• GoHome Professional
kuce beograd do 150000 evra što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • kuce beograd do 150000 evra što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 150000 evra što manji

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra što manji" pronađeno 305 nekretnina - prosečna cena 1.229 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 200,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 200 m2 i 7 ari placa. Kuća ima veliku dnevnu sobu, kuhinju i kupatilo. Ispod stepenica koje vode na sprat ima ostavni deo. Stepenicama iz dnevnog boravka ulazi se u veliku otvorenu sobu iz koje se ulazi u dve naspramne sobe koje deli između....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 150.000 €, 204,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Šangajska 1. deo, Zemun, 150000€, 204m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Šangajska 1. deo, Zemun Šangajska 1. deo.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 155.000 €, 205,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu kuću na odličnoj lokaciji u užem centru Pančeva, pored osnovne škole, vrtića, bolnice, velikog tržnog centra, Narodne bašte, šetališta Tamiš, pošte i raznih prodavnica u ulici Cara Lazara. Kuća je spratna, površine 205 m2, građena po....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 210,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Prodaje se I lokal na placu I svi pomocni objekti . Uknjizeno 42 m/2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 210,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Prodaje se I lokal na placu I svi pomocni objekti . Uknjizeno 42 m/2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 135.000 €, 220,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se zasebna porodična kuća - 3 nivoa na 16ari placa. Kuća je povućena od ulice, dvorište je ograđeno i oplemenjeno zelenilom i betonskim stazama. U drugom delu dvorišta nalaze se pomoćni objekti. U prizemlju se nalazi: garaže od 15m2, jednoiposoban stan i trem od 40m2 sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 165.000 €, 224,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Sopotu, u mirnom delu, površine u osnovi 84 m2, na placu površine 634 m2. Plac je ograđen i održavan. Ukupna površina kuće je 242 m2, a sastoji se od 4 posebna ulaza, koji su medjusobno spojeni untrašnjim vratima, pa tako daju celinu. Prvi deo čine dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 155.000 €, 228,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Neposredno na 1,5 km od Lipovice, na glavnom putu Lipovica - Barajevo, u mestu Guncate, predstavljamo vam kuću na tri nivoa, sa oko 4 ara placa. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak od 35 m2, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa kadom. Kuća ima 2 ulaza, glavni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 155.000 €, 230,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prelepa kuća u Baćevcu, Beograd, koja je nova na tržištu. Ova prekrasna nekretnina, pruža savršen dom za porodični život. Sa ukupnom stambenom površinom od 230 kvadratnih metara, kuća je u dobrom stanju i spremna za useljenje. Kuća ima 3 spavaće sobe i 2 kupatila, što....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika od 7.31a,od čega je 1.77 uredan voćnjak a ostatak zemljište u građevinskom području.Izuzetno očuvane i održavane prostorije, domaćinski i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 135.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 135.000 €, 240,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 140.000 €
20.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforna prizemna kuća od 240m2, na 8 ari placa, sa izlazom na dve ulice. U mirnom delu Bečmena. U neposrednoj blizini uključenja na "Miloš veliki", "Nacionlnog stadiona","Bojčinske šume","Ribnjaka", budućih Golf terena isvega potrebnog za komforan život. Novogradnja koja je delimično....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 134.000 €, 243,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična spratna kuća ukupne površine od 250 m2, Pr,Pk i 2 ulaza plus lokal sa posebnim ulazom u sklopu i produžetku kuće. Kuća se nalazi i blizini autobuske glavne stanice na 3 minuta i od centra grada Niša 5 min. Postoji mogućnost adaptacije objekta u Hostel ili lokal,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 246,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Gojka Nikoliša, Zemun, 165000€, 246m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Gojka Nikoliša, Zemun Gojka Nikoliša.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 150.000 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodična kuća, samostalna površine 250m2, na tri nivoa, odmah useljiva, na parceli površine 8ari. Parcela pravilnog oblika, odlična lokacija, kako za porodični život tako i za investitore. Kuća se nalazi u naselju 25.maj. Nije uknjižena ali je pravljena po odobrenom planu, dok je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 124.000 €, 250,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Beograd mali, u blizini glavne autobuske stanice u Nišu. Ukupna površina placa je 322m2, na parceli se nalaze dve kuće. Starija kuća ima 99m2, uslovna za život. Sastoji se od ulaznog degažmana, dnevne sobe, odvojene rešo kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. U sklopu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.000 € na 155.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 155.000 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 150.000 €
11.03.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Porodična kuća na placu od 11 ari u mirnom delu Avale, nalazi se u zelenoj zoni proglašenoj za jednu od najzdravijih i najčistijih u okolini Beograda. Na placu se nalazi lep voćnjak. Odlična lokacija na 6 km od robne kuće Ikea. Dobra povezanost sa gradom. Po svojoj poziciji i opremljenosti....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 105.000 €, 250,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Odlična renovirana kuća na 30a građevinskog placa, kuća ima površinu 250m2, građena od čvrstog materijala, I nivo dnevni boravak sa prolazom u spavaću sobu, kuhinja sa izlazom u špajz, kupatilo, ostava, garaža 8x4, II nivo dve spavaće sobe, kupatilo, zastakljena terasa i vešernica....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 160.000 €, 250,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vm ponudimo kuću u Grockoj. Kuća se sastoji iz 3 etaže sa ukupnom površinom od 250m2 (uknjiženo 72m2). Kuća se nalazi na placu od 14 ari. Struktura: Prizemlje: Dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, špajz. 1. sprat: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 165.000 €, 250,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja kuce Grocka sa tri zasebne stambene jedinice od toga jedna tj. prizemlje se koristI kao letnja kuhinja. Kuca je porodicna odmah useljiva.Kontakt: 0638730175 .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 144.000 € na 136.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 136.000 €, 267,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 150.000 €
06.03.2026 - 144.000 €
15.05.2026 - 136.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

