• GoHome Professional
kuće KRAGUJEVAC - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • kuće KRAGUJEVAC - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće KRAGUJEVAC

  • Za upit "kuće kragujevac" pronađeno 485 nekretnina - prosečna cena 946 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 65000 eura
    • do 81000 eura (prosečna cena)
    • do 98000 eura
    • do 819 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025. - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 280,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 220,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 270,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 240,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 362,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 85,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 240,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Može dogovor za cenu. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 380.000 €, 240,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 220,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Na upit, 396,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Prizemlje + dva sprata, video nadzor, dva pomocna objekta, izolacija, fontana, letnjikovac. Odmah useljiva, moze zamena za stan. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 60,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 380,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 69.000 €, 119,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 25.000 €, 70,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 350,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 70.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor oko 40 m2. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 216.000 €, 160,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 180.000 € na 200.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 126,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 150.000 €
26.10.2025 - 180.000 €
13.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 280,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 40.000 €, 30,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 150,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na parceli su dve kuće. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 210.000 €, 300,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 132,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 167,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 30.000 €, 130,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 176,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 180.000 € na 200.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 126,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 150.000 €
26.10.2025 - 180.000 €
13.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-459 (od ukupno 459)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>