• GoHome Professional
nekretnine SURČIN - GoHome nekretnine mali oglasi
  • nekretnine SURČIN - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SURČIN

  • Za upit "nekretnine surčin" pronađeno 395 nekretnina - prosečna cena 1.478 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 3.sprat
    • centralno grejanje
    • interfon
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-25%

Promena cene sa 600.000 € na 450.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 450.000 €, 3000,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.09.2025 - 600.000 €
15.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen vlasnik 1/1 Po informaciji o lokaciji dozvoljena gradnja objekata razne namene (stambeni, poslovni...). Agent prodaje Svetlana Gvozdenović tel. 064 180 71 85. Agencijska provizija 2%. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 117.000 €, 61,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Novog Surčina, sa prelepim pogledom na Hram svetog Apostola Mateja, prodaje se izuzetan trosoban stan na drugom spratu, trostrano orijentisan. Zgrada je zidana od kvalitetnih materijala, po gradjevinskoj dozvoli. Stan poseduje tavanski prostor iznad centralnog dela....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 280.000 €, 2200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106597, uknjižen. Plac se nalazi u sredini naselja na odličnoj poziciji ,pogled ka Savi , pogled na donje polje i budući Nacionalni stadion i komlekse koji se grade. . Asfalt do ivice placa kao i struja , voda , GAS , kablovska .Za parcelu postoji Informacija o Lokaciji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin'
215.000 €
500.000 €
180.000 €
  Stan, SURČIN, 126.900 €, 47,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1134 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
20.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i manastira Fenek, 10 km do bloka 72 na Novom Beogradu, 24 km jugozapadno od centra Beograda, na lokalitetu koje nudi u okruženju brojna izletišta,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, stan sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 102.900 €, 42,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo dobru priliku za kupovinu stana u okviru zgrade u izgradnji. U ponudi imamo stanove razlicite strukture i kvadrature. Odlicno projektovana zgrada sa akcentom na kvalitet gradnje. Japanski Multi split sistem za grejanje i hladjenje, Spanska keramika, Geberit sanitarije.....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 180.000 €, 99,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Stara kuća za renoviranje. 3 stambene jedinice na 17 ari placa. Front do ulice 17m, dužina 115 izlazi na jezero. Nova gvozdena kapija (treba da se postavi). Struja, voda, gas u ulici. Agencijska provizija 2% Dobanovačka.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 195.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac u građevinskoj zoni (zoni porodične gradnje). Na ulasku u Bečmen iz pravca Surčina sa leve strane. Sastoji se iz dve parcele uz ulicu Đure Jakšića. Može magacin ili privredna delatnost, ali da ne zagađuje okolunu i ne pravi buku. Struja uz plac, a voda u neposrednoj....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 150.000 €, 1012,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2025 - 175.000 €
02.05.2025 - 169.000 €
05.09.2025 - 159.000 €
01.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin - Baštovanska građevinsko zemljište, 10. 12a, front prema ulici 15m U blizini centra Sučina nalazi se gradsko građevinsko zemljište. Zemljšte je pored asfaltnog puta, struje i vode i nalazi se u blizini autoputa i obilaznice oko Beograda. Poseduje informaciju o lokaciji. Dozvoljena....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan plac u građevinskom području.Nalazi se na prelepom mestu uz široku ulicu. Osunčan je i idealan za gradnju porodične kuće.. Udaljen je 3-4 minuta od glavne ulice(Vojvođanske). Širina fronta je 14m ,dužina 43m. Uknjižen je na vlasnika.Za svaku preporuku Agencijska....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 108.600 €, 49,36 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.feniks.rs

Surčin, luksuzna novogradnja, treći sprat sa liftom, predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna, spavaća soba, velika terasa. Vojvođanska.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Lep dvoiposoban uknjižen stan u novogradnji iz 2024. godine. U dobroj zgradi i sređenoj ulici, na četvrtom spratu u četvorospratnici sa liftom. Iznad stana je dupla livena ploča, dobra izolacija. Ima parking, Za svaku preporuku agencijska provizija 2% Bukovačka.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.feniks.rs

