• GoHome Professional
nekretnine kamenica što manji namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kamenica što manji namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što manji namešten

  • Za upit "nekretnine kamenica što manji namešten" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 2.848 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namesten dvorišni stan u Sremskoj Kamenici(oko 500 m od centra) i nekih 3-4 km od Novosadskog univerziteta.Gradska Bus stanica i prodavnica su na nekih tridesetak metara od kuće.Vrlo pogodan za studente zbog niskih troskova i blizine fakulteta. Cena je 170 eura a režijski....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kamenica, izdajem lep stan U ZGRADI cca 35m2-40m2 , ISKLJUCIVO ZA 1 ZAPOSLENU osobu (moze i miran i uredan student) , NA DUZI PERIOD, , kompletno namesten ,cisto, uredno, mirno.. JEDNA STANICA DO GRADA SVE POSEBNO, ODVOJENO , BEZ ZAJEDNICKOG DVORISTA I ULAZA, NIJE PET FRIENDLY,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 32.800 €, 41,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepo namešten i moderno opremljen dvosoban stan u Sremskoj Kamenici. Nova zgrada. Izdaje se na kraći period, 30 dana ili dogovor. U cenu su uključeni svi troškovi. Depozit je 500 evra. Bez kućnih ljubimaca. 069/383-1007. Potreban depozit.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kamenica što manji namešten'
485.000 €
570.000 €
Na upit
  Stan, KAMENICA, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Izdajemo Jednosoban namešten stan u Sremskoj Kamenici,blizina Instituta, Fakulteta Educons,gradskog prevoza,marketa . . . Mesečna zakupnina 250,depozit 250 eura,agencijska provizija jednokratno 125 eura. Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 108.150 €, 46,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100716, Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, dvosoban, 46m2 prvi sprat. Odličan svetao dvosoban stan od 46m2, sa terasom od 11m2 i pogledom na Frušku goru. Nalazi se na odličnoj lokaciji na Tatarskom brdu, pet minuta od grada. Ispred zgrade se nalazi parking mesto....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 118.450 €, 46,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan, odličnog rasporeda, na lepoj lokaciji sa puno zelenila i parking prostora. Stan se prodaje kompletno namešten. U blizini se nalaze svi sadržaji potrebni za život. Naša preporuka! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: EMAIL: office.nsgroup@gmail.com MOBILNI: 0616178229 SIFRA....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 108.000 €, 46,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo namešten stan u ulici Bogdana Gavrilovića. Pripadajuće parking mesto. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Sremska Kamenica, neposredna blizina instituta - 49m2, dvosoban, namešten stan - Dnevna soba, kuhinja, hodnik, spavaća soba, terasa - Parking u dvorištu zgrade za stanare - Grejanje se plaća po utrošku Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 180.000 €, 56,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052096 NOVI SAD, SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, PRODAJA STANA, DVOIPOSOBAN, LUX, NAMEŠTEN 56 m2 IZDVAJAMO IZ PONUDE luksuzno namešten dvoiposoban stan na Tatarskom brdu - Sremska Kamenica Na prodaju luksuzan, kompletno opremljen dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji -....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan, LUX opremljen stan u jednom od najpoželjnijih delova grada za porodičan život, na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe.Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one koji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX opremljen I neodoljiv stan u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada,stan za uživanje na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe. Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one koji traze mir i tišinu....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 172.000 € na 170.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 170.000 €, 58,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 177.000 €
10.04.2026 - 172.000 €
15.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102226 - Cena 172 000 eur-a + 3% agencijske provizije. Na prodaju trosoban stan od 58m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodican život. Stan se nalazi u delu grada poznatom kao "ruža vetrova", sa čistim vazduhom i tišinom , a opet na samo 5 minuta....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 172.000 € na 170.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 170.000 €, 58,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 172.000 €
12.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054104, TROSOBAN, SREMSKA KAMENICA, 58 M2 . Prodaje se trosoban stan površine 58 m2 u Sremskoj Kamenici, na Tatarskom brdu – mirnom i porodičnom kraju sa prelepim pogledom na Mišeluk. Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.000 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je savremeno uređen stan površine 58 m², smešten u novijoj zgradi iz 2023. godine na jednoj od najtraženijih i najmirnijih lokacija na Tatarskom brdu. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodični život, tako i kao sigurna investicija, uz brzu povezanost sa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.050 €, 66,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep stan u najlepšem delu Sremske Kamenice. Stan je bez ikakvih ulaganja, i odmah useljiv. Ono sto daje posebno zadovoljstvo jeste da se prodaje kompletno namešten sa vrlo kvalitetnim nameštajem i opremom. Nekretnina je uknjizena 1/1 na vlasnika.Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična nekretnina na Tatarskom brdu. Stan je bez ulaganja i prodaje se namešten. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 339.900 €, 75,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, trosoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji, na Tatarskom brdu. Stan je u odličnom stanju, sa pažljivo biranim nameštajem i dodatno rađenim detaljima koji mu daju poseban kvalitet i udobnost. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daju dve terase – jedna od....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, Na upit, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POTPUNO NAMESTEN STAN, IDEALAN ZA DVE ZAPOSLENE OSOBE ILI PAR. NA 10 min. OD NOVOG SADA. PRELEP POGLED, VELIKO DVORIŠTE, ZAISTA CIST VAZDUH, VEOMA MIRNO. VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVACA SOBA SA BRACNIM KREVETOM I DVE MANJE SOBE(troškovi oko 200eura mesečno).....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 237.930 €, 77,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Enterijerski dizajniran i kompletno namešten četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici Savršen spoj savremenog dizajna, udobnosti i prestižne lokacije. Na prodaju četvorosoban stan površine 77m², izuzetno funkcionalan i smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2020. godine sa liftom. Stan....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 432.000 €, 98,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ČARDAK, 38m2, KUĆA Na prodaju je prelepa porodična kuća sa velikim dvorištem, smeštena u mirnom i zelenom delu Sremske Kamenice, u naselju Čardak, opština Novi Sad. Kuća se nalazi na parceli površine 838 m², sa urednim vlasništvom (bez tereta i zabeležbi). Naselje Čardak je popularna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 339.900 €, 100,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

