• GoHome Professional
lift do 60 m2 pala cena što veći parking Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 60 m2 pala cena što veći parking Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 60 m2 pala cena što veći parking Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "lift do 60 m2 pala cena što veći parking oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.270 € na 206.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 215.270 €
24.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno renoviran i kompletno namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu 4. Smešten je na šestom spratu uredne i održavane zgrade sa dva ulaza i dva lifta. Stan odlikuje izuzetno funkcionalan raspored, sastoji se od dve komforne sobe, prostranog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.300 € na 206.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 215.300 €
24.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten i renoviran trosoban stan površine 64 m², smešten na 6. spratu uredne zgrade sa dva ulaza i dva lifta, od kojih je jedan teretni. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, dve špajze sa ugrađenim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska 2. 5, 62m2 (terasa+lođa 8m2), 11/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju svetao i funkcionalan, renoviran dvoiposoban stan, ukupne površine 62m2, 54m² stambenog prostora i 8 m² lođa+terasa. Stan se nalazi na XI spratu dobro....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 62m2( terasa 8m2), CG, XI/XII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 54m2. Na prodaju stan u Ohridskoj ulici u mirnom delu naselja Save Kovačević. Zgrada je dobro održavana, poseduje dva lifta. Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina, kao i nezoniranog parking prostora.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj zemunskoj lokaciji, u blizini Novogradske, nalazi se ovaj renoviran i osunčan stan sa fantastičnim panoramskim pogledom i obiljem svetla tokom čitavog dana. Dvostrano orijentisan. Ukupna površina 62m², ugovorna i grejna 54m² + 8m² su lođa i terasa. Izvorno dvosoban, uspešno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.500 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 179.500 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131541, IV/V, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju klasičan dvosoban stan od 62m2 na jednoj od najlepših lokacija u gradu. Stan je u neposrednoj blizini štranda, fakulteta i Spensa. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora a u....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 172.000 € na 159.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 62,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 172.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja svetao, komforan i dvostrano orijentisan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bogoslovija, Palilula! Lokacija: Bogoslovija, na samo dva minuta od stadiona OFK Beograd i pet min od Vukovog Spomenika Grejna površina: 58 m² Terasa (lođa): 4 m²....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 138.000 € na 125.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.500 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 138.000 €
10.05.2026 - 125.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nov, neuseljavan dvoiposoban stan površine 61 m² (bruto 72 m²), smešten na Novom Naselju - Bate Brkića. Stan se nalazi na petom spratu zgrade, trenutno se ugrađuje lift u istu. Ugrađena je Velux stolarija, PVC, kao i elementi od medijapana. Grejanje je centralno. Uz stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift do 60 m2 pala cena što veći parking (204)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>