• GoHome Professional
nekretnine PANČEVO - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • nekretnine PANČEVO - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PANČEVO

  • Za upit "nekretnine pančevo" pronađeno 562 nekretnina - prosečna cena 1.403 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 159.120 €, 102,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1208 Kontakt za više informacija ili dogovor oko razgledanja 069 3322 626. Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! - Uselljivo za dva, tri meseca. - Idealan stan za one koji vole prostor i komforan život. Kvalitetna gradnja i moderan stil....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 15.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u blizini puta Pančevo-Opovo, u naselju Jabuka. Zemljani put do placa. Širina placa do puta 20m, a dužina oko 75m. Poljoprivredno zemljište. Na placu postoji bunar koji je u funkciji. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Apartman, PANČEVO, 870.000 €, 848,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na 5 etaža, ukupne površine 848 m², na parceli od 420 m², u mirnom delu naselja s parkovskim okruženjem. Objekat je višefunkcionalan, pogodan za kliniku, starački dom, kancelarije ili apartmanski smeštaj. Sastoji se od: Suteren: restoran sa barom,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja nov stan 65m2.Nalazi se 150m od zelene pijace,blizu centra.Ulica Ružina 9. U istoj zgradi imam još 3 stana manje i veće kvadrature i poslovni prostor predviđen za restoran ali može da se menja namena.Kontakt: 0628550200 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 94.900 €, 69,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i svetao 3.0 dupleks, sm ešten na Strelištu u kupne površine75 m (69 m stambenog prostora), i sastoji se iz: d nevnog boravak sa kuhinjom otvorenog tipa, dv e spavaće sobe (trenutno se koriste kao jedna celina), k upatila sa tuš kabinom, toaleta, walk-in garderobera,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 98.000 €, 89,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma komforan stan u novogradnji iz 2022. godine, odmah useljiv. Nalazi se u ulici koja vodi do samog centra grada kao i puta za Beograd. U blizini se nalaze svi bitni sadržaji za udoban život. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 73.000 €, 35,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je renoviran, na odlčnoj lokaciji. Lep raspored, mirna zgrada. Posebna prostorija u vidu ostave plus podrumski prostor. Moguć dogovor / zamena za Crnu Goru. Pozivi/poruke viber/WhatsApp Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.250 € na 99.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 96.250 €
29.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Margita, stambeni deo grada koji pamti prohujale države i narode, i danas odiše šarmom starih vremena. Miran stambeni deo, pored koga protiče reka Tamiš, danas spaja stara tradicionalna vremena, oličena u spomeniku kulture od izuzetnog značaja- Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 80.000 €, 130,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuca,2 stambene jedinice,poslovni prostor 130m2 u Banatskom Novom Selu…Za info pozvati 063/319-093 Žarko Mirković .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 178.000 € na 169.100 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 169.100 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2026 - 178.000 €
17.05.2026 - 169.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan u centru na 4. spratu, lift, grejanje etažno na struju. Useljiv odmah. Stan se prodaje sa stvarima. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u Pancevu. Ovaj objekat moze biti i vasa oaza ako zelite sebi da priustite zivot blizu reke, kao i centra grada, a opet da imate svoj mir i komfor. U ponudi imamo stanove razlicitih struktura,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan na prvom spratu u novogradnji na Misi, na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Banatskom Novom Selu ul. Žarka Zrenjanina 121. Uknjižena vlasništvo 1/1, 300kvm, plac 15ari,prateci objekti, letnja kuhinja, velika zatvorena garaza,bašta iza kuce, unutra kompletno završena. Za više informacija poziv na 0645550202 (VIBER). Mozete uzeti stambeni....