• GoHome Professional
nekretnine jagodina što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine jagodina što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina što veći

  • Za upit "nekretnine jagodina što veći" pronađeno 2 497 nekretnina - prosečna cena 783 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obradjivanje. *Na placu ima objekat sa strujom .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obrađivanje. *Na placu ima objekat sa strujom 3.707 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.158 €, 3685,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Spuštena cena na 900e/aru sa mogućnošću dogovora na niže. 3 parcele: 34.91a + 47m2 + 1.46a .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.330 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2021.,

www.heroldo.com

*900eur/aru 3.595 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.330 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.indomio.rs

*900eur/aru .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.330 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*900eur/aru Plac, Jagodina | Prodaja · 3595m² · 33.330€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 6.000 €, 3541,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2023.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište površine 35.41a u blizini reke Belice. Prilaz placu makadam. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na struju, vodu, kanalizaciju, gas. Parcela izlazi na glavni asfaltni put u širini od 35 m. Udaljenost od centra Jagodina je 2,5 km, udaljenost....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

veza je 7806 sifra , moze da se proda kao jedna velika ili pola parcele od 35 ari Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na struju, vodu, kanalizaciju, gas. Parcela izlazi na glavni....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 7.000 €, 3434,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2024.,

www.heroldo.com

Četvrtast plac na vrhu Đurđevog brda, lep pogled, priključci na 150 metara. 3.434 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 117.250 €, 3350,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

*ima starih objekata na placu, za rušenje .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 117.250 €, 3350,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.heroldo.com

*ima starih objekata na placu, za rušenje 3.350 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 117.250 €, 3350,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*ima starih objekata na placu, za rušenje Plac, Jagodina | Prodaja · 3350m² · 117.250€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €, 3337,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Zemljište u građevinskom području.U blizini parcele struja i voda. Na odličnoj lokaciji, udaljeno od gužve i buke. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.heroldo.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33, 34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. 3.334 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 34.000 € na 45.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 34.000 €
24.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33,34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. Plac, Jagodina | Prodaja · 3334m² · 45.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.000 €, 3200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prostrana parcela u Voljavču u blizini Kića trejda, pogodan kako za poslovnu tako i za stambenu izgradnju. Mogućnost kupovine susedne parcele od 32a .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. Plac, Jagodina - Ribare | Prodaja · 3122m² · 26.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.500 €, 3115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište na Štipljanskom putu od 31.15a u blizini glavnog puta. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 9.000 €, 3086,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se gradjevinsko zemljište od 30,86a, u Jagodini na Đurđevom brdu. Plac, Jagodina | Prodaja · 3086m² · 9.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 3.500 €, 3086,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se ne nalazi u turističkom delu Đurđevog brda, više je zemljište za sadnju vinograda i voćki. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 9.000 €, 3086,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2024.,

www.heroldo.com

035/8222-441 065/822-24-41 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 305.000 €, 3042,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 30 ari (3.000 m²), nalazi se na glavnom putu, na izlazu iz Jagodine, sa odličnom vidljivošću i pristupom direktno sa saobraćajnice. Lokacija: izlaz iz Jagodina Površina: 30a Zemljište se nalazi u građevinskom području Plac je ravan i pravilnog oblika, pogodan....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac za izgradnju kuće na dobroj lokaciji u Jagodini, u naselju Lipar. Plac je površine 30 a i predstavlja odličnu priliku za one koji traže zemljište za gradnju u mirnom delu grada. Lokacija je pogodna za budući porodični dom, uz dobru povezanost i praktičan pristup. Ako....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 5.000 €, 2996,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026. - 5.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajem šumsko zemljište površine 29 ari (2.900 m²). Parcela se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju, idealna za odmor, ulaganje ili korišćenje drvne mase. Vlasništvo uredno. Cena po dogovoru. Za više informacija pozvati: 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 4.500 €, 2944,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju njiva površine 29,44 ari, smeštena u mirnom i pristupačnom delu u blizini Jagodine. * Zemljište je ravno i pogodno za poljoprivrednu proizvodnju, voćnjak, baštu ili druge poljoprivredne namene. * Odlična lokacija i pristup putem čine ovu njivu idealnom za sve koji traže....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 16.800 €, 2885,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje je plac na Đurđevom brdu u Jagodini, površine 28,85a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.500 €, 2850,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u Ribaru površine 28,5a. njiva 2. klase, zemljište u građevinskom području .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep plac u naseljenom delu Ribara .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 14.000 € na 15.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 15.000 €, 2785,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 14.000 €
27.02.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 27 ari, smešten na odličnoj lokaciji u blizini Jagodine, neposredno uz glavni put. Parcela ima direktan prilaz sa asfalta, što je čini idealnom za različite namene. Pored placa prošao priključak za struju , što dodatno olakšava i ubrzava gradnju. Prednosti:....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €, 2727,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

Parcela ima odlučnu lokaciju površina placa je 27,27 ari, prostrana je , ima izvedene sve priključke na parceli struja,gradska voda, sengrup na parceli, a prosla je pored placa i gradska kanalizacija. Parcela se nalazi neposredno do teniskih terena prema Vinorači. Sastavni deo parcele....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 3.200 €, 2700,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Tri parcele ukupne površine 25ari, pogodne za različite delatnosti. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.500 €, 2693,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.heroldo.com

*mogućnost priključka na struju *gradska voda prolazi ispod placa, moguć priključak 2.693 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 4.539.000 €, 2670,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Novom Laništu površine 26,7a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 2620,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trnavi površine 26,2a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €, 2608,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep, veliki plac sa objektom od 36m2. Može da se parceliše po potrebi .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.250 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Plac do asfaltnog puta, mogućnost kupovine susedne parcele od 20a .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 2590,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.indomio.rs

SAMO U HEROLDU! Plac površine 25.90a na Vinoračkom putu. Prilaz placu makadam. Gradska voda je prošla kroz plac. Širina placa uz put je 20m. Preporuka! .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.800 €, 2559,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.indomio.rs

Parcela u građevinskom području u selu Bukovče. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 5.000 €, 2511,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2024.,

www.indomio.rs

Veliki i prostran plac u Trnavi , jedna parcela 25,11 ari. Prilaz do placa makadam put. Na lokaciji Ćelijan . Plac se može koristiti i kao parcelaza uzgajanje ,voća povrća ili vinove loze. Blizina grada , blizina reke. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2