• GoHome Professional
najnovije barem 150 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije barem 150 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije barem 150 m2 što jeftiniji

  • Za upit "najnovije barem 150 m2 što jeftiniji" pronađeno 60 nekretnina - prosečna cena 1.409 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 78000 eura
    • do 97000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 977 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BARAJEVO, 37.500 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju fantastičan plac površine 14,58 ari , smešten na idealnoj poziciji – desna strana puta ka Kosmaju (iz pravca Beograda). Savršeno mesto za vašu oazu mira, bilo da planirate zidanu kuću ili modernu montažnu vikendicu. Glavne prednosti: Pravilan oblik: Plac je pravilnog pravougaonog....

 
 
 
  Plac, VODICE, 39.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

PRODAJA PLACA – ZLATIBOR, VODICE Na prodaju izuzetan plac na Zlatiboru, u naselju Vodice, površine 26 ari. Parcela se nalazi u prelepom prirodnom okruženju, okružena zelenilom, mirom i netaknutom prirodom, što ovu lokaciju čini idealnom za odmor, život ili investiciju. Posebnu vrednost....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 41.000 €, 2955,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 2,5 km od Barajeva, mestu Lisović, nalazi se ovaj prelep građevinski plac. Plac izlazi na put gde je prošla struja, voda, gas. Do placa vodi od glavnog puta 300m asfalt i još 300 m ota tucanik:.Očekuje se uskoro završetak asfaltiranja.Na početku ulice ima autobuska stanica.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'najnovije barem 150 m2 što jeftiniji'
49.800 €
59.000 €
59.900 €
  Plac, STARI BANOVCI, 44.000 €, 611,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Građevisnko zemljište ukupne kvadrature 6,11 ari, sa izlazom na Carski put u širini 15 m, uknjiženo. Agencijska provizija je 1000 e. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 1494,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U Borči, u zoni individualne stambene izgradnje, prodaje se plac od 14,94 ari. Plac se jednom svojom dužom stranom nalazi pored asvalta, a sa tri ostale strane ograđen je žičanom ogradom i okružen privatnim kućama. Trenutno ima poljoprivrednu namenu koja se može promeniti. U blizini....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 119.000 €, 4746,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 2 km od centra Barajeva, u najlepšem delu, na visini iznad Barajeva, nalazi se ovaj plac koji vam predstavljamo sa posebnim zadovoljstvom, za izgradnju poljoprivredno - mešovitog domaćinstva. Na placu se mogu graditi objekti za stanovanje i pomoćni objekti, uz objekat za....

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 120.000 €, 222,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se legendarna kafana Šofer na magistrali, u mestu Majdan na 10 km od Gornjeg Milanovca. Kafana je poznata i kao mala Jugoslavija, mesto gde su svraćali putnici iz celog regiona, na dobru muziku i ukusnu hranu. Uz objekat ide i plac od 35 ari građevinskog zemljišta. Prostor....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 120.000 €, 4182,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Plac se nalazi na tromeđi ovih opština: Mala Ivanča, Mali Požareb i Popović se graniče i nalaze se u istočnim delovima gradske opštine Sopot. Ova tri naselja čine jednu od najlepših brdovitih celina u podnožju Kosmaja. Ova mesta su međusobno direktno povezana. Na samom prevoju (brdu)....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 135.000 €, 8894,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Nikole Tesle Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, ODŽACI, 149.999 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Internet Klima Parking .

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 170.000 €, 174,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Veoma kvalitetna spratna kuća, nalazi se u mirnoj ulici, nedaleko od prodavnice i saobraćajnica. Kuća u suterenu ima garažu, pored veliku ostavu, a na spratu je lepa komotna terasa. Ulaz je visoko prizemlje, gde se nalaze dnevna soba i opremljena kuhinja. Pored je spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 189.000 €, 180,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se jedinstveno imanje u Jakovu, smešteno u mirnoj zoni porodične gradnje, na svega par minuta hoda od centra naselja. Na uređenom placu od 6 ari nalaze se dva stambena objekta ukupne površine 181 m2, savršena za višečlanu porodicu ili život dve generacije. Glavna kuća 98 m2....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 200.000 €, 135,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Kuća u zajedničkom dvorištu (dve kuće na placu), sa zajedničkim ulazom. Kuća je u dvorištu sa pripadajućim placem od 1,1 ar placa, novije gradnje, na dve etaže, sa podrumom od 50 m2 ispod kuće. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Ilije Radojčića Zeca Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 200.000 €, 1066,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U Krnjači se prodaje uknjižen plac 10,66 a gradskog građevinskog zemljišta. Do placa može da se dođe iz dve ulice, od kojih je jedna trenutno u izgradnji, a druga asfaltirana, za čiji nastavak je odvojen potreban prostor. Treba da se produži 50-ak metara. Moguće je proširenje placa....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 205.000 €, 4853,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju građevinska parcela površine 4.852 m² sa definisanom urbanističkom namenom za izgradnju objekata komercijalno-prodajnim sadržajima. Parcela ima obezbeđen kolno-pešački pristup sa dve saobraćajnice Vasilija Ostroskog i Milana Konjevića, uz mogućnost organizacije parkinga....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 230.000 €, 162,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Centar Barajeva kod doma zdravlja, blizina osnovne, srednje škole i gimnazije, obdanište. Gradsko građevinsko zemljiište. Prvi nivo kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, ostava, kupatilo. Drugi nivo tri spavaće sobe i kupatilo. Tavanski prostor. Dve pomoćne prostorije. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 245.000 €, 143,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Kačićeva Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 381,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Maršala Tita Soba: 7 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 280.000 €, 188,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na par stotina metara od centra mesta, Osnovne škole, prevoza, marketa, a opet blizu Dunava i sa pogledom sa terase na isti, u ponudi je kuća na dve opremljene stambene etaže koje čine: u prvoj etaži je dnevna soba sa pogledom na ulicu, trpezarija, kuhinja, nadkriven letnjikovac,....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 341.000 €, 15551,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Potes Legdar Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 354.000 €, 177,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

