• GoHome Professional
nekretnine jagodina barem 160 m2 što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • nekretnine jagodina barem 160 m2 što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina barem 160 m2 što jeftiniji

  • Za upit "nekretnine jagodina barem 160 m2 što jeftiniji" pronađeno 725 nekretnina - prosečna cena 334 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 4500 eura
    • do 5600 eura (prosečna cena)
    • do 6700 eura
    • do 56 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 60.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Vise parcela koje su jedna do druge i ukupno je 60ari.Moze i svaka parcela posebno da se kupi,za sve u kompletu cena dogovor. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 60.000 €, 3967,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini – Đurđevo brdo – prodaje se izuzetan plac površine 40 ari, idealan za izgradnju vašeg porodičnog doma, luksuzne vile ili investicionog projekta. Ključne prednosti: Panoramski, otvoren i nenadmašan pogled – jedan od najlepših u celom kraju....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 60.750 €, 8191,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2023.,

www.heroldo.com

Gradsko-građevinko zemljište površive 81a u naselju Pivara. 8.191 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 60.750 €, 8191,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2023.,

www.indomio.rs

Gradsko-građevinko zemljište površive 81a u naselju Pivara. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 60.750 €, 8191,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Gradsko-građevinko zemljište površive 81a u naselju Pivara. Plac, Jagodina | Prodaja · 8191m² · 60.750€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 62.000 €, 308,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u mirnom i prijatnom selu Bresje, u okolini Jagodine, idealna za sve koji žele da žive u tišini, a da pritom budu dovoljno blizu grada i svih potrebnih sadržaja. Kuća je ukupne površine 308 m² i nalazi se na placu od 10.11 ari, što pruža dovoljno prostora za udoban....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 62.000 €, 308,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 km od Jagodine, u mirnom i zelenilom okruženom delu, na prodaju je prostrana i funkcionalna kuća sa ozakonjenim objektom i uređenim placem površine 10 ari. Kuća je građena sa pažnjom i planirana u polunivoima, što joj daje posebnu dinamiku i odličan raspored prostora. U....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 62.100 €, 8275,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Ima prilaz njivi sa dve strane,sa obe strane asfalt. Mogućnost priključka na vodu,struju i gas.Ako je nekome velika parcela,može da se predvoji na dva dela. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 64.500 €, 2158,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

Velika parcela koju možete kupiti kako za izgradnju kuće tako i za poslovni prostor .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 168,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Samo u Heroldu! Poslovni prostor poseduje mokri čvor i nalazi se u podrumu zgrade. Idealan je za teretane, igraonice, dečije igraonice, kancelarijski prostor... Naša preporuka! 168 m 2 0 1 0 .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 184,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 60.000 €
01.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće Kuća, Jagodina | Prodaja · 184m² · 65.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 150,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na odličnoj lokaciji – 150 m² stambenog prostora na 9,46 ari placa! Na prodaju kuća površine 150 m², smeštena na prostranom placu od 9,46 ari, idealna za porodičan život. Nalazi se u mirnom delu naselja, na samo par koraka od Doma zdravlja – lokacija koja pruža sigurnost,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €, 2608,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2023.,

www.indomio.rs

Lep, veliki plac sa objektom od 36m2. Može da se parceliše po potrebi .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €, 2727,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

Parcela ima odlučnu lokaciju površina placa je 27,27 ari, prostrana je , ima izvedene sve priključke na parceli struja,gradska voda, sengrup na parceli, a prosla je pored placa i gradska kanalizacija. Parcela se nalazi neposredno do teniskih terena prema Vinorači. Sastavni deo parcele....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €, 12600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno zemljiste u industrijskom delu grada Pored svih velikih fabrika i firmi u poslovnom centru Jagodine , blizu autoputa. Zemljište na koje prenamenom možete sagraditi halu , fabriku ili poslovni centar . Ne čekajte ! Pozovite na broj 0658222446 .

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 68.000 €, 250,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se veliko i atraktivno seosko imanje u selu Crnče, sastavljeno od više parcela – neke su povezane, neke razdvojene, ali se isključivo prodaju kao celina, što ga čini savršenim za ozbiljne investitore koji žele prostor sa raznovrsnim mogućnostima. Ključne prednosti imanja:....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 60.000 € na 68.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 68.000 €, 4000,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.09.2023 - 30.000 €
02.02.2024 - 60.000 €
19.04.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 40a, u blizini grada Jagodine, u mestu Trnava. Plac je savršenog oblika, što ga čini pogodnim za različite namene i dalji razvoj. Cena iznosi 1.700 EUR po aru, dok je u slučaju parcelacije cena 1.900 EUR po aru. Ova ponuda pruža mogućnost izbora u skladu sa....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je kuća površine oko 160 m², smeštena na parceli od 4. 85 ari, u mirnom delu grada, sa direktnim izlazom na ulicu – idealna za porodičan život ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Kuća je funkcionalno organizovana na dva nivoa: Prizemlje: velika zatvorena terasa....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno sređeno prizemlje sa 2 spavaće sobe, dnevnom i kupatilom. Sprat nezavršen, osim kupatila. .

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2024.,

www.heroldo.com

Pozivamo vas da istražite jedinstvenu priliku za seoski život u idiličnom okruženju Santarovca, nedaleko od Jagodine. Imanje se proteže na čak 4 hektara predivne zemlje, pružajući obilje prostora za vaše ideje i projekte. Ovo mirno i pitomo seosko domaćinstvo idealno je za razvoj....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se seosko domaćinstvo koje se sastoji od glavne kuce koja je odmah useljiva i dve kuce koje su sa ulaganjima. Pored stambenih objekata imate i četiri garaže za parkiranje automobila kao i poljoprivrednih mašina. Ovoj parceli koja ima odličan položaj jer se prostire duž glavnog....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.000 €, 6971,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Velika parcela uz glavni put idealna za gradnju poslovnog prostora,ima gradsku vodu. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.000 €, 11417,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.heroldo.com

*moguća parcelacija na pola 11.417 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.000 €, 11417,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

*moguća parcelacija na pola .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.000 €, 11417,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*moguća parcelacija na pola Plac, Jagodina | Prodaja · 11417m² · 70.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 71.000 €, 344,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Na prodaju je plac površine 17 ari, sa porodičnom stambenom zgradom od 344 m², uz pomoćne objekte, svi legalizovani. Ovaj objekat se nalazi na samo 15 minuta vožnje od centra grada, što omogućava savršen balans između mirnog života i blizine urbanih sadržaja. Kuća je funkcionalna....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 72.000 €, 3987,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 39 ari, smešten u blizini grada, na odličnoj lokaciji. Prilaz placu je asfaltni put, a povezanost sa gradom je veoma dobra, što omogućava brz i jednostavan pristup. Plac je idealan za gradnju stambenog objekta, porodične kuće ili kao investicija. Mirno okruženje....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 72.000 €, 2400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Odličan, višenamenski plac pored Lidla u Jagodini. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 73.200 €, 1380,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Vise parcela za izgradnju i njiva za obrađivanje. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 74.940 €, 4996,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Izvanredan plac u industrijskoj zoni, površine 44.96 ari. Idealno za izgradnju industrijskih objekata, skladišta, proizvodnih hala ili drugih komercijalnih objekata. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, sa odličnim pristupom glavnim saobraćajnicama. 0658222443 0658222441 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 250,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Zidana 80-tih, 3 nivoa, 2 sengrupa, samo omalterisana kuća, spoljno stepenište za sprat; Od tri kupatila, dva su u funkciji; U nivou - 2 spavaće sobe, dnevni boravak, hodnik i kupatilo 250 m 2 4 3 1 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 75.000 €, 7995,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Parcela na Crnom vrhu, na idealnoj lokaciji površine 79.95a. Svojina privatna 1/1, uknjiženo. Nema tereta. Za više info nazovite 065/8-222-442, 065/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 78.000 €, 6500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se gradjevinsko zemljište u Majuru površine 65a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 78.000 €, 6500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac koji se nalazi na glavnom putu između Ćuprije i Jagodine, na izuzetno frekventnoj i vidljivoj lokaciji. Odlična pozicija garantuje veliki protok vozila i lak pristup, što ovu nekretninu čini idealnom za poslovne i investicione namene. Plac je pogodan za: -poslovno-komercijalne....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 78.500 €, 8000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

*nema objekata na placu *postoji mogućnost priključka za struju i vodu 8.000 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu. Prizemlje useljivo, poseduje dn. sobu, kuhinju sa trepezarijom, kupatilo(laminat, parket). Na spratu tri sobe od kojih je samo jedna završena i useljiva i kupatilo kompletno novo. Ima jedan pomoćni....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 175,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Legalizovana kuća uz glavni put u Rakitovu. Odmah useljiva, prizemlje + sprat. Grejanje je na čvrsto gorivo, u prizemlju od prostorija ima veliki dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, wc. Na spratu ima dve spavaće sobe, kupatilo i kuhinju i terasu. Lep je plac, na placu pored kuće....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2024.,

www.heroldo.com

Renovirana kuca sa lokalom i velikom terasom površine 150m2 se nalazi na dva kilometra od centra. Zamenjena je stolarija, rađen nov krov, oluci, izolacija, Poseduje dnevni boravak i tri spavace sobe, kupatilo, veliku terasu i lokal koji se renovira. Lokal ima 260m2. 150 m 2 4 2 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Renovirana kuca sa lokalom i velikom terasom površine 150m2 se nalazi na dva kilometra od centra.Zamenjena je stolarija, radjen nov krov, oluci, izolacija, Poseduje dnevni boravak i tri spavace sobe, kupatilo, veliku terasu i lokal koji se renovira. Lokal ima 260m2. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 250,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Porodična kuća na tri nivoa, novije gradnje sa spoljnom izolacijom, PVC stolarijom. Ima pripadajuću halu pogodnu za razne delatnosti, i sve to na prostranom placu od 15 ari, uz glavni prometni put, na 2 km od centra grada. 250 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 80.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinska parcela površine 70,54 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na struju, vodu, kanalizaciju, gas. Parcela izlazi na glavni asfaltni put u širini od 70m. Takođe postoji mogućnost kupovine susedne parcele....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 387)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>