• GoHome Professional
lift do 320000 eura uknjižen porasla cena 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 320000 eura uknjižen porasla cena 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 320000 eura uknjižen porasla cena 70 m2

  • Za upit "lift do 320000 eura uknjižen porasla cena 70 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.560 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 157.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 69,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 165.600 €
29.10.2025 - 159.000 €
30.11.2025 - 157.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver , osnovna skola, marketi. Miran deo sa decijim igralistem i zelenilom. Stan ima dve sobe, dve terase, veliki dnevni boravak, kuhinju i trpezariju,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 143.000 € na 165.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 165.000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 143.000 €
20.04.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep trosoban stan na Kanarevom brdu u Vukasovićevoj ulici u zgradi bez lifta. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade starije gradnje u neposrednoj blizini Maxija, Doma zdravlja,autobuskog stajališta i ostalih sadržaja. Stan je po strukturi trosoban, sastoji se od dnevne sobe,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 200.850 € na 216.300 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
30.01.2026 - 200.850 €
27.03.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno renoviran, uknjižen trosoban stan od 66 m² sa terasom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novo Naselje. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade od šest spratova, koja poseduje lift i okružena je obiljem zelenila, u mirnom delu naselja bez buke. Pogled....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 320000 eura uknjižen porasla cena 70 m2'
259.000 €
259.000 €
200.000 €
 
+12%

Promena cene sa 80.000 € na 90.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 71,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.08.2025 - 80.000 €
19.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen, zgrada ima upotrebnu dozvolu. Grejanje je isključeno, ali se plaća 10%, klima,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 161.700 € na 175.100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 175.100 €, 69,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 170.600 €
18.07.2025 - 163.460 €
05.10.2025 - 161.700 €
17.04.2026 - 175.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra: 1007498.Prodaje se veoma funkcionalan i svetao dvoiposoban stan (69 m2) na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, smešten na atraktivnoj lokaciji u mirnom delu Novog Naselja. Sastoji se od hodnika iz koga se fizički ulazi....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 259.000 €, 74,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 223.000 €
03.04.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 69161, PR/V, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan,....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 74,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 223.000 €
03.04.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, blizina hrama Svetog Save - lep konforan stan u novogradnji, površine 74 m2 uknjižen kao poslovni prostor-Atelje, prizemlje, CG. Struktura stana: 2 sobe, hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, wc, 2 terase. Dvostrano orijentisan, jedan deo stana gleda na dvorište.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 110.000 € na 115.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 115.000 €, 75,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2024 - 99.500 €
17.07.2025 - 115.000 €
13.12.2025 - 110.000 €
05.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2024.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan u novoj zgradi u naselju Lesnina. Uknjižen na 75 m2. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarija i kuhinje (špajz), dve odvojene spavaće sobe, kupatila sa kadom, toaleta, hodnika i terase. Cg gradsko. Lokacija je odlična,....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
08.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavace....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 130.000 €
06.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odličan u blizini kružnog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavaće....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 160.000 € na 200.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 160.000 €
01.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odlicnoj lokaciji , blizina skole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 107.000 € na 115.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Crveni Krst, 115.000 €, 64,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.000 €
27.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život, odmah pored zgrade su obdanište, osnovna škola, IDEA, igralište, takođe aerodrom na 500 metara Stan je po strukturi trosoban, površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>