.LIFT.KOMPLETNA INFRASTRUKTURA.USELJIV 2025.GODINE. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 47,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća na Paragovu, u samoj blizini glavnog puta, udaljena 650m. Kuća se nalazi na placu od 1123m2. Na placu trešnje, dud, lipa, vinova loza.. Odlično održavan plac, miran kraj. Kuća je uknjižena na 47m2 (donja etaža) Prizemlje: dnevna soba sa kuhinjom i kupatilo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i komforan porodični stan na Tatarskom brdu, smešten u kvalitetnoj novogradnji, idealan za miran i udoban porodični život. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, obe veće od 10m², sa dosta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kamenica što manji podrum'
280.000 €
412.000 €
139.050 €
  Stan, KAMENICA, 140.390 €, 58,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548881-Predstavljamo vam komforan dvosoban stan u novogradnji po principu starogradnje. Ova nekretnina koja se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici vam pruža udobonost, luksuz kao i beg od gradske buke i gužve. Ovaj komforan dvosoban stan od 58m2 poseduje komfornu spavaću....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 181.590 €, 59,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.710 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.700 €, 61,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA U SREMSKOJ KAMENICI – Montažna kuća na EKSTRA placu 5 ari! Na prodaju montažna kuća površine 61 m² na izuzetnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici, idealna za odmor, ali i kao osnova za izgradnju nove kuće! Struktura kuće: *Hodnik *Dnevna soba sa kuhinjom *Dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.240 €, 65,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam vestitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.150 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 66,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi porodična kuća od cvrste gradnje. U donjem i gornjem delu postavljena spoljna pvc stolarija. U prizemlju dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,spavaća soba,kupatilo i velika terasa. Gornj deo u sirovom stanju. Mogućnost tri spavaće soba i kupatila. U polu suterenu podrum.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 163.770 €, 66,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 164.800 €, 67,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan trosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Centar Sremske Kamenice Prelepa uvučena ulica od glavnog puta. U blizini osnovna škola, vrtić, prodavnice, autobuska stanica i sve ostalo što je potrebno za život. Uz stan se dobija i parking mesto. Za više....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.700 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Popovica - Izgradnja sa mogućnošću povrata PDV-a - LUX Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

KARAGAČA, 71m2, TROSOBAN U prilici smo da Vam predstavimo trosoban dizajnerski stan površine 71 m², smešten u mirnom delu Petrovaradina, naselje Karagača, na samo nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Ovaj pažljivo uređen stan odiše modernim dizajnom i funkcionalnošću, pružajući vrhunski....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 213.000 €, 71,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POPOVICA, 71m2, TROSOBAN U mirnom vikend-naselju Popovica, na samo četiri kilometra od centra Novog Sada, gradi se ekskluzivni stambeni kompleks „Royal Residency“. Posebna vrednost kompleksa su i prostrane zelene površine veće od 2.000 m² , sa automatskim sistemom za navodnjavanje,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

