• GoHome Professional
kuce beograd do 140000 evra što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • kuce beograd do 140000 evra što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 140000 evra što veći

  • Za upit "kuce beograd do 140000 evra što veći" pronađeno 267 nekretnina - prosečna cena 1.216 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan u kući, Listopadna, Voždovac, 110000€, 50m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Listopadna, Voždovac Listopadna.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan - kuća u zajedničkom dvorištu. Idealno za investiciju i investitora. Prostorije: hodnik, dve sobe, kuhinja, kupatilo, terasa agencijska provizija 2% Terasa, Podrum, ostava.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu kucu na lokaciji Slavujev venac u sirem centru Beograda , blizina gradskog prevoza u Cvijicevoj , marketa i svih ostalih potreba . Kuca je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 61.300 €, 50,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan u kući, Mihaja Emineskua, Palilula, 61300€, 50m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Mihaja Emineskua, Palilula Mihaja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 37.000 €, 50,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan stan u kući, 50m2, zaseban ulaz Ima spavaću sobu, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, kupatilo, terasu, parking, grejanje Priključak na kući, SBB, Yettel, MTS. Cena sa troškovima grejanje, struja, voda - 550 evra. Depozit obavezan. Strance ne primam. Cena 550 € Za više....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Lion, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 80.000 €
24.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u Bulevaru kralja Aleksandra. Ispod Liona, u blizini parka Đeram, dvorišna zgrada uknjižena kao dve garsonjere (13 i 18 m2) u prizemlju za potpunu rekonstrukciju. Zajedničke prostorije (18 m2) takođe pripadaju vlasniku garsonjera 1/1 tako da je ukupna uknjižena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 43.200 €, 48,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu, kompletno renoviran, luksuzno opremljenu kuću u mirnoj ulici na Vračaru. Kuća je opremljena svim modernim kućnim aparatima. Moderno opremljena sa podnim grejanjem i klimom. Prostorije; dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Na spratu king....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Konjarnik, 119.000 €, 47,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Konjarnik, Mihajla Lalića, kuća sa 2 uknjižena stana .. / nedaleko od Ustaničke, kod OŠ Desanka Maksimović, ul. Mihajla Lalića, kuća od 47m2 sa dva zasebno uknjižena jednosobna stana, 29m2 u vpr i 18m2 u ptk, termo fasada, terasa, pogled na zelenilo, pogodni i za izdavanje, blizina....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104350, 66a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Kuca sa placem se nalazi na oko 1200 metara,od Kragujevackog puta,na brdu. Asfaltni put je ispred placa. Kuca je stara,za,rekonstrukciju,rusenje,i pravljenje nove,uknjizena....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 77.000 € na 69.500 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 69.500 €, 45,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 77.000 €
19.05.2026 - 69.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Kuća, jednosobna struktura. Prizemlje, TA grejanje. Sastoji se od dnevne sobe, kupatila, a kuhinja i trpezarija su izdvojene. Ima pripadajuću ostavu od 2 m2. Zaseban ulaz u pripadajuće dvorište. Prostor može da se prilagodi i preprojektuje u dvosobnu strukturu. Odlična investicija,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 46.000 €, 45,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje kuća, 2. 0, 45m2, prizemlje, TA U Zemunu, u Gornjem gradu prodaje se objekat za stanovanje, koji se nalazi u zajedničkom dvorištu, ali ima svoj poseban ulaz. Trenutno je organizovana kao dvosobana, pripada joj deo lepog dvorišta i potrebna je rekonstrukcija.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 46.000 €, 45,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Atanasija Pulje Soba: 2 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 35.000 €, 45,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026. - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća površine 45m2 na placu od 16 ari u zoni gradskog građevinskog zemljišta. U kući uvedena struja tj. ima svoje brojilo,razvučena je vodovodna mreža. Objekat je predat na legalizaciju. Odmah do glavnog puta,odlična lokacija. Hitna prodaja! Lokacija je informativnog karaktera....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 70.000 €, 43,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vikendica, površine 43m2, na građevinskoj parceli 10 ari. Nalazi se u Grockoj, naselje Mali Prokop, udaljena 500m od Smederevskog puta, a peške 100m do autobuskog stajališta. Kuća je uknjižena na 43m2, ali u potkrovlju je prostor oko 30m2 koji nije ušao u kvadraturu. Plac....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 41,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ada huja, prizemna kuća-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-41.00m2, Na prodaju uknjižena prizemna kuća površine 41m2 u osnovi, smeštena na pripadajućem placu od 1.5 ari. Nekretnina se nalazi na odličnoj poziciji, na samoj granici naselja Rospi Ćuprija i Višnjička banja, i predstavlja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 51.000 €, 40,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća površine 19m2 u prelepom negovanom dvorištu površine 2,5a. Nedavno renovirana i odmah useljiva. Izvršena je konverzija zemljišta. Objekat je uknjižen na 19m2 kao pomoćna zgrada. U dvorištu se nalazi letnjikovac i dve ostave ukupne površine 21m2 koji nisu uknjiženi.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 46.500 €, 40,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U Ducini, opstina Sopot, na predivnom mestu, prodaje se kuca, gradjena od drveta, sa pripadajucim namestajem. Pored kuce se nalazi asfaltni put . Predivan plac od 10,63 ari. Struja, gradska voda. Gradsko gradjevinsko zemljiste. Sve je uknjizeno. Agencijska provizija 2%. velika prostorija....