EKLUZIVNA PRILIKA Boleč – Nova kuća sa velikim potencijalom Na odličnoj lokaciji u Boleču, nedaleko od autobuske stanice i sa direktnim izlazom na asfaltni put, prodaje se nova kuća vrhunskog kvaliteta, idealna kako za porodični život tako i za investiciju. Kuća je građena od kvalitetnih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 149.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Boleču iz 1996. god. ima 300m2. Funkcioniše kao tri stana. Uvedeno etažno grejanje. Kuća poseduje garažu, 3 parking mesta i kotlarnicu. Lepo dvorištu od 6 ari placa. Kuća je na dva nivoa i vrlo kvalitetno je urađena. Uknjiženi su i plac i kuća. 0512 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u naselju Stara stočna pijaca. Kuća je po spratnosti Su+Pr+Sp+Pot, ukupne korisne površine oko 300м2 i nalazi se na placu od 465m2. Unutrašnji prostor je povezan unutrašnjim stepenicama. U suterenu je....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 160.000 €
13.02.2026 - 150.000 €
24.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa 7. jula Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 98.000 €, 450,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

CEROVAC - SMEDEREVSKA PALANKA Domaćinstvo za ozbiljne namere. Kuća na 300 m2 , drugi objekat stambeno ekonomski i treći objekat ekonomski ili može poslužiti kao još jedna garaža, na 3.000 m2 ravnog placa kome se može još jeftino pridružiti 2.000 m2. Nalazi se na putu koji povezuje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Beograd, 150.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.klikdooglasa.com

Kuca na Novom Beogradu - Ledinama od [telefon] kvm, na placu od [telefon] . [telefon] ari. Kuca je podeljena na [telefon] stana, grejanje cele kuce na kotao na cvrsto gorivo. Legalizacija nije zavrsena, svi papiri uredni, predato za legalizaciju [telefon] godine. Uredno placan porez.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 150.000 €
Sačuvaj