• GoHome Professional
kuce beograd do 140000 evra što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • kuce beograd do 140000 evra što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 140000 evra što skuplji

  • Za upit "kuce beograd do 140000 evra što skuplji" pronađeno 273 nekretnina - prosečna cena 1.212 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 69.000 €, 98,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jugovo, 200 metara od glavnog puta. Pozicija koja omogućava izuzetan pogled na Dunav, Vojvodinu. Spratna kuća, u izvornom stanju, funkcionalna 92m2. U prizemlju kuhinja, podrum. Na spratu hodnik, malo kupatilo, dve sobe i velika, odlična terasa. Plac 23 ara, trešnje i kajsije. Struja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Novogradnja Terasa .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 69.000 €, 37,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Milije Uroševića, Sopot, 69000€, 37m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Milije Uroševića, Sopot Milije Uroševića.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 69.000 €, 26,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju kuću u zajedničkom dvorištu Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, na Zvezdari, u blizini Đeram pijace, Zvezdara teatra, Bulevara, bolnice itd. Kuća je prizemna, zidana i ima 26m2 Po strukturi je 1.5 sobna i sastoji se od predsoblja, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Konjarnik, 68.000 €, 85,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrlo retko u ponudi, izuzetno ušuškana kuća na Konjarniku sa prelepo uređenim dvorištem. Izuzetno je pozicionirana, nadomak Bulevara kralja Aleksandra i Ustaničke ulice. Površina kuće je 85m2 i prostire se na placu od 3 ara. Po strukturi je prizemna kuća. Sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 65.000 €, 144,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća i lokal u selu Vilandrica, nadomak Gadžinog Hana. Odlična investicija za porodični život van gradske buke u mirnom okruženju. Ukupna kvadratura kuće sa spratom iznosi 144m2. Na placu se nalazi lokal površine 120m2, pogodan za obavljanje mnogobrojnih delatnosti. Površina....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2021.,

www.klikdooglasa.com

Kuća na Trešnji [telefon] kvadrata, [telefon] ari placa, gradska voda. Kuća je napravljena iz [telefon] nivoa. Ima [telefon] kupatila, [telefon] spavaće sobe. Ogramna terasa sa pogledom na Avalu. Legalizacija u toku. [telefon] .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2020.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu i zemlju u Sarajevu. Vlasnistvo [telefon] / [telefon] . .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Kuca se nalazi na Vozdovcu, u Bacvanskoj ulici, broj [telefon] .. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se kuća [telefon] m&sup [telefon] ; na placu površine [telefon] a, legalizovana, uknjižena, vlasnik [telefon] / [telefon] . Kuća se sastoji iz dve etaže i potkrovlja koje nije završeno. U kući je uvedena voda, struja, telefon. Mogućnost priključka na internet i kablovsku televiziju.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem novoizgradjenu prizemnu kucu spoljne mere 6 puta 10 metara na placu od 635 kvadrata u dimenzijama 18 puta 35 metara. Ispred kuce i placa asfalt, pored placa izbetoniran put, voda na placu, struja ispred zajedno sa uličnom rasvetom. Ograda betonska sa prednje strane. Iza asfalta....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 63.900 €, 71,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišna kuća u najlepšem delu Dorćola. Pogodna za porodicu ili kao poslovni prostor. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.000 €, 134,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve manje kuće na zajedničkom placu, u blizini glavne autobuske stanice, 134 m2 . Objekti se nalaze na parceli površine 285m2. Prvi objekat je površine 94 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila, starije je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 61.300 €, 50,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan u kući, Mihaja Emineskua, Palilula, 61300€, 50m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Mihaja Emineskua, Palilula Mihaja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2021.,

www.klikdooglasa.com

Dvorište/bašta, dosta voca, rostilj, moze i bez dvorista, može zamena, mogućnost proširenja, deljiv. Stan u kuci, [telefon] m [telefon] , plus tavanski prostor od [telefon] m [telefon] . Dnevna soba, sa izlaskom na veliku terasu, [telefon] sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo. Tavanski....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 56.650 €, 81,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je prizemna, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve velike spavaće sobe i jedne male sobe, kupatila i ostave. Površina kuće je 81m2. Na placu od 4,7 ara nalaze se i pomoćni objekti. Kuća je starije gradnje i potrebna su izvesna ulaganja. Uknjižena, svojina....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 56.000 €, 58,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Porodična stambena zgrada, spratnosti Po+Pr+Pk površine 58 m2 u osnovi, izgrađena na zemljištu u građevinskom području od 226 m2. Kuća je uknjižena i poseduje upotrebnu dozvolu. U prvom nivou se nalazi veća dnevna soba, kupatilo i spavaća soba. U potkrovlju su 2 sobe, a u nivou podruma....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 132,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo atraktivan plac sa prelepim otvorenim pogledom, površine 10 ari na Kosmaju u naselju Dučina. Plac je uređen i spreman za izgradnju porodične kuće sa bazenom. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 91,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća se nalazi u naselju, ima asfaltiranu ulicu, građena pre 15 godina, ali nedovršena. Smeštena na predivnom placu od 17 ari. Na placu je bila do ulice stara kuća sa pomoćnim objektima, ali srušena. Ovaj objekat je uvučen. Kuća je na uglu ulica. Na placu je struja, gradska voda.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 41,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada huja, prizemna kuća-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-41.00m2, Na prodaju uknjižena prizemna kuća površine 41m2 u osnovi, smeštena na pripadajućem placu od 1.5 ari. Nekretnina se nalazi na odličnoj poziciji, na samoj granici naselja Rospi Ćuprija i Višnjička banja, i predstavlja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi !!! Vertikala kuće spremna za useljenje čeka svog novog vlasnika! Ovaj šarmantni dom u Draževcu, opština Obrenovac, Beograd, nudi spoj komfora i funkcionalnosti. Sa svojom pažljivo osmišljenom unutrašnjošću, pruža vam sve što vam je potrebno za ugodan život izvan gradske....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 54.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2021.,

