• GoHome Professional
lift do 60 m2 pala cena najnovije namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 60 m2 pala cena najnovije namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 60 m2 pala cena najnovije namešten

  • Za upit "lift do 60 m2 pala cena najnovije namešten" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 3.245 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 182.000 € na 167.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 167.000 €, 51,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 182.000 €
13.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavaće sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 129.700 € na 127.700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 127.700 €, 36,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 129.700 €
13.05.2026 - 127.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, parking. CARA DUŠANA, 36 m2, namešten, uknjižen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA. Kvalitetan stan. Kvalitetan investitor, odlična gradnja. Grejanje: GAS. Može kredit. U okviru zgrade se moze iznajmiti parking. Pozicija:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 63.800 € na 61.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 63.800 €
13.05.2026 - 61.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na Staroj Detelinari, smešten na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je izuzetno dobro organizovan, maksimalno iskorišćenog prostora, svetao i vrlo funkcionalan, što ga čini prijatnim za svakodnevni život. Ne zahteva dodatna ulaganja. Stan nema svoju terasu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 60 m2 pala cena najnovije namešten'
135.000 €
135.000 €
 
-4%

Promena cene sa 139.900 € na 135.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 135.000 €, 44,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 139.900 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajeo 2.0, lep, funkcionalan, svetao stan u kompleksu Sannyville, idealan za porodicu ili par koji želi komfor i moderan prostor. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom. Kuhinja je potpuno opremljena svim potrebnim uredjajima kao i posudjem. U blizini se nalaze prodavnice,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.900 € na 135.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 135.000 €, 44,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 139.900 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 0)

<< <1> >>