• GoHome Professional
kuće beograd okolina što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • kuće beograd okolina što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće beograd okolina što jeftiniji

  • Za upit "kuće beograd okolina što jeftiniji" pronađeno 1 771 nekretnina - prosečna cena 1.254 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 86000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • podrum
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LEŠTANE, 150.000 €, 194,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108034, 7a, spratna, terasa(3), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava, moze zamena(), deljiv, vertikala. Kuca na placu od 7,5 a, na tri etaze koje mogu da funkcionisu odvojeno kao dve odvojene stambene jedinice i garaza. Po potrebi garaza se moze pretvoriti....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 150.000 €, 202,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prelepom, prirodom okruženom ambijentu, idealnom za sve koji žele mir, privatnost i kvalitetan porodičan život, u ponudi je izuzetna nekretnina smeštena na prostranom placu od 10 ari. Na parceli se nalaze dve kuće koje pružaju brojne mogućnosti – kako za višegeneracijsko stanovanje,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 135.000 € na 150.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVCI, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 135.000 €
27.02.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Surčin - Boljevci kuća, 2.0, uknjižena na 75m2, PR, TA/čvrsto gorivo, telefon, garaža Stara predratna kuća, vojvođanskog stila, na velikom placu od 42 ara. Kuća je manjim delom renovirana i na njoj je postavljena PVC stolarija. Snabdeva se vodom iz sopstvenog arterskog bunara dubine....

 
 
 
  Kuća, RALJA, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111451, 3a, spratna, pr+1, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, cela. Nudimo vam u centru Ralje,blizu osnovne skole i vrtica, kucu ,prizemlje, sprat,u potkrovlje. Raspored....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 150.000 €, 117,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan, odlično uređen prostor za uživanje na vodi. Pozicioniran na Makiškoj strani, nedaleko od restorana Kraljičin vagon. Dobar prilaz. Nalazi se na na metalnim pontonima i dodatnim ojačanjima. Grejna površina je 80m. Donji nivo se sastoji od prostranog dnevno boravka povezanog....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 147,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, opština Barajevo, nova 4-sobna kuća, razvedene instalacije za vodu i struju, fasadna stolarija-aluminijum. Kuća se nalazi na placu od 900m2, ima septičku jamu. Prodaje se u ovoj fazi, a može i ključ u ruke. Cena za ključ u ruke je 190.000 eura. .

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Okružena šumom, u oazi mira i tišine, prodaje se kuća sa 3 spavaće sobe, u koju se ulazi u nivou prvog sprata preko prelepe terase. Jedna spavaća soba se nalazi u prvom nivou sa kuhinjom, dnevnim boravkom i kupatilom. Na potkrovlju su dve velike spavaće sobe. U nivou prizemlja koje....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 369,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Arnajevo – prostrana porodična kuća 369 m² na 17,88 ari placa! U ponudi je uknjižena kuća u mirnom delu Arnajeva, opština Barajevo – pravi izbor za sve koji žele prostran dom, veliko dvorište i mirnu oazu blizu Beograda. Površine: Neto površina kuće: 369 m² (bruto 454 m²) Plac: uknjiženo....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća sa bazenom i pomoćnim objektom, staklenikom , u prirodnom okruženju, cveće, drveće i cvrkut ptica. Za uživanje, povremeni odmor od gradske buke, ili stanovanje! Uknjižena kuća 135m2 kao i zemljište 2021m2, bez tereta i zabeležbi. Bašta staklenik u jednom delu....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 231,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Sokobanji na odličnoj lokaciji, kako za život, tako i za izdavanje, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, površine u osnovi 77m2, bruto ukupne površine 231m2, na placu površine oko 120m2. Kuća je sa unutrašnjim stepeništem koje povezuje etaže, svaka....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana kuća na tri etaže ukupne površine 220 m², smeštena u mirnom i porodičnom delu Ripnja. Nekretnina je idealna za veću porodicu ili kao investicija za izdavanje, s obzirom na raspored i potencijal prostora. Osnovne karakteristike: Ukupna površina kuće: 220 m²....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Dobanovcima...150km..sa 7 ari placa....legalizovana...cena 150.000€...Kontakt 063295412 .