MIRIJEVO 4 – LUKSUZNO RENOVIRAN PORODIČNI STAN SA POGLEDOM NA ZVEZDARSKU ŠUMU Na prodaju izuzetno prostran i kompletno renoviran stan u naselju Mirijevo 4, u ulici Milice od Mačve. Stan se nalazi na 2. spratu manje stambene zgrade od ukupno 3 sprata, u mirnom okruženju sa pogledom....

 
 
 
  Plac, CEREVIC, 360.000 €, 19700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Poljoprivredno zemljište u vikend naselju u Čereviću nedaleko od Dunava, na 20 km udaljenosti od Novog Sada. Prema informaciji o lokaciji dozvoljena je gradnja: - porodične stambene zgrade sa pomoćnim objektima maksimalne spratnosti PR+PK - izgranja objekata za sport i rekreaciju....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 380.000 €, 203,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Svetosavska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 395.000 €, 188,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzna, četvorosobna porodična kuća u naselju Plavi horizonti. Nekretnina je projektovana za maksimalnu energetsku efikasnost, uz vrhunski kvalitet završnih radova. Kuća je uknjižena, bez ulaganja i odmah useljiva. Sistem grejanja: Najmodernije grejanje na toplotnu pumpu....

 
 
 
  Plac, OVČA, 400.000 €, 13280,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U ponudi je građevinsko zemljište u privrednoj zoni u Ovči, površine 132,8 ari. Mogu se graditi industrijski, proizvodni i građevinski pogoni, skladišta materijala, tečnog i čvrstog goriva, robni terminali, robno-transportni centri, veliki kompleksi trgovine, posebne vrste trgovinskih....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 410.000 €, 205,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju lokal od 205 m² u luksuznoj tek useljenoj novogradnji pozicioniran na lokaciji sa izuzetnom frekvencijom i vidljivošću. Objekat građen po visokim standardima savremene gradnje, spratnosti P+2+PS. Lokalu pripadaju 2 parking mesta. Odlična lokacija – ulica odmah do glavne,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 435.000 €, 140,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U neposrednoj blizini parka Šumice, u mirnom okruženju, prodajemo komforan stan površine 140m². Brz i lak pristup auto-putu omogućava i dobru povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je zapadno orijentisan i poseduje otvoren pogled ka gradu, sa puno prirodne svetlosti tokom dana.....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 450.000 €, 19100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Starim Banovcima, Trifunov bunar, sa velikim investicionim potencijalom i mogućnošću promene namene u građevinsko zemljište. Parcela se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini auto - puta Beograd – Novi Sad. U pitanju su dve parcele....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 540.000 €, 135,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Braće Nedića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 550.000 €, 11509,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Trenutno poljoprivredno zemljište širine 30 m, dužine 378 m, sa obe strane izlazi na javnu površinu, predviđenu za put koji je sada zemljani put, pozicioniran nedaleko od Carskog puta i puta koji vodi za Staru Pazovu. Uknjižena parcela. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kosovska Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 5 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 600.000 €, 170,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Interfon Podrum Gospodska Soba: 7 Godina izgradnje: 1900 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 600.000 €, 198,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Vojvode Prijezde Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 660.000 €, 6684,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Parcela iza Auto komerca u povrsini od 6684m2. Širina parcele je 17 m dok je duzina iste 393 m. Parcela pripada zoni M6 zakona o pravilima gradnje: Mešoviti gradski centar, odnos stanovanja i poslovanja na parceli je 100-60%, u prizemlju planiranih objekata u ulici Svetog Save, Radio....

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVO, 678.000 €, 566,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Internet Klima Parking Novogradnja Terasa .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 720.000 €, 159,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Kneza Mihaila Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 7 Godina izgradnje: 1929 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 784.400 €, 148,00 m2 cca 5300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Braničevska Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Sokolska Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 870.000 €, 390,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Interfon Trogirska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.200.000 €, 540,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se raskošna kuća u srcu Banovog brda. Kuća lezi na 4,3 ara i ima izlaz na dve ulice. Sa tri ulaza i tri stambene jedinice može poslužiti kao tri nezavisna stana. Ima sve uredne papire i građena je sa svim dozvolama i zakonskim odredbama. U izvornom je stanju, ali je odlično....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 60)

<< <1 2> >>