• GoHome Professional
luksuzan što manji zadnjih 14 dana dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan što manji zadnjih 14 dana dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan što manji zadnjih 14 dana dvorište

  • Za upit "luksuzan što manji zadnjih 14 dana dvorište" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 2.384 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 81.972 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5 , 37,26m2(dvorište 30m2), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja u Pančevu – Margita Mihajla Pupina U ponudi luksuzan 1.5 stan površine 37,26m² u modernom stambenom kompleksu vrhunskog kvaliteta. ✨ Posebnu vrednost ovom stanu daje privatno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'luksuzan što manji zadnjih 14 dana dvorište'
177.427 €
177.427 €
130.000 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 146.999 €, 43,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Lux apartman u hotelskom delu kompleksa Miraval, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 129.999 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju Lux apartman na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen na hotelski i rezidencijalni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 355.000 €, 72,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je zgrada u okviru projekta Beograd na vodi, zgrada Echo - interesantna, moderna zgrada srednje veličine u blizini škole, vrtića, mall-a, ali i rekonstruisanog Savskog parka. Sa jedne bočne strane zgrade je privatno uređeno dvorište za stanare zgrade sa puno zelenih površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 169.270 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.888 €, 92,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža Nudimo vam izuzetan dvostrano orijentisan stan koji se izdvaja svojom specifičnom ugaonom pozicijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 103,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstven ekskluzivan salonski stan povrsine 109m2 sa terasom, pozicioniran na odličnoj lokaciji u ulici Stanoja Glavaša, ispod Tašmajdana,u održavanoj predratnoj zgradi. U zgradu se ulazi kroz prelepo dvorište, a objekat poseduje i još jedno veliko dvorište iza zgrade koje je puno....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 208.322 €, 116,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić , tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom i zelenilom okruženom delu Avale izdajemo kompletno renoviranu i opremljenu kuću, idealnu za višegeneracijsko stanovanje, turistički najam ili luksuzan život van gradske gužve. Tri potpuno odvojene stambene jedinice, savršen spoj komfora, privatnosti i luksuza, svaka sa svojim....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća odmah nakon Avale idealna kako za miran porodični život i beg od gradske gužve, tako i kao odlična investicija za izdavanje i turistički najam. Nekretnina pruža potpunu privatnost i uživanje u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost i blizinu grada. Kuća....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 290.000 €, 200,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prestižnom kompleksu Kosmajski vrtovi, u srcu netaknute prirode Kosmaja, nalazi se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj modernog dizajna, privatnosti i vrhunskog komfora. Vila površine 200m smeštena je na pažljivo uređenoj i ograđenoj parceli, okruženoj zelenilom i mirom,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Stari Grad, 698.000 €, 204,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzna kuća sa dvorištem u srcu grada – Gornji Dorćol, kod Prirodno Matematičkog Fakulteta, spratnosti Sut+PR+I Imamo izuzetnu priliku da vam ponudimo luksuznu kuću sa dvorištem, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Gornjem Dorćolu, svega 3 minuta hoda od Knez Mihailove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 929.000 €, 210,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prestižnoj lokaciji prodaje se luksuzno sređen stan. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, velikog trpezarijskog dela sa kuhinjom, dva kupatila, garderobera, ulaznog hodnika i dvorišta od 89m2. Iz svih prostorija postoji mogućnost izlaska u dvorište. Uz stan....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 240,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja – škole, sportskog centra i akva parka. OSNOVNE KARAKTERISTIKE Objekat upisan po Zakonu....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 800.000 €, 290,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na 15 minuta od Beograda, u ponudi moderna luksuzna kuća od 290m2 na 1400 kvadrata placa, sa bazenom. Kuća ima: prostran dnevni boravak i trpezariju sa panoramskim staklom, veliku kuhinju, gostinjski taolet, sobu za veš; Glavnu sobu sa walk-in garderoberom i luksuznim glavnim kupatilom;....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. LUX PORODIČNA KUĆA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vešernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. LUX PORODICNA KUCA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vesernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 310.000 €, 302,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzna Vila na Prodaju - Vaš Novi Dom iz Snova! Lokacija i Opis: Predstavljamo vam luksuznu vilu površine 302 m² sa predivnim zemljištem od 14,59 ari. Ova impresivna nekretnina pruža savršen spoj komfora, elegancije i funkcionalnosti, idealna za one koji traže vrhunski životni stil.....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 75.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju je luksuzan i udoban apartman koji može postati vaša dom na Kopaoniku. Apartman površine 31 m² nalazi se kompleksu Kraljevi Čardaci Spa, u mirnom i atraktivnom okruženju. Moderan enterijer i direktna povezanost toplom vezom sa spa centrom i ostalim sadržajima kompleksa....