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 218,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sama kuća na placu 6.5ari, u centru Sopota. Prizemlje 109m2 potkrovlje ozidano, izvučena voda, struja. Iza kuće dvorište. Ublizini prevoza, škola, marketi. Moze kredit. Prostorije: predsoblje, 2x soba, kupatilo, trpezarija, kuhinja, dnevni boravak, soba, terasa agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 150.000 €, 263,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Ostružnice, sa najlepšim pogledom sa terase u vikend nasečju u Ostružnici, prodaje se porodična kuća koja nije završena. Kuća je legalizovana, kućni broj 23G, nalazi se na 15 ari placa, odnosno na placu od 7,74 ari i dodatni plac, građevinska parcela 7, 5 ari. Raspored:....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra na sajtu: #K556 Prodaje se prelepa porodična kuća, nadomak centra Sopota, površine 175 m². Plac površine 6 ari izlazi na dve ulice. Termoizolovana kuća je na tri etaža i nudi neophodan komfor. Suteren je strukture jednosobnog stana površine 40 m² (nedovršen, može se koristiti....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Avali sa dvorištem od 13.5 ari. Kuća se nalazi u blizini robne kuće IKEA i tržnog centra Ava Park. Idealna za porodični miran život. PROSTORIJE: dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju kuća u centru Vranića, opština Barajevo. .

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 150.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2021.,

www.klikdooglasa.com

* Kuća [telefon] m [telefon] + pomoćni objekat (prostorije za ostavu i garaže) [telefon] m [telefon] .

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 150.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 151.000 €, 168,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Vertikala kuće sa dva odvojena stana. Jedan u prizemlju, drugi na prvom spratu, iznad je još jedan sprat. Iza kuće ima 0.5ari placa. Garaža. Potrebna su ulaganja, u blizini prevoza glavne ulice, marketa. Može kredit. Prostorije: pr - kuhinja, kupatilo, 2x soba, ostava I sprat - dnevni....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 152.000 €, 100,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća prizemna za renoviranje na 8 ari placa sa širinom fronta 16 metara i dužinom 50 metara ograđenog dvorišta. Kuća je uknjižena, prazna i odmah useljiva. Sama kuća je za kompletnu adaptaciju ili rušenje. Do kuće se stiže asfaltom, ima svoju struju i gradsku vodu. Sama kuća ima sa....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 155.000 €, 135,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Vrčin kuća, 135m2, terasa, SUT+PR, CG/podno grejanje, klima, telefon, video nadzor, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 7. 94 ara U ponudi kompletno renovirana kuća, udaljena 20 minuta vožnje od centra Beograda, u mirnoj ulici. Sastoji se od suterena i prizemlja. U....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 155.000 €, 344,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je ova zanimljiva nepokretnost. Izgrađena i funkcioniše, kao veliko domaćinstvo sa ukupno 344 m2, od čega je kuća uknjižena na 253 m2 a ostatak se odnosi na pomoćne objekte, kuća je locirana u centru Ovče, pruža savršenu udobnost, kako za porodični život, tako i za poslovni....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 155.000 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu kuću koja se nalazi u naselju Popović, nedaleko od okretnice 408, opština Sopot. Kuća se sastoji od oko 250m2 (uknjižena na 106m2), i nalazi se na placu od 10 ari. Kuća se sastoji iz prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Kuća je izuzetno kvalitetna....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 155.000 €, 141,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća površine 150 m² na placu od 16 ari, smeštena u mirnom delu Barajeva, idealna za porodični život u prirodnom okruženju. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, velikog dnevnog boravka i dve terase, a poseduje i veliku garažu. Prostorije su komforne, funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 155.000 €, 135,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

Grocka, Vrčin kuća, 135m2, terasa, SUT+PR, CG/podno grejanje, klima, telefon, video nadzor, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.94 ara U ponudi kompletno renovirana kuća, udaljena 20 minuta vožnje od centra Beograda, u mirnoj ulici. Sastoji se od suterena i prizemlja. U....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 155.000 €, 154,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlicna kuca, novija, blizu Smederevskog puta (oko 10m), sredjena, bez ulaganja. Plac 425m2. U prizemlju dnevni boravak, kuhinja, spajz, kupatilo, hodnik, prelepa terasa, kotlarnica, dvoriste. U gornjem delu 2 spavace sobe, kupatilo, hodnik, terasa zastakljena , lepo odradjeno, fenomenalno....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 155.000 €, 600,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Podavalski kutak, uvučen od glavnog druma objekat koji je predviđen za hobi, radionicu, i uživanje novog vlasnika uz adaptaciju može inspirisati i zadovoljiti u mnogo pravaca. Agencijska provizija 3%. ID oglasa: 42883. .

