• GoHome Professional
kuce beograd do 150000 evra što manji Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 150000 evra što manji Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 150000 evra što manji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra što manji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Dušanovac, 135.000 €, 24,00 m2 cca 5630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Voždovca - Vaš novi dom čeka na vas! Predstavljamo vam šarmantnu kuću na odličnoj lokaciji, idealnu za porodičan život. Iako uknjižena na 24 m², kuća raspolaže s prostranih 84 m² grejne površine, što pruža sav komfor i toplinu doma o kojem ste sanjali. Pored glavne stambene....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 69.000 €, 26,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju kuću u zajedničkom dvorištu Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, na Zvezdari, u blizini Đeram pijace, Zvezdara teatra, Bulevara, bolnice itd. Kuća je prizemna, zidana i ima 26m2 Po strukturi je 1.5 sobna i sastoji se od predsoblja, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Slavija, 135.000 €, 28,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjižen, dvorište/bašta. **PRESLATKA KUĆA SA BAŠTOM U CENTRU VRAČARA**Prelepa prizemna kuća od 28m2 sa pripadajućom baštom od oko 40m2, na par minuta hoda od Kalenić pijace. Kompletno je renovirana pre par meseci: nov krov, pvc stolarija, podovi, granitna....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 145.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 32,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Ukoliko tražite savršenu mikrolokaciju za izgradnju porodičnog doma ili investicionog objekta, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku. Na placu površine 177 m² nalazi se stara, uknjižena kuća od 32 m², što budućem vlasniku značajno olakšava sve administrativne korake i ubrzava....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 110.000 €, 34,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odlicnoj lokaciji u Zemunu, Novogradskoj ulici, prodajemo ovu lepu, kompletno renoviranu kucu koja ne zahteva nikakava dodatna ulaganja. Nalazi se u izuzetno mirnom okruzenju bez buke i saobracaja. Poseduje izlaz na malu basticu koja pruza potpuni mir i udobnost. Iako je kuca dvorisna....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 78.000 €, 34,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep deo kuće sa garažnim mestom u Zemunu. Prodaje se deo kuće, 34m2 stambenog prostora veoma lepog i funkcionalnog rasporeda. Stambeni prostor se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevnog boravka i odvojene spavaće sobe. Nalazi se na veoma lepoj lokaciji u čijoj....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte savršeni dom nadomak Beograda! U Guncatima, Barajevo, očekuje vas moderna montažna stambena kuća koja pruža sve što vam je potrebno za udoban život. Sa dve spavaće sobe i jednim kupatilom, ova kuća uknjižene površine 36 m2, građevinske površine 50 m2, idealna je za manju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 69.000 €, 37,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Milije Uroševića, Sopot, 69000€, 37m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Milije Uroševića, Sopot Milije Uroševića.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuce beograd do 150000 evra što manji (443)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com