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 18.000 € na 25.000 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 18.000 €
16.03.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

RITOPEK RAJ NA DUNAVUZa ljude koji bi hteli odmor i da za kratko vreme dođu iz Beograda ovo je raj, raj na Dunavu. Samo 20 minuta vožnje da popegnu iz urbane sredine i život pretvore u smisao i hedonističke doživljaje koji se odvija pod totalno drugačijim bioritmom. Priroda, ambijent....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 125.000 €, 38,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Manja kuća 38m2 sa pomoćnim objektom u naselju Pinosava na placu površine 10ari. Nalazi se uz Avalski put. Kuća je starija gradnja, uknjižena 1/1. Gradsko građevinsko zemljište: -Zona porodične stambene zgrade -Spratnost P+1+PK -Indeks zauzetosti 30% Infrastruktura: Struja, voda,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120259, 14a, struja, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, cela. Ovo je sjajna prilika za svakoga ko želi da investira u uspešan biznis i uživa u prirodi! Na prodaju je moderna kućica od 37 m², smeštena na 15 ari....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 69.000 €, 37,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Milije Uroševića, Sopot, 69000€, 37m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Milije Uroševića, Sopot Milije Uroševića.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte savršeni dom nadomak Beograda! U Guncatima, Barajevo, očekuje vas moderna montažna stambena kuća koja pruža sve što vam je potrebno za udoban život. Sa dve spavaće sobe i jednim kupatilom, ova kuća uknjižene površine 36 m2, građevinske površine 50 m2, idealna je za manju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 34,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na odlicnoj lokaciji u Zemunu, Novogradskoj ulici, prodajemo ovu lepu, kompletno renoviranu kucu koja ne zahteva nikakava dodatna ulaganja. Nalazi se u izuzetno mirnom okruzenju bez buke i saobracaja. Poseduje izlaz na malu basticu koja pruza potpuni mir i udobnost. Iako je kuca dvorisna....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 78.000 €, 34,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma lep deo kuće sa garažnim mestom u Zemunu. Prodaje se deo kuće, 34m2 stambenog prostora veoma lepog i funkcionalnog rasporeda. Stambeni prostor se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevnog boravka i odvojene spavaće sobe. Nalazi se na veoma lepoj lokaciji u čijoj....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 145.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 32,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Ukoliko tražite savršenu mikrolokaciju za izgradnju porodičnog doma ili investicionog objekta, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku. Na placu površine 177 m² nalazi se stara, uknjižena kuća od 32 m², što budućem vlasniku značajno olakšava sve administrativne korake i ubrzava....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Slavija, 135.000 €, 28,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjižen, dvorište/bašta. **PRESLATKA KUĆA SA BAŠTOM U CENTRU VRAČARA**Prelepa prizemna kuća od 28m2 sa pripadajućom baštom od oko 40m2, na par minuta hoda od Kalenić pijace. Kompletno je renovirana pre par meseci: nov krov, pvc stolarija, podovi, granitna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Vračar, 135.000 €, 28,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjizen, dvoriste/basta. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca od 28m2 sa pripadajucom bastom od oko 40m2, na par minuta hoda od Kalenic pijace. Kompletno je renovirana pre par meseci: nov krov, pvc stolarija, podovi, granitna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 69.000 €, 26,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju kuću u zajedničkom dvorištu Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, na Zvezdari, u blizini Đeram pijace, Zvezdara teatra, Bulevara, bolnice itd. Kuća je prizemna, zidana i ima 26m2 Po strukturi je 1.5 sobna i sastoji se od predsoblja, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dušanovac, 135.000 €, 24,00 m2 cca 5630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Voždovca - Vaš novi dom čeka na vas! Predstavljamo vam šarmantnu kuću na odličnoj lokaciji, idealnu za porodičan život. Iako uknjižena na 24 m², kuća raspolaže s prostranih 84 m² grejne površine, što pruža sav komfor i toplinu doma o kojem ste sanjali. Pored glavne stambene....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 130.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kuću u Borči na Putu za Ovču, kod megamarketa "Sunce" i "Shorty", kuća 135m2,10 ari placa. Cena 130 000 €. Vlasništvo 1/1. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kumodraž, 130.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2020.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu sa [telefon] ulaza u osnovi [telefon] kvm podeljena po vertikali plus potkrovlje, [telefon] kvm sredjeno, [telefon] kvm siva gradnja, pogodno za dve porodice. . Miran kraj, blizina vrtica, doma zdravlja i skole. . . Linije [telefon] , [telefon] , [telefon] . . . U obzir....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 130.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.klikdooglasa.com