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 83.000 €, 60,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran stan sa pripadajućim dvorištem. Po strukturi je dvosoban sa dve spavaće sobe a kuhinja, trpezarija i dnevni boravak čine jednu prostoriju. Dograđen je ulazni hodnik tako da stan ima 60m2 a uknjižen je na 51m2. Renovirane su sve cevi, instalacije, stavljena krovna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se u Starčevu, u glavnoj ulici, na 800 m od strogog centra, kod okretnice za autobus, plac od 6 ari, na uglu, 20 m × 30 m. Na placu je uknjižena kuća za rušenje od 70 m2 koja ima struju i vodu. Plac je idealan za poslovne objekte ili porodičnu kuću. Cena je 42000 evra. Agencija....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 172.000 €, 111,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u strogom centru Pančeva – odmah useljiv Na prodaju komforan i funkcionalan stan smešten u strogom centru Pančeva, na izuzetnoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih važnih sadržaja za svakodnevni život i poslovanje. Stan je odmah useljiv i pažljivo organizovan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 850.000 €, 850,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stovarište sa halama i novim stambeno-poslovnim objektom na 29 ari placa na odličnoj lokaciji. Na placu se nalaze tri hale, površine 200m2+260m2+180m2, dve zidane sa opremljenim kupatilima i jedna montažna. Zidane hale imaju rolo vrata (električna na daljinski) i LED osvetljenje,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 82.000 €, 90,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća – Banatsko Novo Selo, opština Pančevo Na prodaju moderna kuća nove gradnje u Banatskom Novom Selu, opština Pančevo, udaljena svega 18 km od Pančeva, 34 km od Beograda i 46 km od Vršca. Deliblatska pescara na samo 12 km – savršeno za odmor i izlete. 📍 Lokacija: Na....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 135.300 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u širem centru Pančeva. Cena je sa uračunatim PDV-om. Od prostorija ima hodnik, ostavu, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, sanitarni čvor, 2 sobe, garederoba, vešernica, kupatilo, terasa. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se na Novoj Misi kuća od oko 150 m2 na 1,12 ari placa. Ima etažno grejanje na čvrsto gorivo. Cena je 135000 evra. Agencija Mustang 062226901 .

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 210.000 €, 78,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se u uluci Stevana Šupljikca, kuća od 78 m2 sa podrumom od 70 m2, na 4,86 ari placa. Plac je širine 13, 70 metara. Adekvatan je za poslovne objekte, hale i sl. a u ulici su brojne firme i stovarišta. Cena je 210000 evra. Agencija Mustang 062226901 .

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća od 63 kvm, uknjižena na 38 kvm, uvedena trofazna struja, gas, voda, septička jama. Izgragena na placu od 7,31a. Širina 10m, dužina oko 75m, plac izbija na dve ulice do glčavnog puta. Nalazi se u naselju Misa, blizu škole, crkve, novog vrtića za decu, ambulante, pošte, gradskog....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 175.000 € na 195.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, PANČEVO, 195.000 €, 683,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.11.2024 - 150.000 €
07.05.2025 - 170.000 €
24.12.2025 - 175.000 €
01.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u naselju koje se sve više zida i širi, u prilici smo da Vam ponudimo plac za izgradnju, ali i za porodično stanovanje. Već sad postoji uknjižen objekat od 208m2. Front do ulice 20m. Plac ravan, lepog pravaugaonog oblika. U okolini dosta novoizgrađenih....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Pančeva izdaje se potpuno nov stan u moderno izgrađenoj i kvalitetnoj zgradi. Prostor je pažljivo opremljen i kompletno namešten, a do sada nije bio useljavan, što ga čini savršenim izborom za one koji žele da budu prvi stanari. Kombinacija savremenog dizajna, praktičnog....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 180.000 €, 359,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na desetak minuta od Pančeva u Starčevu nalazi se velika kuća koja se sastoji od suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Suteren ima veću višenamensku prostoriju ulazom odvojenu od velike kotlarnice. Visoko prizemlje i sprat imaju po dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo, ostavu i....