• GoHome Professional
kuce beograd do 5000000 luksuzan što jeftiniji Ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 5000000 luksuzan što jeftiniji Ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 5000000 luksuzan što jeftiniji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kuce beograd do 5000000 luksuzan što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 4700000 eura (malo jeftiniji)
    • 5200000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 43.200 €, 48,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu, kompletno renoviran, luksuzno opremljenu kuću u mirnoj ulici na Vračaru. Kuća je opremljena svim modernim kućnim aparatima. Moderno opremljena sa podnim grejanjem i klimom. Prostorije; dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Na spratu king....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 90.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prizemna LUX kuca [telefon] kvadrata + [telefon] potkrovlje i [telefon] a placa pod raznim vocem. Podno grejanje [telefon] kvadrata, a u celoj kuci radijatori. Trofazna struja, klima. Nalazi se na uzvisenju, mirnom mestu, a opet blizu autobuske stanice i glavnog puta i izlaza na autoput.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.990 €, 90,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux kuća u mestu Šiljakovac, opština Barajevo, na 28 km od Beograda,u blizini Ibarske magistrale. 90 m2, prizemna, na 8 ari placa. Kuća je iz 2025 godine, trenutno u završnim radovima. Prizemlje ima 90 m2(dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, velika....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Save Kovačevića, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 127.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjizen, renoviran, parking. Predivna mala kuca sazidana 2018. Uknjizena , cisti papiri. Kompletno luksuzno sredjena sa mnogo lepih detalja. Uknjizena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije usla u kvadraturu. Kupatilo veliko, komotno sa tus kabinom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 220.000 €, 413,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izuzetnu kuću u srcu Meljaka, Beograd. Ova nekretnina, novije gradnje i potpuno nova na tržištu, nudi sve što vam je potrebno za udoban i luksuzan život. Sa ukupnom stambenom površinom od 413 kvadratnih metara, ova prostrana kuća se prostire na Pr+1+PK i obuhvata impresivnih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 220.000 €, 152,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu prelepe prirode Kosmaja, u mirnom selu Nemenikuće , prodaje se moderna luksuzna kuća koja nudi savršen balans udobnosti savremenog života i čari boravka u prirodi . Kosmaj je poznat kao jedna od omiljenih beogradskih destinacija za beg iz gradske vreve planina koja osvaja svojim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 239.800 €, 200,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se prizemlje od 200m2, luksuzne kuće u Kaluđerici sa velikim dvorištem i brojnim sadržajima! Predstavljamo vam ekskluzivnu, kompletno sređenu kuću, idealnu za porodičan život. Kuća se nalazi na prostranoj parceli od 6,7 ari, okruženoj zelenilom,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 240.000 €, 174,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini centra Beograda, nalazi se luksuzna kuća, nova na tržištu, koja nudi savršen spoj komfora i modernog dizajna. Ova novogradnja prostire se na impresivnih 174 kvadratna metra stambene površine i nudi visok standard življenja. Kuća je idealna za porodice zahvaljujući....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 249.000 €, 99,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je luksuzna kuća završena 2024. godine, građena po najvišim standardima za život, ali je i odlična investicija za izdavanje i potencijalnu zaradu. Kuća poseduje aluminijumsku stolariju, krovnu građu najvišeg kvaliteta, koja garantuje otpornost i dugovečnost. Ugrađena je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 122,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzna nova kuća 122m2 sa bazenom i 4 ara placa u Lipovici Otvorite vrata svog novog životnog stila u ovoj predivnoj, potpuno novoj kući u Lipovici(mini kompleks od 6 kuća), savršeno uklopljenoj u okruženje netaknute prirode. Ova elegantna nekretnina nudi izvanredan spoj modernog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuce beograd do 5000000 luksuzan što jeftiniji (265)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>