069-771-595 U ponudi dvojna kuća na dva sprata, spremna za opremanje po Vašem ukusu. Kuća je puna potencijala, na odličnoj lokaciji - 10 minuta od Novog Sada. Nalazi se u veoma mirnom kraju, u blizini Parka Kameničkog instituta gde se nalaze svi neophodni sadržaji za život. U dvorištu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvojna kuća na dva nivoa, spremna za uređenje po vašim željama. Kuća obiluje potencijalom i nalazi se na izuzetnoj lokaciji, samo 10 minuta udaljena od Novog Sada. Smještena je u veoma mirnom kraju, u blizini Parka Kameničkog instituta, gdje se nalaze svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.940 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prelep cetverosoban stan u kompleksu Fruske Vile na Alibegovcu. Stan je na 1 spratu dvospratne urbane vile sa posebno ogradjenim dvoristem u okviru kompleksa. Ulaz u dvoriste je kroz zasebnu kapiju sa daljinskom komandom koju imaju pravo koriscenja 4 stanara koji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.030 €, 73,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo atraktivnoj lokaciji na Mišeluku. Nov, bez ulaganja. Prodaje se sa nameštajem. Stan se nalazi u dva nivoa. Dole dnevna soba, kuhinja, vc, dve dvorisne terase. Gornji sprat se se sastoji od tri spavaće sobe i kupatila. Uknjižen stan na vlasnika 1/1 .....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 339.900 €, 75,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, trosoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji, na Tatarskom brdu. Stan je u odličnom stanju, sa pažljivo biranim nameštajem i dodatno rađenim detaljima koji mu daju poseban kvalitet i udobnost. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daju dve terase – jedna od....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 159.650 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan stan, na odlicnoj lokaciji u Sremskoj kamenici! Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 237.930 €, 77,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Enterijerski dizajniran i kompletno namešten četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici Savršen spoj savremenog dizajna, udobnosti i prestižne lokacije. Na prodaju četvorosoban stan površine 77m², izuzetno funkcionalan i smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2020. godine sa liftom. Stan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 176.750 €, 78,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Vrhunska nekretnina vredna Vaše pažnje, predstavljamo Vam izgradnju koja se nalazi na Mišeluku. Urbana vila sa svega tri stana. Fantastičan trosoban stan, sa savršenim rasporedom. Posreduje konforan dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe pravilnog oblika,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 180.250 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Centar Sremske Kamenice Prelepa uvučena ulica od glavnog puta. U blizini osnovna škola, vrtić, prodavnice, autobuska stanica i sve ostalo što je potrebno za život. Uz stan se dobija i parking mesto. Za više....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacijaStan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće . Keš/kredit. Pozvati naše agente.064/8222-116 Terasa,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 221.450 €, 86,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Kamenici u blizini Centra. Ulaganje minimalno. Na prvom nivou nalazi se dnevna soba, kuhinja i kupatilo .Međusprat još jedna dnevna soba i čajna kuhinja koja gleda na ulicu. Na sledećem nivou nalaze se 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Kuća ima garažu i podrum.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 209.150 €, 89,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda ! U podnožju Fruške gore, na desnoj obali Dunava, u naselju Sremska Kamenica, poznatom po posebnoj mikroklimi i ugodnom za život, sa prelepim Kameničkim parkom (nekadašnjim dvorskim parkom), sa puno zelenila i bogatih kulturnih sadržaja, u zgradi kvalitetne stare gradnje,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 203.620 €, 90,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Vrhunska nekretnina vredna Vaše pažnje, predstavljamo Vam izgradnju koja se nalazi na Mišeluku. Urbana vila sa svega tri stana. Fantastičan četvorosoban stan, sa savršenim rasporedom. Posreduje konforan dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe pravilnog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 214.140 €, 90,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.100 €, 92,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan koji moze biti i troiposoban,mogucnost pregradjivanja vece sobe,stab se nalazi na drugom spratu,sa prelepom velikoim terasom koja gleda u zelenilo,stan je odmah useljiv,grejanje na na topolotne pumpe,za sve dodatne informacije pozivite na br 061 61 40565 ili....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 157.000 €, 92,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nov i moderan stan za luksuzno i udobno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, okružen zelenilom, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.980 €, 96,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 241.000 €, 97,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Petrovaradin, Mišeluk. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban stan na dva nivoa, u naselju koje predstavlja sasvim novi koncept stanovanja. Bezbednost, energetska efikasnost, podno grejanje, privatna dvorišta i smart home sistem pametne kuće samo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.050 €, 99,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep porodičan stan u izgradnji na Tatarskom brdu. Stan će se nalaziti u urbanoj vili koja je pozicionirana u najlepšem delu ovog naselja, okružena porodičnim kućama. Trostrano je orjentisan i samim tim biće jako svetao. U dvorišno orjentisanom delu stana nalazi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.000 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Sremskoj Kamenici na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, dva kupatila i dve terase od kojih je jedna zatvorenog koncepta i koje pružaju predivne poglede. Grejanje je etažno na toplotne....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 303.520 €, 101,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 101,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Sremskoj Kamenici, smeštena na ravnom, prostranom placu okruženom brojnim stablima koja pružaju prirodan hlad i prijatnu atmosferu tokom cele godine. Idealna je za porodice koje žele mir i blizinu prirode, a istovremeno dobru povezanost s gradom. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 211.000 €, 108,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici koji se prostire na dve etaže. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak, kuhinja, tri spavaće sobe i kupatilo, na drugoj etaži dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Može se koristiti kao dve odvojene stambene jedinice. U prirodi ima....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.990 €, 108,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 271.700 €, 109,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju urbane vile na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 109m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.180 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja se odvija u fazama sa krajnim rokom za ceo kompleks 2024.god. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri),....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 133)

<< <1 2 3 4> >>