• GoHome Professional
kuce beograd do 150000 evra što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 150000 evra što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 150000 evra što jeftiniji

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra što jeftiniji" pronađeno 313 nekretnina - prosečna cena 1.231 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • potkrovlje
    • parking
    • uknjižen
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Centar, 139.000 €, 178,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična stambena kuća, zasebna na svojoj parceli površine 5 ari, uknjižena, na odličnoj lokaciji, nadomak samog centra Grocke, na svega 20tak km od centra Beograd, u blizini velikog broja linija gradskog prevoza, škola, mnogobrojnih marketa, Dunavskog keja Idealna po svom rasporedu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 15.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2020.,

www.klikdooglasa.com

[telefon] kvm na dva sprata sa galerijom.Neophodno adaptiranje i investiranje. Uvedena struja. [telefon] ari placa. Vlasnik! [telefon] .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Opština, 19.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.klikdooglasa.com

Uknjiżen objekat. Komplet renoviran. Novo kupatilo. U Ljubi, pored Erdevika, Srem, opština Šid, obronci Fruške Gore. [telefon] .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuce beograd do 150000 evra što jeftiniji'
155.000 €
155.000 €
25.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 20.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

[telefon] m od centra Grocke i smederevskog puta (od crkve) .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dušanovac, 22.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu u Beogradu na Dusanovcu, [telefon] m [telefon] ….Za ostale informacije nazvati na [telefon] / [telefon] ili [telefon] / [telefon] .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 22.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2020.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu u Baricu HITNO! Cena je [telefon] e . Parno grejanje, [telefon] m [telefon] , plus letnnja kujna [telefon] m [telefon] plus pomocni obkekti plus [telefon] ari placa! Plac je uknjizen kuca nije!Kucu mozete legalizovati regularno i sigurno za [telefon] meseci i to vas....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 22.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Plac je udaljen [telefon] km od Grocke i [telefon] m od Smederevskog Puta. Plac je na padini, očišćen, na gornjem delu je posađeno mlado voće. Započeta je gradnja (temeljna ploča) vikend-kuće PO+PR+POTK u osnovi [telefon] m [telefon] sa građevinskom dozvolom. Na placu postoji stara....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan stan u kući, 50m2, zaseban ulaz Ima spavaću sobu, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, kupatilo, terasu, parking, grejanje Priključak na kući, SBB, Yettel, MTS. Cena sa troškovima grejanje, struja, voda - 550 evra. Depozit obavezan. Strance ne primam. Cena 550 € Za više....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 28.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 3004141, MALI BEOGRAD, KUĆA SAMOSTALNA, 121 m2 Na sedam kilometara od Bačke Topole, na putu za Suboticu u Malom Beogradu oglašavamo prodaju samostalne kuće sa velikim placom i voćnjakom. Kuća je gradjena od čvrstog materijala sredinom sedamdesetih godina. . Hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 28.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.klikdooglasa.com

Kuca [telefon] m [telefon] na pljacu od [telefon] m [telefon] batajnica ul.novosadska [telefon] .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 28.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 29.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2024.,

www.klikdooglasa.com

Prodaju se dve kuće sa letnjom kuhinjom, ozidanom šupom,magazom, kotlarnicom i garažom sa automehaničarskim kanalom na 10 ari placa. Plac poseduje bunar i više drveća sa voćem. Nalazi se u blizini osnovne škole, vrtića, pošte,doma zdravlja, bazena, pijace i centra Velikih Crljena.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se plac sa nedovršenom kućom na dva sprata i dodatnim spratom u vidu potkrovlja na teritoriji opštine Grockoj na adresi .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2021.,

www.klikdooglasa.com

Kuca sa visokim potkrovljem [telefon] m [telefon] i objekat sa [telefon] m [telefon] starija gradnja,voda,struja, [telefon] , [telefon] ari.Nalazi se u Krnjaci kod pancevackog mosta kod p.k.b. skole, [telefon] min,do centra Beograda,menjo bi za objekat manje kvadrature pored reke,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 32.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.klikdooglasa.com

Vikendica se nalazi na 100 m od Milosevackog jezera, 80 km od Beograda, kod Lozovicke cesme i vinarije "Radovanovic"- Krnjevo. Kuca ima 110 m2: 4 sobe, 2 kupatila, kuhinja, spajz, podrum, terasa, dve zastakljene verande. Kompletno domacinstvo. Plac ima 1000 m2 i nalazi se na najboljoj....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 79,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i kupatila, što sve skupa daje veću kvadraturu od uknjižene (76 m2). Plac je mali, ispred....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 35.000 €, 45,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026. - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća površine 45m2 na placu od 16 ari u zoni gradskog građevinskog zemljišta. U kući uvedena struja tj. ima svoje brojilo,razvučena je vodovodna mreža. Objekat je predat na legalizaciju. Odmah do glavnog puta,odlična lokacija. Hitna prodaja! Lokacija je informativnog karaktera....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 35.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2021.,

www.klikdooglasa.com

Vlasnik prodaje kucu u Zelezniku. Povrsine oko [telefon] kvadrata, grubi radovi pod krovom sa [telefon] ari placa. Voda na placu legalizovana, i predati papiri za legalizaciju kuce. [telefon] .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 35.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2020.,

