• GoHome Professional
nekretnine VOJVODINA - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • nekretnine VOJVODINA - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VOJVODINA

  • Za upit "nekretnine vojvodina" pronađeno 76 268 nekretnina - prosečna cena 2.154 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • namešten
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 40.300 €, 17,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje ! Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 102.390 €, 40,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* * * Novo u ponudi! * * * Prodaje se stan u na drugom od ukupno tri sprata, u zgradi koja se završava ove godine. Stan ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom u njemu, spavaću sobu koja se može urediti po želji, terasu i kupatilo. U ovoj zgradi se prodaju još četiri stana. Idealan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 450.000 €, 147,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa odlično organizovanim prostorom u dva nivoa koja može da funkcioniše kao dve zasebne jedinice, svaka soba u kući je komforna i svetla. Kuća se nalazi na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Jablaničkoj ulici. Kuća poseduje prostrani podrum, u dvorištu je garaža.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053173, PETROVARADIN, TROSOBAN STAN, 70M2 Prodaje se moderan stan od 70 m² u mirnom i novoizgrađenom delu Petrovaradina U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan koji se nalazi na 1. spratu kvalitetno građene zgrade u jednoj od najmirnijih i najperspektivnijih ulica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 151.900 €, 59,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan dvosoban stan od 59 m² na drugom spratu kvalitetne zgrade, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je odmah useljiv, uknjižen 1/1 i ne zahteva apsolutno nikakva dodatna ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.122 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi kvadrature 45–109 m², idealni za porodičan život ili kao sigurna investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Cena je sa PDVom....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Nudimo kuću u Novoj Pazovi, Omladinska ulica, na prvom semaforu na ulasku u naselje iz pravca Batajnice. Kuća ima prizemlje i potkrovlje, na placu, nešto manjem od tri ara. Prizemlje kuće je poslovni prostor, a delatnost je štamparija. Na spratu, tj visokom potkrovlju je ogroman stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.460 €, 57,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2022.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na Adicama, vrhunska ponuda! Mala urbana vila sa 4 stana. Vrhunski kvalitet gradnje, uskoro useljivo. Rok kraj leta, 2022. Ulično orjentisano sa pogledom na Frušku goru. U blizini prodavnice, apoteke, pošte i gradskog prevoza. Urađeni pregradni zidovi, može se stan....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 205.000 €, 86,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2023.,

www.gsigma.rs

Nov luksuzan trosoban stan u naselju 4.juli. Komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik i velika prostrana terasa. Stan je luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Na podovima španska keramika A klase, podno CG grejanje (toplotne....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 18.000 €, 63,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Tordi. Nalazi se u centru sela. Kuća je pretvorena u poslovni prostor - prodavnica, kuhinja, dva sanitarna čvora i magacin. Građena od čvrstog materijala... Grejanje TA Stolarija drvena.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 122.270 €, 2966,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dva građevinska placa na Popovici – idealna prilika za gradnju vašeg doma iz snova! Na izuzetnoj lokaciji na Popovici, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada i budućeg mosta, prodaju se dva građevinska placa ukupne površine 2966 m². Plac se nalazi u mirnoj, slepoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.700 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična nekretnina na veoma atraktivnoj lokaciji. Oko zgrade ima jako puno zelenila i parkinga. Stan je dvostrano orijentisan. Za više informacija pozovite naše agente .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 155.000 €, 180,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Zeleno Polje. U prizemlju kuće celom dužinom prostire se komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, toalet, kupatilo i spavaća soba. U potkrovlju sa blagim kosinama nalaze se tri spavaće sobe. Iz hodnika na potkrovlju izlazi se na veliku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 123.600 €, 33,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA !!!! Fantastičan uknjižen jednoiposoban stan koji je renoviran i u ceni ostaje kompletan nameštaj sa tehnikom, osim slika. Okrenut je na dvorište, sa pogledom na zelenilo i totalni je mir i tišina. Maksimalno je iskorišten prostor i deluje da ima više kvadrata. Uknjižen....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 110.000 €, 201,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća na Adicama u Novom Sadu. Ko kaže da se u Novom Sadu ne može kupiti kuća za manju cenu od 100.000€. Pročitajte ovaj tekst do kraja i videćete da može. U prilici smo da Vam predstavimo prodaju kuće u Novom Sadu u naselju Adice. Lokacija koja je infrastrukturalno kompletno opremljena,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.500 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Extra sređen salonski stana u starom delu Petrovaradina - Gradić. Stan podeljen u dva dela i to: 55m2 stambeni deo i 26m2 umetnički atelje. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 45,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma kompaktan stan sa 2 spavaće sobe na mirnoj lokaciji punoj zelenila i parking. Ovaj stan je renoviran i odmah useljiv a u blizini se nalazi sve što vam je neophodno za svakodnevnicu i prolaze više autobuskih linija. Ukoliko tražite vaš novi dom ne propustite....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Stari Grad, 566.500 €, 550,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi na veoma traženoj lokaciji u Novom Sadu. Kuća je pogodna za više delatnosti, odlična je za kancelarijski prostor, bolnicu, svaki vid poslovnog prostora, kao i za život. Za više informacija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 37.000 €, 92,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Melencima, površine 92 m2 na placu od 5.48 ari. Kuća se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka koji je zajedno sa trpezarijom i kuhinjom. Nalazi u neposrednoj blizini centra sela. Održavana - pretrešen krov, novi oluci. U dvorištu postoje pomoćni objekti.. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, KLENAK, 98.000 €, 360,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Podrum Klenak Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 121.043 €, 66,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Moderan stan u srcu Pančeva – Izuzetna gradnja, luksuz i udobnost! Prilika koju ste čekali! U ponudi je luksuzan stan u neposrednoj blizini Gornjeg grada, koji će vam pružiti savršen balans između komfora, sigurnosti i savremene gradnje. Idealan za porodice i investitore! Osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.880 €, 57,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Podbari u ulici Filipa Višnjića. Idealan je za porodično stanovanje. Ulaz zgrade je odlično održavan, stan je dvostrano orijentisan i poseduje 2 terase, kao i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Kuhinja je fizički izdvojena takođe sa prirodnom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 927.000 €, 500,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*EKSKLUZIVA*Prodajemo Uknjiženu Veliku kuću 199 m2 sa Radionicom i Prodajnim centrom na IDEALNOJ LOKACIJIU sklopu objekta se nalaze nezavršene garaže,pomenuti Prodajni centar od 111 m2,velika radionica 140 m2 u sklopu prizemlja kuće,dva stana od po 50 m2 ukupno 500 m2 Stambeno-Poslovnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 330.000 €, 260,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Monovolumenski lokal, 200m2 u procesu uknjiženja - biće ubrzo završeno, 60m2 iznajmljeno na 100godina! Slobodana Bajića kraj ulice! Prazan prostor sa dve velike inverter klime! Nekretninu vredi pogledati! Agencija A-NEKRETNINE, Novi Sad, reg. posrednika br. 1500, licenca br. 1944,....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 445.000 €, 1134,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.indomio.rs

Širi centar Sremskih Karlovaca - Građevinski plac sa kompletnom infrastrukturom kakvu malo ko ima u mestu! Struja, voda, gas, kanalizaija, kablovska, optika, asvaltiran put i proširena ulica! Više od 11ari na dva nivoa! Indeks zauzetosti do 70%! P + Pk izuzetno P + 1 + Pk što dovodi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 18.000 €, 76,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Bikovo, prodaje se prizemna samostalna kuća za adaptaciju površine 76kvm na placu površine 2984kvm, na glavnom putu. U svom sastavu poseduje: dve sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, betonski podovi. Grejanje je na čvrsto gorivo i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 28.200 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

