• GoHome Professional
nekretnine jagodina potkrovlje što skuplji porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina potkrovlje što skuplji porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina potkrovlje što skuplji porasla cena

  • Za upit "nekretnine jagodina potkrovlje što skuplji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 7.000 € na 8.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 8.000 €, 958,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022 - 5.750 €
11.04.2022 - 7.000 €
27.02.2026 - 8.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac blizu 10a na odličnoj lokaciji u gradu .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 200.000 € na 220.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 220.000 €, 4622,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 200.000 €
20.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika, smešteno na atraktivnoj lokaciji, idealno kako za porodičnu gradnju, tako i za investitore. Plac se nalazi u građevinskom području, sa mogućnošću izgradnje stambenog ili poslovnog objekta u skladu sa važećim urbanističkim uslovima.....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 150.000 € na 170.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 170.000 €, 113,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
24.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novija kuća , poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo i iz dnevnog boravka izlazi se na veliku terasu. Grejanje na čvrsto gorivo. Prelep plac. U dnu placa pomoćni objekat kompletno sređen i u sklopu pom.objekta ozidani kavezi za papagaje. Na odličnoj je lokaciji....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 100.750 € na 107.250 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 107.250 €, 65,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 100.750 €
02.04.2026 - 107.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 70.000 € na 100.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 100.000 €, 117,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.000 €
15.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prizemna kuća sa podrumom, upisana na 117 m², nalazi se na placu površine 38 a u Ribaru, u okolini Jagodine. Kuća je starije gradnje, ali je u dobrom stanju, a na objektu je urađena ploča. Plac je uzan, ali dugačak, što pruža mogućnost za različite namene i uređenje po sopstvenim....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 93.000 € na 99.200 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 99.200 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.09.2025 - 93.000 €
02.04.2026 - 99.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 78.000 € na 97.500 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 97.500 €, 6500,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2023 - 78.000 €
20.04.2026 - 97.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostrana parcela površine 65 ari, smeštena na odličnoj i lako dostupnoj lokaciji, direktno uz prometan put, što je čini idealnom kako za privatnu gradnju, tako i za različite poslovne namene. Zahvaljujući svojoj poziciji, parcela nudi izuzetnu vidljivost i pristupačnost,....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 78.000 € na 97.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 97.500 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 78.000 €
24.04.2026 - 97.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 84.840 € na 90.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2025 - 84.840 €
28.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2025.,

www.heroldo.com

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite i do 7. 700 evra kupovinom ovog stana. Ova moderna zgrada u centru Jagodine nudi savremene životne uslove u mirnoj lokaciji, blizu svih važnih....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 84.840 € na 90.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 84.840 €
03.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite i do 7.700 evra kupovinom ovog stana. Ova moderna zgrada u centru Jagodine nudi savremene životne uslove u mirnoj lokaciji, blizu svih važnih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine jagodina što skuplji porasla cena (159)
  • nekretnine jagodina potkrovlje što skuplji (133)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>