www.klikdooglasa.com

Uknjizena kuca [telefon] m [telefon] .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 36.000 €, 53,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća uknjižena na 53m2 u selu Mokra 3 km od Bele Palanke. Kuća je na parceli 440m2, plac se blago spušta od od ulice na čijem je početku kuća. Kuća se sastoji iz suturensko dela gde je jedna letnja kuhinja i podruma i sprata. Na spratu je prvo trem a onda se ulazi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 36.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2023.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 37.000 €, 50,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 38.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Selo Brovic-Valjevski put. [telefon] km od Beograda. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 40.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2024.,

www.klikdooglasa.com

Kuca sa visokim potkrovljem 72kv. i dva objekta starije gradnje.od 36kv..i drugi stariji od62kv.Dve vode ,dve struje na placu.Plac 5ari.Nalazi se u Krnjaci kod pancevackog mosta preko puta p k.b.skole.10min.do centra Beograda..Cena 40.000e..Kontakt: 0611705449 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 2.5 stan u ulici Stjepana Filipovića, Savski Venac. Stan je okružen drvećem, parkovima..predivno okruženje za miran i obezbeđen život. Renoviran je i odmah useljiv. Parking se vrlo lako pronalazi oko zgrade. Blizina železničke stanice, autobuska stajališta za....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 43.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Kuca u elitnom delu Guncata, barajevsko Dedinje. [telefon] m [telefon] , [telefon] ari, [telefon] nivoa. Ima gradjevinsku i upotrebnu dozvolu , i gas doveden do kapije. Deljiva je na dva velika stana po horizontali jednostavnim zakljucavanjem jednih vrata. Predivan pogled na sumu,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 43.200 €, 48,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu, kompletno renoviran, luksuzno opremljenu kuću u mirnoj ulici na Vračaru. Kuća je opremljena svim modernim kućnim aparatima. Moderno opremljena sa podnim grejanjem i klimom. Prostorije; dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Na spratu king....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 44.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kuću na [telefon] ari placa u podnožju Kosmaja. Papiri [telefon] / [telefon] . Kuća je pored glavnog asfaltiranog puta, ima vodu i struju, a do kapije je doveden i priključak za gas.Kontakt: [telefon] .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 46.000 €, 45,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje kuća, 2. 0, 45m2, prizemlje, TA U Zemunu, u Gornjem gradu prodaje se objekat za stanovanje, koji se nalazi u zajedničkom dvorištu, ali ima svoj poseban ulaz. Trenutno je organizovana kao dvosobana, pripada joj deo lepog dvorišta i potrebna je rekonstrukcija.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 46.000 €, 45,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Atanasija Pulje Soba: 2 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 46.500 €, 40,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U Ducini, opstina Sopot, na predivnom mestu, prodaje se kuca, gradjena od drveta, sa pripadajucim namestajem. Pored kuce se nalazi asfaltni put . Predivan plac od 10,63 ari. Struja, gradska voda. Gradsko gradjevinsko zemljiste. Sve je uknjizeno. Agencijska provizija 2%. velika prostorija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(), vertikala. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

60m2, dvorište 5 ara, telefon, klima, parking. Uknjižena Kuća u mirnoj ulici, iza Saobraćajnog fakulteta, idealna za studente. Poseduje 5 ari privatnog dvorišta. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, antre, kupatilo. Urađena izolacija. Kontakt 063/817-3876 Broj u registru....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe i Saobraćajnog fakulteta, u mirnoj ulici nalazi se ova nekretnina. Vrlo funkcionalna kuća sa dvorištem, što pruža mogućnost potpunog uživanja i odmora. Pored zelene površine uz kuću je plato, terasa gde je moguće provesti vreme u opuštanju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 50.000 €, 90,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, uknjižena na 70m2 plus pomoćni objekat. U prizemlju su dve velike prostorije i garaža sa kanalom. Na srpatu je terasa, ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trepzararijom, kupatilo i spavaća soba. Na spratu je započeta adaptacija, ima PVC stolariju, renovirano....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2020.,

www.klikdooglasa.com

Kuca na prodaju, u Ulici [telefon] Nova, Sebeš, nalazi se iza trznog centra Rode od Zrenjaninskog puta kolima [telefon] min. Kuća ima [telefon] kvadrata. Unutra izmalterisani i izgletovani zidovi samo potkrovlje nije radjeno nista. Voda u placu napravljena šahta i vodomer prijavljen....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 51.000 €, 40,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća površine 19m2 u prelepom negovanom dvorištu površine 2,5a. Nedavno renovirana i odmah useljiva. Izvršena je konverzija zemljišta. Objekat je uknjižen na 19m2 kao pomoćna zgrada. U dvorištu se nalazi letnjikovac i dve ostave ukupne površine 21m2 koji nisu uknjiženi.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Beograd, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi. Prodaje se splav na Adi Međici, sa pristanom i pravom korišćenja parcele sa pomoćnim objektom. Objekat ima solarne panele Lokacijski preko puta bloka 44. Odlična investicija. Ag.provizija je 2% Za više informacija kontakt telefon 063/859-8343 Aleksandar .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 54.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2021.,

www.klikdooglasa.com

Uknjižena kuća, [telefon] m [telefon] na [telefon] , [telefon] ari placa ( [telefon] x [telefon] m), nalazi se na [telefon] km od centra Beograda ( [telefon] km od Petlovog brda) uz Ibarsku magistralu (ul. Bratstva i jedinstva [telefon] ), [telefon] , [telefon] km od skretanja za....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 132,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo atraktivan plac sa prelepim otvorenim pogledom, površine 10 ari na Kosmaju u naselju Dučina. Plac je uređen i spreman za izgradnju porodične kuće sa bazenom. .

 
 
 

Ustanovili ste grešku?

Dodatni komentar: