• GoHome Professional
lift najnovije podrum što manji 80 m2 do 330000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift najnovije podrum što manji 80 m2 do 330000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift najnovije podrum što manji 80 m2 do 330000 eura

  • Za upit "lift najnovije podrum što manji 80 m2 do 330000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 252.247 €, 77,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd - Tošin bunar 3.0, 77m2 (terasa), 1/10, CG, lift, interfon, KATV, internet, klima, podrum, parking, garaža, video nadzor Osim što važi za jednu od najrazvijenijih gradskih opština u regionu, Novi Beograd je opština sa najviše zelenih površina u Beogradu. Odlična infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 5, 73m2 (lođa 2. 87m2), 1/6, CG, lift, internet, telefon, klima, ktv, internet, podrum Nebojšina ulica počinje od Hrama Sv. Save odnosno od Skerlićeve ulice i završava se kod Južnog bulevar. Izuzetna lokacija zbog blizine Karađorđevog parka i Hrama Sv. Save ali i Medicinskog, Veterinarskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina 4. 0, 73m2 (lođa 3m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum U ponudi četvorosoban stan površine 73m2, u neposrednoj blizini Karađorđevog parka. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa ostavom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Hadzi Djerina Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Nebojšina Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1991 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osuncan 2.5 stan sa parkingom u centru Vracara, u blizini Kalenic pijace. Dvostrano je orijentisan, odlicnog rasporeda, na 3.spratu uredno odrzavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 298.000 €, 73,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu stana od 73m2 izmerene povrsine(uknjizen na 64m2) na jednoj od najvrednijih starogradskih mikrolokacija. Stan je pozicioniran na cetvrtoj od pet etaza(lift do stana), dvostrano orijentisan vecim delom prema ulici i pruza mogucnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 265.000 €, 73,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu stana od 73m2 izmerene povrsine(uknjizen na 64m2 na jednoj od najvrednijih starogradskih mikrolokacija. Stan je pozicioniran na cetvrtoj od pet etaza(lift do stana), dvostrano orijentisan vecim delom prema ulici i pruza mogucnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 257.500 €, 73,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo Vam perfektan trosoban stan na Keju, u ulici Dušana Vasiljeva. U ovom delu grada se zaista retko pojavljuju ovakve nekretnine. Zgrada je odlično održavana, rađena u kombinaciji betona i žute fasadne cigle. Ulica je mirna, puna zelenila i oko zgrade ima....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift podrum što manji 80 m2 do 330000 eura (626)
  • lift najnovije što manji 80 m2 do 330000 eura (6)
  • lift najnovije podrum što manji do 330000 eura (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>