www.klikdooglasa.com

Uknjižena kuća, [telefon] m [telefon] na [telefon] , [telefon] ari placa ( [telefon] x [telefon] m), nalazi se na [telefon] km od centra Beograda ( [telefon] km od Petlovog brda) uz Ibarsku magistralu (ul. Bratstva i jedinstva [telefon] ), [telefon] , [telefon] km od skretanja za....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Beograd, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi. Prodaje se splav na Adi Međici, sa pristanom i pravom korišćenja parcele sa pomoćnim objektom. Objekat ima solarne panele Lokacijski preko puta bloka 44. Odlična investicija. Ag.provizija je 2% Za više informacija kontakt telefon 063/859-8343 Aleksandar .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 51.000 €, 40,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća površine 19m2 u prelepom negovanom dvorištu površine 2,5a. Nedavno renovirana i odmah useljiva. Izvršena je konverzija zemljišta. Objekat je uknjižen na 19m2 kao pomoćna zgrada. U dvorištu se nalazi letnjikovac i dve ostave ukupne površine 21m2 koji nisu uknjiženi.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 50.000 €, 90,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, uknjižena na 70m2 plus pomoćni objekat. U prizemlju su dve velike prostorije i garaža sa kanalom. Na srpatu je terasa, ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trepzararijom, kupatilo i spavaća soba. Na spratu je započeta adaptacija, ima PVC stolariju, renovirano....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2020.,

www.klikdooglasa.com

Kuca na prodaju, u Ulici [telefon] Nova, Sebeš, nalazi se iza trznog centra Rode od Zrenjaninskog puta kolima [telefon] min. Kuća ima [telefon] kvadrata. Unutra izmalterisani i izgletovani zidovi samo potkrovlje nije radjeno nista. Voda u placu napravljena šahta i vodomer prijavljen....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(), vertikala. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe i Saobraćajnog fakulteta, u mirnoj ulici nalazi se ova nekretnina. Vrlo funkcionalna kuća sa dvorištem, što pruža mogućnost potpunog uživanja i odmora. Pored zelene površine uz kuću je plato, terasa gde je moguće provesti vreme u opuštanju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

60m2, dvorište 5 ara, telefon, klima, parking. Uknjižena Kuća u mirnoj ulici, iza Saobraćajnog fakulteta, idealna za studente. Poseduje 5 ari privatnog dvorišta. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, antre, kupatilo. Urađena izolacija. Kontakt 063/817-3876 Broj u registru....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 46.500 €, 40,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Ducini, opstina Sopot, na predivnom mestu, prodaje se kuca, gradjena od drveta, sa pripadajucim namestajem. Pored kuce se nalazi asfaltni put . Predivan plac od 10,63 ari. Struja, gradska voda. Gradsko gradjevinsko zemljiste. Sve je uknjizeno. Agencijska provizija 2%. velika prostorija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 46.000 €, 45,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje kuća, 2. 0, 45m2, prizemlje, TA U Zemunu, u Gornjem gradu prodaje se objekat za stanovanje, koji se nalazi u zajedničkom dvorištu, ali ima svoj poseban ulaz. Trenutno je organizovana kao dvosobana, pripada joj deo lepog dvorišta i potrebna je rekonstrukcija.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 46.000 €, 45,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Atanasija Pulje Soba: 2 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 44.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kuću na [telefon] ari placa u podnožju Kosmaja. Papiri [telefon] / [telefon] . Kuća je pored glavnog asfaltiranog puta, ima vodu i struju, a do kapije je doveden i priključak za gas.Kontakt: [telefon] .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 43.200 €, 48,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu, kompletno renoviran, luksuzno opremljenu kuću u mirnoj ulici na Vračaru. Kuća je opremljena svim modernim kućnim aparatima. Moderno opremljena sa podnim grejanjem i klimom. Prostorije; dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Na spratu king....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 43.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Kuca u elitnom delu Guncata, barajevsko Dedinje. [telefon] m [telefon] , [telefon] ari, [telefon] nivoa. Ima gradjevinsku i upotrebnu dozvolu , i gas doveden do kapije. Deljiva je na dva velika stana po horizontali jednostavnim zakljucavanjem jednih vrata. Predivan pogled na sumu,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 2.5 stan u ulici Stjepana Filipovića, Savski Venac. Stan je okružen drvećem, parkovima..predivno okruženje za miran i obezbeđen život. Renoviran je i odmah useljiv. Parking se vrlo lako pronalazi oko zgrade. Blizina železničke stanice, autobuska stajališta za....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 40.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2024.,

www.klikdooglasa.com

Kuca sa visokim potkrovljem 72kv. i dva objekta starije gradnje.od 36kv..i drugi stariji od62kv.Dve vode ,dve struje na placu.Plac 5ari.Nalazi se u Krnjaci kod pancevackog mosta preko puta p k.b.skole.10min.do centra Beograda..Cena 40.000e..Kontakt: 0611705449 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 38.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Selo Brovic-Valjevski put. [telefon] km od Beograda. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 37.000 €, 50,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 36.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodaju se dve kuće sa letnjom kuhinjom, ozidanom šupom,magazom, kotlarnicom i garažom sa automehaničarskim kanalom na 10 ari placa. Plac poseduje bunar i više drveća sa voćem. Nalazi se u blizini osnovne škole, vrtića, pošte,doma zdravlja, bazena, pijace i centra Velikih Crljena.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 274)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>