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 155.000 €, 218,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi kuća u naselju Borča potes Ovčanski put ukupne površine 168 m2 + pomoćni stambeni objekat 50 m2,Sve novo,Useljivo,sve na placu ukupne površine 6 ari.U procesu legalizacije. .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.000 € na 155.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 155.000 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2024 - 160.000 €
07.04.2025 - 150.000 €
11.03.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća na placu od 11 ari u mirnom delu Avale, nalazi se u zelenoj zoni proglašenoj za jednu od najzdravijih i najčistijih u okolini Beograda. Na placu se nalazi lep voćnjak. Odlična lokacija na 6 km od robne kuće Ikea. Dobra povezanost sa gradom. Po svojoj poziciji i opremljenosti....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 155.000 €, 352,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća je ozakonjena, u toku je upis u katastar. Ozakonjena je kao dva stana: stan 1 - 140m2 neto i stan 2 - 150m2 neto. Neto objekat ima 303m2 a bruto 352M2. Čvrsta gradnja. Pogodno za dve porodice. Deo prizemlja je pogodan i za obavljanje neke zanatske delatnosti. Kuća koristi plac....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća u selu Mramor kod Niša, u samom centru sela, na ravnom terenu bez rizika od klizišta. Kuća se nalazi na placu površine 8ari, odličnoj lokaciji, na oko 50m od okretnice gradskog autobusa, dok su škola i prodavnice udaljene oko 100m. Po katastru objekat....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 190.000 € na 155.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 155.000 €, 210,00 m2 cca 740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
10.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo kucu na tri etaze na 13 ari placa. U sklopu placa postoji pomocni objekat, kao i bunar. Plac je pod vocem, ogradjen betonskim stubovima, zicom, do ulice legi ograda. Kuca je zidana 2004. godine sa dva odvojena sprata i prizemljem gde se nalazi garaza....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 520,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu Barajeva, na samo nekoliko koraka od Beograda, nudi savršen spoj stambenog komfora i komercijalnog potencijala. Smeštena u centru, sa lakim....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 157.000 €, 151,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Popova bara nova 210. kuća, 151m2 (dve terase i lođa 13m2), dve etaže: PR+1, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 4 ara Na prodaju kuća na dve etaže sa dva odvojena stana. U prizemlju kuće je stan koji se može koristiti i kao lokal. Sastoji se od jedne....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 138.000 € na 157.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVILOVO, 157.000 €, 151,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2024 - 127.000 €
06.03.2024 - 138.000 €
15.03.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 151 m2. Kuća je podeljena u dva stana. Prvi stan se nalazi u prizemlju i po strukturi je jednosoban neto površine 44,32 m2. Drugi stan se nalazi u nivou prvog sprata i po strukturi je jednoiposoban neto površine 55,39 m2. Ozakonjeno. .

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 138.000 € na 157.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVILOVO, 157.000 €, 160,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.08.2023 - 115.000 €
08.09.2023 - 127.000 €
27.10.2024 - 138.000 €
01.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Po merenju 160m2 + 4ara placa, TA, terasa. Godina gradnje 2011. Uknjižena građevinsku površinu površina 151m2, korisna 129m2. Kuća na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve etaže i prizemlja. Svaka eztaža je zasebna jedinica. Kuća poseduje i podrum. Agent Dunja 064/320-3762 Broj u registru....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 158.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.klikdooglasa.com

Naselje"Nova Nada"pocelo je sa izgradnjom. U naselju bice deset kuca sa po 8ar placa. Direktno sa nama mozete ucestvovati, dodati , oduzeti, sve izmeniti po vasoj zelji. Smislite kucu, izaberire, nacrtajte i mi cemo vam je uraditi sa zadovoljstvom za vaš uzitak. Naselje se nalazi....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 159.000 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se zasebna, porodična kuća u najlepšem delu Ripnja, opština Voždovac. Nekretnina je smeštena na prostranom i uređenom placu od 15 ari, okružena borovima koji pružaju savršen mir i privatnost. Asfaltni put. Kuća se nalazi u veoma mirnom okruženju a opet blizu svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 159.000 €, 158,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Barajevo, centar - Bagrdanska kuća, 158m2 (četiri terase 8m2), SUT+PR+PTK, grejanje na čvrsta goriva i struju, dve inverter klime, podrum, garaža 25m2, plac 6. 20a, struja, voda Prodaje se renovirana, uknjižena kuća u centru Barajeva površine 158m2 sa pomoćnim objektom - garažom površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 474)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>