• GoHome Professional
nekretnine NIS stan 1.sprat lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine NIS stan 1.sprat lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine NIS stan 1.sprat lođa

  • Za upit "nekretnine nis stan 1.sprat lođa" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.978 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 80.973 € na 83.286 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.286 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 80.973 €
26.04.2026 - 83.286 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,27, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem ) u odličnoj novogradnji.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 81.358 € na 83.682 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.682 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 81.358 €
26.04.2026 - 83.682 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,49m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem ) u odličnoj novogradnji.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 283.600 €, 140,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo zapadno, istočno i južno, a sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju lođu koja gleda ka ulici,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine nis stan 1.sprat lođa'
111.496 €
99.902 €
111.496 €
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 74.572 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu zgrade (sa liftom) koja je projektovana Po + Su + P + 3, sa ukupno petnaest stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 288.400 €, 186,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada zbog blizine brojnih marketa, tržnih centara, kao i mnogih bitnih institucija. Stan je po strukturi petosoban sa izuzetnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 147.202 €, 67,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, trosoban stan 66.91m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 147.202 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 94.348 €, 45,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu zgrade (sa liftom) koja je projektovana Po + Su + P + 3, sa ukupno petnaest stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.195 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 70,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 70,19m² u luksuznoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u samom centru Niša, u ulici Obilićev venac. Stan se nalazi na 1. spratu, moderno je projektovan i funkcionalnog rasporeda. Struktura stana: Ulazni hodnik Toalet Kupatilo Kuhinja Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.348 €, 46,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, 119.768 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 54.44m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>