• GoHome Professional
nekretnine jagodina opremljen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine jagodina opremljen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina opremljen

  • Za upit "nekretnine jagodina opremljen" pronađeno 65 nekretnina - prosečna cena 1.464 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 109.780 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PONUDA – TROOSOBAN STAN KOD AKVA PARKA (WING APARTMANI) Prodaje se moderan, kompletno opremljen trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija. Novogradnja vrhunskog kvaliteta ✔ Odličan raspored – svetao i funkcionalan ✔ Komplet pod video nadzorom – siguran i miran život ✔....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.080 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen u ekskluzivnom kompleksu WING, u neposrednoj blizini Akva parka, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Mogućnost kupovine preko stambenog kredita i kredita za mlade. Kompletno namešten – uključujući sav nameštaj, podrumsku prostoriju i sve ugradne....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 105.000 €, 85,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa. Smešten u neposrednoj blizini centra, na lokaciji koja spaja energiju centra i komfor modernog stanovanja. Na samo nekoliko koraka nalaze....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 58.000 €, 29,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Akva parka i kompletne prateće infrastrukture koja garantuje udoban i kvalitetan život. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze se bazeni, Vivo šoping centar,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.080 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj lokaciji kod Akva parka. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom, idealne spratnosti za svakodnevni život. U pitanju je novogradnja....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 56,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan površine 56 m², smešten u prizemlju nove zgrade na odličnoj lokaciji. Stan je potpuno nov i nikada nije useljavan, što budućem kupcu pruža priliku da bude prvi vlasnik i uživa u potpuno svežem prostoru. Struktura stana: prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 102.960 €, 72,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

LUKSUZAN TROOSOBAN STAN NA TOP LOKACIJI – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Ako tražite stan koji kombinuje savršenu lokaciju, kvalitet i sigurnost – ovo je prava prilika za vas. Na prodaju kompletno opremljen trosoban stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta, smešten u popularnom kompleksu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.heroldo.com

Idealan stan za studente! Izdaje se namešten dvosoban stan površine 52 m² na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i potpuno opremljen nameštajem i svim potrebnim uređajima za udoban svakodnevni život. Zahvaljujući svojoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.heroldo.com

Iznajmljujemo luksuzno opremljen stan u samom srcu grada, idealan za one koji traže vrhunski komfor i prestižnu lokaciju. Karakteristike stana: Površina: 68m² 2 prostrane spavaće sobe Svetao i prostran dnevni boravak Moderna kuhinja sa svim neophodnim aparatima Luksuzno opremljeno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.heroldo.com

Izdaje se jednosoban stan u novogradnji, sa prelepim pogledom na Aqua Park Jagodina. Stan se nalazi u modernoj zgradi, potpuno je opremljen i spreman za useljenje. Sastoji se od svetle dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće zone i kupatila. Savremeni nameštaj i tehnika pružaju....