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 115.000 €, 97,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini reke i keja smešteno je naselje koje je na 10 minuta hoda od strogog centra grada tako da je laka dostupnost svih gradskih sadržaja. Na poslednjem spratu se nalazi izuzetno sunčan, trostrano orijentisan stan. Poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 45.000 €, 68,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća za sređivanje u Ivanovu površine 68 m2 na placu od 14,5 ari. Cena je 45000 evra. Agencija Mustang 062226901 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 130.500 €, 90,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 90m2 sa tri spavace sobe, izolovan extra 15cm fasadna izolacija, ususkan , grejanje toplotna pumpa.. Kontakt 063377835 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 2, 179.000 €, 128,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan duplex na veoma mirnoj lokaciji, odličnoj za porodični život. U okolini se nalaze marketi, pijaca, vrtić, dečija igrališta, autobuska i železnička stanica, a centar grada je na svega 5 minuta kolima. Put za Beograd je takođe veoma blizu. - Stan....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 150.000 €, 216,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u mirnoj ulici, blizu prodavnice, pekare, obdaništa. Iza kuće je velika zelena površina sa dečijim igralištem. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju je garsonjera od 35m2. Sprat čine tri spavaće sobe, dva kupatila, dnevni boravak sa trpezarijom i odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u potkrovlju,korisne površine 65m2,zajednicko dvorište,pripadajuća garaža u dvorištu,pogodan za poslovni prostor,u centru Pančeva -Njegoseva ulica.Kontakt: 0611835748 Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Na praodajaju manja kuća od 35m2 na 9,86 ari placa.kod belog narcisa desno i ok 300metara poslednja kuća sa desne strane .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 86.000 €, 62,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen dvosoban namešten stan od 62m2 na drugom spratu. Može zamena za manji stan u Pančevu Terasa, Internet.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 250.000 €, 345,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena porodična kuća površine 345 m2 u naselju Кotež 2, u izuzetno mirnom kraju. Кuća se nalazi na 1,59 ari placa, sastoji se od po+pr+1+ptk. Prizemlje (podeljeno je na dva manja stana od 26,56m2 i 44,75m2, od kojih je jedan i uknjižen kao stan i poseduje odvojeno brojilo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Margita, 29.900 €, 38,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice. Predmetni stan je na legalizaciji, stan nije uknjižen i knjižiće se kao posebna celina iz ozakonjenja. Trenutno se overava....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 165.000 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u širem centru Pančeva. Cena je sa uračunatim PDV-om. Od prostorija ima hodnik, ostavu, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, sanitarni čvor, 2 sobe, , kupatilo, terasa. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 216,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična stambena kuća od 216m2 na placu površine 13.28ari. Mirno naselje, blizu centra, okruženo porodičnim kućama. Kuća izlazi na 2 ulice, ima 2 ulaza sa kapijama. Raspored je veoma funkcionalan: Prizemlje: antre, ostava, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 53.132 €, 28,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 241.000 €, 300,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma komfornu kuću u mirnom naselju Pančeva. Kuća se nalazi u tihoj ulici, na Strelištu, nadomak Big shopping centra, Narodne bašte, parka Barutana, bazena, puta za Beograd, a u samom naselju postoji osnovna škola, pijaca, vrtići, parkovi, marketi, kafići,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, Centar, 280.000 €, 87,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi u stogom centru Panceva upisane kvadrature 87,3 m2. Kuca je u potpunosti renovirana - NOVA GRADNJA tako reci jer kuca jedino ima dva zida i plafon u originalnom stanju. Sve ostalo u objektu je potpuno novo. Renoviranje je pocelo 2024 god. TEMELJI Nov kontra temelj 30cm.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 67.000 €, 37,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Pančevu Stan se nalazi u okviru Gornjeg grada, u blizini samog centra Stan ima 37m2 koji su izuzetno funkcionalno iskorišćeni Nalazi se na visokom prizemlju zgrade novije gradnje (sa 5 spratova) Po strukturi je 1.0 soban i sastoji se od predsoblja,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 439)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>