• GoHome Professional
luksuzan zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • luksuzan zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "luksuzan zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 304 nekretnina - prosečna cena 2.790 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • opremljen
    • ekskluzivan
    • 2.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan površine 38 m², smešten u samom centru grada. Stan je kompletno opremljen modernim nameštajem i tehnikom, pažljivo uređen sa stilom i spreman za useljenje bez ikakvih ulaganja. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-Mokranjčeva(Palilula)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa.Za dodatne....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 86.000 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo sigurnosti, privatnosti i komfora. Stan se nalazi na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2. 0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Plac, VINIK, 81.000 €, 2192,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dela placa u naselju Branko Bjegovoć(Branko Bjegović)Prodaje se udeo od 2192kvm placa koji ima ukupno 4256kvm u naselju Branko Bjegović. Upisano u katastar kao gradsko građevinsko zemljište! Vredi pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-616-98-20....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.300 €, 41,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 40,74m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 71.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Donjoj Vrežini(D.Vrežina)Prodaja placa u Donjoj Vrežini površine 57 ari na 100-tinak metara od Nišave. Gradsko građevinsko zemljište upisano sa svojinom. Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.018-299-229 064-538-11-99. Agencija....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Plac, VINIK, 66.500 €, 617,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa-Podvinik(Branko Bjegović)Prodaja placa 617 kv, Podvinik u blizini skole i vrtica,izlazi na dve ulice.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 0.5s, 33,31m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep studio na Kopaoniku u poznatom kompleksu Vidik. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na putu ka Čajetinskoj Česmi, ispod Nacionalnog parka Kopaonik. Odlična investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 28m2. Nalazi se na drugom spratu u stambenom kompleksu sa....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m² u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) Apartman se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, ima terasu, kupatilo, spoljno parking mesto, a grejanje i topla....

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m2 u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala preko puta autobuske stanice(Centar)Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer.....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 55.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Preodaja zemljišta u okolini Rtnja(Boljevac)Na prodaju zemljište u okolini Rtnja-Ilino, povrsine 5,3 hektara. Sastoji se iz dve celine, udaljene 200 m jedna od druge. Na jednoj parceli ucrtana kuca, postoji bunar. Potok protice kroz plac. Od asvaltnog puna oko 800 m. Za dodatne informacoje....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno namešten studio apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. U ponudi je kompletno opremljen apartman koji se nalazi u sklopu renomiranog Milmari Resort wellness&spa kompleksa. Ocena na bookingu je 9,7. Detalji apartmana: - Površina 28 kvm - Kapacitet do 4 osobe - Kategorisan....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju luksuzno namešten studio apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 40.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem stan u Borči [telefon] kvadrata ulica Bele Bartoga [telefon] preko puta osnovne skole,cena [telefon] eura,kontakt tel [telefon] ili mail mikelic.tatjana [telefon] [email] Podelite oglas na društvenim mrežama var buttonID = "viber_share"; var text = "Check this out: "; document.getElementById(buttonID)....

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 32.000 €, 14510,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u okolini Soko banje-Jošanica(Soko Banja)Prodaja zemljišta u oklini Soko banje, Rtnja-Jošanica.Zemljište se nalazi u blizini asfaltnog puta, velika parcela u celosti 14510 kv. Samo selo Jošanica, a samim tim i “Banja”, smešteni su, u prelepom ambijentu, između planine....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u okolini Soko banje,Rtnja-Jošanica, na placu od 4 ari,gradjevinsko zemljište nalaze se kuca starije gradnje od 50 kv,i dva pomocna objekat 52 kv. Izlazi na glavni put,ima struju. Potrebno ulaganje. Vredi pogledati. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux....

 
 
 
  Plac, VINIK, 21.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Kamenici(Kamenica)Prodaja placa u Kamenici koji se nalazi na 300m od centra prema Kameničkom Visu. Povučen od puta ali ima ucrtan prilaz. Struja i voda odmah pored placa.Vredi Pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 ili 018-299-229....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 20.000 €, 1925,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac između D. Toponice i Mezgraje(Mezgraja)Prodaje se plac između D.Toponice i Mezgraje površine 19,25ari. Plac je drugi od asfalta ali postoji i ucrtan je prilazni put. Upisan sa svojinom u katastar nepokretnosti. Vredi pogledati!!!Sve informacije na tel. 0645381199 ili....