• GoHome Professional
kuća NIŠ - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • kuća NIŠ - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća NIŠ

  • Za upit "kuća niš" pronađeno 1 734 nekretnina - prosečna cena 951 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 210 m2
    • 250 m2
  •  Po ceni
    • do 68000 eura
    • do 85000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 859 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • opremljen
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 300.000 €, 375,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodicna kuća koja se prostire na 375 m² i nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada na Somborskom bulevaru, savršenom za porodičan život. Kuća se sastoji iz dva sprata i poslovnog prostora u prizemlju, što je odlična prilika za one koji žele da spoje dom i posao na jednoj....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 200.000 €, 310,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće u zajedničkom dvorištu, u blizini OTC-a, na samo 500m od centra grada. Kuće se nalaze na placu površine 254 m2. Starija kuća se sastoji od suterena i visokog prizemlja, u osnovi 68 m2 gde je u suterenu ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 160.000 €, 219,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada. Zbog svoje pozicije ima potencijala kako za izdavanje, porodično stanovanje ili za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 195.000 €, 210,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte, na izuzetnoj lokaciji za život. Kuća je u osnovi 103m2 i sastoji se od prizemlja i sprata, a uz nju je i manje dvorište. Plac na kojem se nalazi je površine 150m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 180.000 €, 270,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Trupale - Prodaje se potpuno nameštena porodična kuća, 270m2, na placu površine 3.1 ar. Kuća je u osnovi 147m2, i poseduje dve etaže Pr+1 sprat. Obe etaže kuće sadrže prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, kao i 2 spavaće, terasu i kupatilo. Kuća je uknjižena,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 600.000 €, 600,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve luksuzne kuće u izgradnji, strukture Po+P+II. Kuće će biti funkionalno i moderno urađene po visokim standardima i od najkvalitetnijih materijala. Nalaze se u mirnom delu grada, u naselju Čalije, blizu je vrtića i odlično povezan sa svim delovima grada. Kuće su istih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 256.000 €, 186,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće na placu od 317 m2 u mirnoj ulici na Trošarini. U blizini su osnovna škola, obdanište, marketi, autobuska stajalištaIdealna investicija kako za život, tako i za izdavanje, poseduje tri zasebne stambene jedinice. Prva kuća se sastoji od prizemlja i sprata (površine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 370m2 sa kućom za rušenje.Površina kuće u osnovi je 50m2.Kuća ima struju i vodu.Plac izlazi na dve asfaltne ulice. Za više informacija javite se na telefon agencije. Ovo je samo deo naše ponude. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 170,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 130.000 €, 246,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno - poslovni prostor u nas. Branko Bjegović, blizu auto - puta. Sastoji se od prizemlja, gde je oko 54 m2 bilo u funkciji poslovnog prostora sačinjenog od pet manjih prostorija (soba) i kupatila. U prizemlju je i garaža - radionica od 18 m2 kao i ostava od 10 m2.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 290.000 €, 240,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renovirana dvoetažna kuća u Duralnu u blizini Benetona. Kuća je površine 240m2, sa garažom od 20m2. Plac je površine 4a. Kuća se sastoji od 2 etaža, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavace sobe i kupatila.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 330.000 €, 256,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jedna od najlepših kuća u Nišu, na mirnoj lokaciji u nas. Nikola Tesla, na lepoj, ravnoj parceli od 850 m2. Moderna arhitektura sa funkcionalnim rasporedom nudi uređeno dvorište sa fontanom, opremljenim letnjikovcem i natkrivenim parkingom. Prizemlje kuće čine ulazni hodnik....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 290.000 €, 448,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni marketi, autobusko stajalište. Nalazi se u mirnom okruženju i veoma pogodnim za porodično stanovanje. Kuća je bruto površine 408m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 172.000 €, 300,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a opet dobro povezani sa centrom grada a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća na Ledenoj steni. Površine je 300m2....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo prelepu kuću na ekstra lokaciji u blizini škole Kole Rašić.Kuća je u tri etaže po 80m2 ukupno 240m2 na placu P=3 ara. Prizemlje i sprat imaju svoj ulaz a visoko potkrovlje ima poseban ulaz. Struktura prizenlja: 2 sobe ,kupatilo,kotlarnica i stepenište....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 160.000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u mirnoj ulici u blizini gabrovačke reke. U osnovi je 84 m2 i satoji se od Tri etaže P+2 Sprata. Lepljiva je sa jedne strane . U prizemlju se nalazi Garaža ( u sklopu kuće), letnja kujna ,kupatilo i ostava , Na I spratu je dvioposoban stan a na II spratu trosoban stan....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoetažna kuća, površine 160m2, na placu 2a. Nalazi se iznad starog grobla, u naselju Palilula. Kuća je po strukturi Su+P+1. Obe etaže su po strukturi dvoiposobne, čine ih ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Sprat kuće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 35.000 €, 105,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Na prodaju kompletno opremljena odgajevačnica pasa, koja se nalazi na ograđenom placu površine 401m2. Nalazi se iznad restorana Amerikanac, u prirodnom okruženju, a sa svim dostupnim neophodnim priključcima za gradnju. Objekat je namenski rađen za odgajanje rasnih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 174.000 €, 150,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a opet dovoljno blizu glavnog gradskog jezgra, onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća u Apelovcu površine 150m2, nalazi se na placu 4,28ara. Kuća....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 440.000 €, 444,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nova porodična kuća u blizini apelacionog suda .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 175.000 €, 206,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Nalazi na placu površine 2,72 ara i sastoji se od tri etaže, svaka površine 103 m², strukture prizemlje + sprat + potkrovlje (206 m² uknjiženo + potkrovlje). Kuća se prodaje sa nameštajem. Nekretnina je u izvornom stanju. Raspored prostorija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je 300m2. Kuća je gradjena za potrebe izdavanja apartmana i soba. U suturenu je apartman. Prizemlje se sastoji od dve sobe i apartmana a potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 165.000 €, 161,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje zbog blizine fakulteta. Prizemlje je u funkciji dvoiposobnog stana i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u Durlanu. Površine je 80m2, nalazi se na placu od....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 67.000 € na 72.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 72.500 €, 50,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 67.000 €
24.04.2026 - 72.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2024.,

www.indomio.rs

Moj Agent prodaje prizemnu kuću površine 50 metara kvadratnih u naselju Durlan, u Nišu, za adaptaciju ili nadogradnju, sa placem površine 1,6 ari po ceni od 72 500 evra. *50 kvadrata. *3 sobe. *Kuhinja. *Hodnik. *Kupatilo. *Grejanje TA. *Prizemlje. *Dozvoljena gradnja P+1+PK *Uknjižen,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 330.000 €, 365,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju starija,kvalitetno građena kuća u dve etaže po 96 m2, u funkciji dva trosobna stana, sa poslovnim prostorom ispred kuće, do prometne ulice koji je 173 m2 (120 m2 plus 53 m2) , i sve to na prostranom placu od ukupno 3.770 m2. Pogodna je za razne namene: kombinacija stanovanja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 195.000 €, 180,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 2-etažna porodična kuća u mirnom i urbanom delu grada, u blizini OŠ "Branko Miljokvić", vrtića, ambulante, PMF - a, mnogobrojnih prodavnica i apoteka Kuća se nalazi na placu od 264m2 (2.64ar) i sastoji se od dva nivoa: PR + I (prizemlje + sprat). Kuća je građena od veoma....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 165.000 €, 216,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Ukupna površina placa je 355m2, objekat ima 216m2 (108 u osnovi, Po+P+I). U prizemnom delu nalaze se garsonjera i dvosoban stan. Prvi sprat se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 220.000 €, 274,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na ledenoj steni, eg, dvorište, NišProdaje se kuća na Ledenoj steni.Kuća se nalazi na placu od 2 ara, a ukupna površina kuće je 274m2.Sastoji se iz tri etaže koje su posebno uknjižene. Prva etaža odnosno prizemlje je površine 71m2, druga etaža (prvi sprat) je 83m2 i treća etaža....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 210.000 €, 360,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća na Kalač brdu, površine 360 m2 na parceli od 529 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Sve tri etaže imaju isti raspored I sastoje se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila I terase.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 87.000 €, 144,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na placu od 8,5 ara. Kuća se nalazi u najlepšem delu sela, u blizini reke, okružena zelenilom. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Delijski Vis, 160.000 €, 178,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina porodična kuća u naselju Delijski Vis iznad Elektronske Industrije. Nalazi se u mirnom okruženju, a nadomak su osnovna škola, vrtić, brojni marketi, autobusko stajalište. Kuća je uknjižene površine 178m2, spratnosti pr+1+pk. Nalazi se na placu površine 300m2. Podeljena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu ili slično od oko 7m2. Zbog konfiguracije terena stan izlazi na pripadajuće dvorište gde je letnikovac koji pripada vlasniku i u tom delu je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 98.000 €, 144,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća sa imanjem od 45 ara u selu Čokot udaljena 8 km od centra grada. Kuća se sastoji od dve etažne jedinice ukupne površine 144m Prostire se na placu od 10 ari plus 35 ari obradivog zemljišta pored kuće. Nalazi se u mirnom delu, izolovanom od buke i pruža mogućnost....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 260.000 €, 200,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju novoizgrađeni stambeno - poslovni objekat, u osnovi 100 m2, na uredno pripremljenoj (tamponiranoj) parceli od 3.439 m2, pogodnoj za različite poslovne namene: ugostiteljstvo, skladišta, stovarišta i sl. Odlična lokacija u ekpanziji tražnje, zbog blizine grada, auto-puta....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Durlanu površine 50m2 i placem od 1,65a. Kuća je useljiva, samostojeća, plac je blagi pravougaonik. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dve sobe i kupatila. Grejanje je na TA i čvrsto gorivo. Kuća ima brodski pod, podovi su obloženi laminatom, a u kuhinji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 350.000 €, 345,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u naselju Čalije. Kuća je površine 115 m2 u osnovi na placu od 464 m2 i sastoji se od prizemlja, sprata, potkrovlja i velikog podruma gde svaka etaža čini posebnu stambenu jedinicu a međusobno su povezane unutrašnjim stepeništem. Na prizemlju je veliki dnevni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 323,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac 323m2 na Pantaleju, Pod Vinik sa započetok kućom od 110 m2 u osnovi. Kuća je u sivoj gradnji ima vodu i mogućnost priključka struje Plac je vlasništvo fizičkog lica,čista svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 440.000 €, 480,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad. Kuća se nalazi na Kalač brdu, u neposrednoj blizini hotela Tami Residense. Kuća se sastoj od 4 etaže, nalazi se na placu od 404 m2. U prizemlju se nalaze dve garaže, ulazni deo kuće sa podrumom i kupatilom. Sprat se....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 330.000 €, 410,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena par minuta hoda od osnovne škole, a nadomak brojnih marketa, pošte, vrtića, autobuskog stajališta. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 361)