• GoHome Professional
lift do 230000 eura uknjižen porasla cena što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 230000 eura uknjižen porasla cena što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 230000 eura uknjižen porasla cena što manji do 3200 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "lift do 230000 eura uknjižen porasla cena što manji do 3200 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 139.000 € na 144.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 139.000 €
27.02.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvoiposoban stan, Nova Detelinara. Treći sprat, lift, terasa. Odličan raspored, iz hodnika u sve prostorije,prelepa terasa. Brzo useljiv. Šifra stana 1000059 (Aleksandar Petrović, tel.: 021/382-68-30, 063/77-76-233, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br, posrednika: 802, web-sajt:....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 70.000 € na 74.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 74.000 €, 26,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.000 €
10.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan se sastoji iz dnevnog boravka, spavaće sobe sa izlazom na malu terasu od 2m2, odvojene kuhinje i kupatila sa krovnim prozorima.Stan je dvorišno....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 71.500 € na 98.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 98.500 €, 38,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 64.500 €
26.04.2025 - 71.500 €
10.03.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ POVOLJNO 98.500 evra, PREPORUKA, VREDI VIDETI, PRELEPA IZUZETNA LOKACIJA, VIZANTIJSKI BULEVAR PREKO PUTA MERKATORA T.J. RODA CENTRA, PRODAJEM LEP NOVIJI MALO KORIŠĆEN JEDNOSOBAN STAN, funkcija lepog jednoiposobnog stana, VRHUNSKI KVALITET GRADNJE, STAN SUNČAN, OSVETLJEN,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 117.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 117.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125166, II/IV, lift, terasa, uknjizen, nov, parking. HITNO!!!Prodaje se nov, useljiv dvosoban stan od 43,3m2 u Mornarskoj ulici na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila, terase i hodnika. Uz stan se moze kupiti i....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 122.000 € na 125.660 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.660 €, 44,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 122.000 €
13.05.2026 - 125.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom naselju Square Garden na Avijaciji u Novom Sadu. Stan je orijentisan prema istoku, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 149.000 € na 152.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 149.000 €
23.04.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa. Iako nadomak glavnih saobraćajnica vrlo je mirna. Ovaj deo grada, na samo 6km od centra, je planski građen sedamdesetih godina za miran....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 102.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 102.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom.Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 120.000 € na 125.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 47,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
29.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Ušuškan u mirnom okruženju, a na samo nekoliko koraka od prepoznatljive Grand kafa, ovaj izuzetno funkcionalan dvosoban stan pruža savršen balans između gradske energije i topline doma. Smešten u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi sa malim brojem stanova, bez lifta što dodatno....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 105.000 € na 114.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 114.000 €, 47,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 105.000 €
13.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 131.000 € na 140.160 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 140.160 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 131.000 €
12.04.2026 - 140.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od pešačke zone. Stan se nalazi na veoma aktraktivnoj lokaciji za život, ali i odličan je i kao investicija za izdavanje. Sastoji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift do 230000 eura uknjižen porasla cena što manji do 3200 eura/m2 (92)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>