Funkcionalan 3.5 stan u centru Surčina. Novogradnja sa građevinskom dozvolom useljiva do kraja 2026 godine. Stan se nalazi u VPR-u ima malo dvorište. Dva mokra čvora. Cena za gotovinu 180.000 evra, može i na kredit po ceni 198.000 evra. Vojvođanska.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 400.000 €, 10000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac u neposrednoj blizini starog aerodromskog puta, 1ha. Zemljište u građevinskoj zoni, par magacina već izgrađeno. Agencijska provizija 2% Hilandarska.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 160.000 €, 250,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dve kuće na lepoj lokaciji, ukupne površine 250 kvadrata na placu površine 3 ara, sa svojim dvorištem i parkingom za više automobila. Prva kuća SU+PR+1 površine 192 kvadrata (ima građevinsku dozvolu), druga kuća PR+1 (uknjižena) površine 60 kvadrata. Grejanje je etažno, struja ili....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 1.500.000 €, 10394,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.adventisrealestate.com

Surčin (Beograd) - Surčin - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 350.000 €, 404,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ova porodicna stambena zgrada, u gradjevinskom delu Surcina, udaljena je par minuta hoda od centra. Kroz lepo uredjen trem od fasadne cigle, ulazi se u visoko prizemlje sa 2 trosobna stana i 2 kupatila ukupne povrsine 165m2. Iznad je potkrovlje sa kupatilom i delimicnim kosinama od....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 660.000 €, 6684,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Parcela iza Auto komerca u povrsini od 6684m2. Širina parcele je 17 m dok je duzina iste 393 m. Parcela pripada zoni M6 zakona o pravilima gradnje: Mešoviti gradski centar, odnos stanovanja i poslovanja na parceli je 100-60%, u prizemlju planiranih objekata u ulici Svetog Save, Radio....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 450.000 €, 345,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Luksuzna kuća, nova, neuseljavana,uknjizena, sa kompletnom dokumentacijom, dva zasebna ulaza,devet soba ,sedam spavaćih soba i dva dnevna boravka, donji sprat ima centralno grejanje,gornji sprat podno grejanje, garaza 32 m2, veliki tavan jako funkcionalan, uradjena izolacija po knauf....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 51.700 €, 23,50 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta. Žarka Samardžića.

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 40 m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 205.000 €, 4853,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju građevinska parcela površine 4.852 m² sa definisanom urbanističkom namenom za izgradnju objekata komercijalno-prodajnim sadržajima. Parcela ima obezbeđen kolno-pešački pristup sa dve saobraćajnice Vasilija Ostroskog i Milana Konjevića, uz mogućnost organizacije parkinga....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 189.000 €, 180,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se jedinstveno imanje u Jakovu, smešteno u mirnoj zoni porodične gradnje, na svega par minuta hoda od centra naselja. Na uređenom placu od 6 ari nalaze se dva stambena objekta ukupne površine 181 m2, savršena za višečlanu porodicu ili život dve generacije. Glavna kuća 98 m2....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 152.000 €, 100,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kuća prizemna za renoviranje na 8 ari placa sa širinom fronta 16 metara i dužinom 50 metara ograđenog dvorišta. Kuća je uknjižena, prazna i odmah useljiva. Sama kuća je za kompletnu adaptaciju ili rušenje. Do kuće se stiže asfaltom, ima svoju struju i gradsku vodu. Sama kuća ima sa....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 415.000 €, 256,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Prizemna kuća ,gradnja iz 2016.god. na placu od 6 ari.Korisne površine 185kvm, građevinske 256kvm, petosobna . Od prostorija: Ulazni hodnik, Veliki dnevni boravak, kuhinja, trpezarija. četiri spavaće sobe sa garderoberima, četiri kupatila, (svaka soba sa kupatilom), vešernica, terasa....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 40.000 €, 1460,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac pravougaonog oblika, nalazi se u neposrednoj blizini Save. Površina placa 14,60 ari. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 725.620 € na 787.816 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 787.816 €, 10366,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 725.620 €
19.04.2026 - 787.816 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Jakovo - Boljevačka plac, 103.66 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni u Jakovu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema nekategorisanom putu je 40m, udaljenost od glavnog puta 40m2. Prema informaciji o lokaciji i planskom osnovu prostornog plana....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 77.000 €, 38,50 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