Parcela se nalazi u Čereviću, pored puta za izletišta Testera i Andrevlje. Površine je 49 ari, pod šumom. Vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljište. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Cena fiksna. Ukoliko tragate za zdravim zemljištem, okruženim šumom, ova investicija je za vas. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – Kuća bruto površine 300m2 (prizemlje + sprat + potkrovlje) koja se sastoji od trosobnog stana površine 93m2, četvorosobnog stana površine 145m2 i još jednog trosobnog stana sa letnjom kuhinjom u dvorištu neto površine 62m2 sa garažom i nastršnicom za parking na placu površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 170.000 €, 79,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054100, PRODAJA STANOVA, NOVI SAD - NOVO NASELJE, ČETVOROSOBAN STAN, 79m U mirnom i urbanom delu Novog Naselja u našoj ponudi komforan, funkcionalan, dvostrano orjentisan četvorosoban stan. Hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dve terase, toalet i kupatilo čine....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 160.000 €, 115,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Lesnina. Građena od čvrstog matarijala. Površine 115 m2 na placu od 11.09 ari. Kuća se sastoji od četiri spavaće sobe, dnevnog boravka koji je zajedno sa kuhinjom (špajz), hodnika i kupatila. U dvorištu se nalaze pomoćni objekti. Okvirna širina uličnog fronta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054791, TELEP, BANIJSKA 30, DVOIPOSOBAN, 60M2 U ponudi je prelep trosoban stan od 60m² koji odiše toplinom doma i pruža savršen balans komfora, funkcionalnosti i porodične atmosfere. Idealan je za porodice, ali i za sve koji žele miran i prijatan životni prostor bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 97,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Salonski kompletno renoviran stan sa pogledom na Šećeranski park. Površine 97 m2, visoko prizemlje. U prirodi trosoban. Komforan dnevni boravak, velika trpezarija i kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i posebno toalet i terasa Centralno grejanje na gas Na podovima keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 178.950 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep i komforan stan na idealnoj lokaciji, uvučena zgrada, blizu keja, Riblje pijace, pešačke zone. Miran kraj, idealan za život kao i izdavanje. Kompletno je renoviran, od vodovoda i strujne instalacije, hrastov parket, odlična keramika. Bez ikakvog ulaganja. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 145,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Botoš - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 145m2 + manja jednosobna kuća od mešovitog materijala + pomoćne prostorije na placu od 21,87 ara. Veća kuća se greje CG na plin + peći na čvrsta goriva, trofazna struja (jedno brojilo), klima, PVC stolarija, parket, video nadzor,....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 92.700 €, 98,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2023.,

www.indomio.rs

KUĆA U BUDISAVI--- Agencijska šifra:3000272 Prodaje se starija trosobna kuća u Budisavi. Kuća se nalazi na placu veličine 2211m2, sa širinom fronta 16m, i dužinom 92m. Nalazi se u neposrednoj blizini samog centra Budisave. Nedaleko od kuće nalazi se osnovna škola, vrtić, market i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.740 €, 93,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan četvorosoban stan u jednoj etaži, udaljen 15-ak minuta šetnje do centra grada. Novija zgrada sa grejanjem na gas, tako da troškovi nisu veliki. Dvostrano je orjentisan i ima dve terase, jedna na ulicu i jedna na dvorište. Za više informacija, pozovite nas! Centar nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 340.000 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kozačinskog, Novi Sad, 340000€, 98m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kozačinskog, Novi Sad Kozačinskog.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kaće Dejanović, Novi Sad, 150000€, 90m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kaće Dejanović, Novi Sad Kaće Dejanović.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 33,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan 33m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom na Bulevaru oslobođenja. Strukturu stana čine predsoblje, dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Stan je kompletno renoviran i prodaje se opremljen nameštajem i tehnikom. Dvorišno je....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 450.000 €, 19100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Starim Banovcima, Trifunov bunar, sa velikim investicionim potencijalom i mogućnošću promene namene u građevinsko zemljište. Parcela se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini auto - puta Beograd – Novi Sad. U pitanju su dve parcele....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.000 €, 54,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan komforan dvosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji. U okolini Lidl, autobusko stajalište, dovoljo mesta za parkiranje, igrališta za decu, kućne ljubimce. Stan izuzezno topao. Potrebno higijensko krečenje. Sigurnosna vrata, pvc stolarija, hrastov parket. U ceni ostaju ugradnji....