U poznatom i moderno projektovanom kompleksu na Popovici, u mirnom okruženju Sremske Kamenice, prodaje se luksuzan dupleks stan sa prostranom terasom i pogledom koji obuhvata Dunav i čitav grad. Stambena površina iznosi 82 m², uz dodatnu terasu od 17,25 m², što ukupno daje gotovo....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici,na prometnoj lokaciji izdajemo I sprat kuće,100m 2 ,prostora koji može da se koristi i kao stan i kao poslovni prostor.Kuhinja je komplet nameštena sa belom tehnikom.Odvojeni svi računi. Obezbeđen parking za zakupca. Nataša 060/424 97 72 Sprat, Delimično namešten,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 249.000 €, 117,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ako ste od onih kupaca koji čekaju da se na tržištu pojavi pravi porodičan stan dobro obratite pažnju na ovaj iz naše ponude koji će Vas sigurno zaintrigirati… U moru stanova koji su u ponudi teško je pronaći takav da Vam baš sve odgovara,ali gotovo da smo sigurni da ako ste kupac....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan u urbanoj vili – zasebna celina sa dvorištem, terasama i pogledom na Novi Sad Na mirnoj lokaciji, u okviru moderne urbane vile, prodaje se ekskluzivna stambena jedinica površine 145 m², koja se po komforu i privatnosti može posmatrati kao kuća. Stan ima poseban ulaz,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 246.500 €, 145,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban, kompletno namešten tripleks stan na obodu Fruške gore sa prelepim pogledom na Dunav i grad. Ovaj stambeni prostor, građen po principu smarthome sistema,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 400.000 €, 165,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1100980 Cena stana 400.000eu +3% agencijske provizije. Na prodaju kompletno namešten, uknjižen dupleks sa garažom. Stan se nalazi u moderno i kvalitetno građenoj zgradi sa samo 4 stambene jedinice. Lokacija je odlična, okružena prirodom i sadržajima potrebnim za....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 400.000 €, 165,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Pop Hill, novogradnja, uknjižen, namešten, dupleks, 165 m². Stan ima 117 m², i 3 terase. Dvostrano orijentisan, sa pogledom na Dunav, Novi Sad, Frušku goru. Blizina grada 10 minuta, a novim mostom trebaće 5 minuta, škola, dom zdravlja, institut, Kamenički park,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 412.000 €, 165,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 1064132 Na prodaju kompletno namešten, uknjižen dupleks sa garažom . Stan se nalazi u moderno i kvalitetno građenoj zgradi sa samo 4 stambene jedinice. Lokacija je odlična, okružena prirodom i sadržajima potrebnim za porodičan život. U blizini se nalaze škola, dom....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 378.000 €, 180,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Sremske Kamenice, među novim kućama i urbanim vilama, nalazi se prelepa, moderna dvojna kuća površine 180 m², idealna za one koji žele spoj komfora, luksuza i savremenog načina života. Unutrašnjost je pažljivo osmišljena da pruži maksimalan užitak – prostran i svetao dnevni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 28)

<< <1> >>