 
 
 
  Plac, SURČIN, 315.000 €, 882,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju jedna od najekskluzivnijih parcela u centru Surčina (Vidovdanska, kod stadiona),na izuzetnoj i mirnoj lokaciji u jednoj od najtraženijih ulica u Surčinu. Plac je idealnog, pravilnog oblika, pozicioniran u mirnom okruženju. Idealno za izgradnju moderne porodične kuće, za....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 99.000 €, 240000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan voćnjak 240 ari sa zasadom jabuka ( 9 godina) koji je blizu Beograda, u Progaru, pored asfaltnog puta, omogucenn prilaz velikim kamionima, povoljno za otkup voca! Surčin, Beograd, Srbija ; Surčin, Progar, voćnjak.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novoizgrađenom objektu u Surčinu.Stan se vodi kao poslovni apartman I ne može se kupiti na stambeni kredit. Sastoji se od 3 sobe, kupatila,kuhinje I bašte od 50-tak m2, i u nju se ulazi samo Iz ovog stana. Pri završnim radovima korišćeni su vrhunski materjali. U....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.900 €, 39,80 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1049 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 139.000 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.feniks.rs

Nov prostran stan na spratu kuće sa zasebnim ulazom iz dvorišta. Lep stan površine 94m2 koji se nalazi na spratu porodične kuće u mirnom i porodičnom delu Ledina na samoj granici sa Surčinom. Izuzetno je funkcionalan, svetao i dobrog rasporeda, idealan za porodičan život. Sterijina.

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 392.000 €, 160,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo dobru priliku za kupovinu lokala u okviru stambene zgrade u izgradnji. Lokal dobro pozicioniran pogodan za razlicite namene. Odlicno projektovana zgrada sa akcentom na kvalitet gradnje. Japanski Multi split sistem za grejanje i hladjenje, Spanska keramika, Geberit sanitarije.....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 19.250 €, 2750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovno stambeni objekat od 1050m2 + 350 m2 na 4 etaže i magacinski prostor 1600m2 na 52, 6 ari placa, pored aerodroma "Nikola Tesla". Novogradnja Telefon.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 130.000 €, 1900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen 1/1 u građevinskoj zoni. Sa ulice ima sporednu malu ulicu koja vodi samo do tog placa. Okolina prelepa sa uređenim kućama i dvorištima. 19 ari pored samog jezera, ima informaciju o lokaciji. Voda i struja u blizini placa. Trenutno na tržištu ne postoji nešto slično. 5km od....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 105.000 € na 100.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 105.000 €
27.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u novogradnji, useljiv. Dvosoban stan, Kuhinja-sa prozorom, dnevni boravak sa trpezarijom, Spavaća soba, kupatilo -sa prozorom, balkon. Odmah useljivo . Moguća kupovina parking mesta. Na cenu se dodaje PDV Agencijska nadoknada 2% uknjizen PR/3 || dokumentacija : uknjizen....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Terasa Podrum Proleterska Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 93.500 € na 95.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2025 - 76.570 €
07.04.2025 - 80.600 €
14.05.2025 - 88.660 €
04.06.2025 - 78.585 €
29.10.2025 - 83.850 €
03.11.2025 - 88.150 €
13.02.2026 - 98.900 €
20.03.2026 - 93.500 €
10.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.feniks.rs

Novogradnja, Surčin, blizina pekara, prodavnica, škole, vrtića. Vojvođanska.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 391)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura