• GoHome Professional
kuce beograd do 140000 evra što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • kuce beograd do 140000 evra što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 140000 evra što manji

  • Za upit "kuce beograd do 140000 evra što manji" pronađeno 267 nekretnina - prosečna cena 1.216 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi vikendica u naselju Trešnja-Sopot ukupne površine 60 m2 i 12,16 ari placa.Kuća se nalazi u neposrednoj blizini jezera. Uknjiženo. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Beograd, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi. Prodaje se splav na Adi Međici, sa pristanom i pravom korišćenja parcele sa pomoćnim objektom. Objekat ima solarne panele Lokacijski preko puta bloka 44. Odlična investicija. Ag.provizija je 2% Za više informacija kontakt telefon 063/859-8343 Aleksandar .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

60m2, dvorište 5 ara, telefon, klima, parking. Uknjižena Kuća u mirnoj ulici, iza Saobraćajnog fakulteta, idealna za studente. Poseduje 5 ari privatnog dvorišta. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, antre, kupatilo. Urađena izolacija. Kontakt 063/817-3876 Broj u registru....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe i Saobraćajnog fakulteta, u mirnoj ulici nalazi se ova nekretnina. Vrlo funkcionalna kuća sa dvorištem, što pruža mogućnost potpunog uživanja i odmora. Pored zelene površine uz kuću je plato, terasa gde je moguće provesti vreme u opuštanju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 2.5 stan u ulici Stjepana Filipovića, Savski Venac. Stan je okružen drvećem, parkovima..predivno okruženje za miran i obezbeđen život. Renoviran je i odmah useljiv. Parking se vrlo lako pronalazi oko zgrade. Blizina železničke stanice, autobuska stajališta za....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i kupatila, što sve skupa daje veću kvadraturu od uknjižene (76 m2). Plac je mali, ispred....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 110.000 € na 125.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 110.000 €
01.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u kući gde postoje više stambenih jedinica u jednoj od lepših ulica u Zemunu, sa pripadajućim parking mestom i jednim arom placa. U neposrednoj blizini škole, vrtića, pijace i velikih trgovinskih lanaca. Nov krovni pokrivač, nova fasada sa izolacijom. Nisu potrebna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 110.000 €, 61,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 113.900 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119929, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, ostava. Na prodaju kuca u jednoj od najlepsih i najtrazenijih lokacija u Beogradu - Slavujev venac. Idealno mesto za miran zivot uz neposrednu blizinu svih vaznih sadrzaja. Nekoliko minuta hoda do Bulevara kralja Aleksandra,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 110.000 €, 62,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Psunjska Spratnost: 1 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.feniks.rs

Stan u početnom i najlepšem delu Karaburme, dve stanice od Bogoslovije, odmah iza Omladinskog stadiona. Vlade Ilića.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća sa velikim placem od 50 ari Meljak U ponudi je prostrana porodična kuća na izuzetnoj lokaciji u naselju Meljak, blizu glavnog puta, što olakšava pristup i komfor života. Plac od 50 ari uredno održavan, idealan za porodično gazdinstvo, baštu, voćnjak ili manje poljoprivredno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.01.2025 - 129.500 €
04.06.2025 - 125.000 €
12.10.2025 - 127.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjižen, renoviran, parking. Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena , čisti papiri. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije ušla u kvadraturu.Kupatilo veliko, komotno sa tuš kabinom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Save Kovačevića, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 127.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjizen, renoviran, parking. Predivna mala kuca sazidana 2018. Uknjizena , cisti papiri. Kompletno luksuzno sredjena sa mnogo lepih detalja. Uknjizena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije usla u kvadraturu. Kupatilo veliko, komotno sa tus kabinom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 63,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća-Montažni objekat površine 63 m2 po strukturi 3.0 .Plac površine 4 ara.Plac uknjižen ,kuća u procesu legalizacije(ozakonjenja). Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 127.000 €, 65,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća 65m2 plus 10m2 terasa, uknjižena. Dupleks, sve u kući je novo. Grejanje je na norveške radijatore. Ima dve nove inverter klime. Parking mesto. Ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, veliko kupatilo i velika spavaća soba na spratu, kao i dve krovne ostave. Blizina....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Unikatna kuća na dve etaže uređena u modernom, minimalističkom stilu. Uknjižena na 65m2, grejne površine 45m2. Ima pripadajuće parking mesto. Prvi nivo: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo Drugi nivo: spavaća soba Svetao i funkcionalan prostor. Minimalni mesečni troškovi. Grejanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Lekino Brdo, 90.000 €, 65,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo kuću na Lekinom brdu, površine 65m2. Po strukturi se sastoji ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, spavaće sobe, kupatila i potkrovlja. Neposredna blizina škola, Tempa, parka Šumice. U prizemlju kuće se nalazi garaža. U stanju je za adapzaciju,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 66,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Borča, Psunjska, 62m2, Vertikala kuće ------------------------------------------- 62m2, pr+1, 3.0, EG, parking Dva stana u vertikali kuće, zasebni ulazi. Oba stana su renovirana, s tim da je donji stan kompletno namešten. Ne postoji mogućnost kupovine samo jednog stana.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Koloniji B fabrike Zmaj u neposrednoj blizini Železničke stanice Zemun, autoputa E75 i KBC Bežanijska kosa. Prodavnica Roda i TC Zmaj su na 5min. hoda. U blizini su vrtić osnovna škola Gavrilo Princip i Politehnička srednja škola kao i stajalište autobusa 45 i 15 ka Zemunu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u mirnom delu Grocke, na svega 2 km od centra, sa odličnom saobraćajnom povezanošću i brzom vezom ka autoputu i glavnim pravcima. Površina kuće: kuća u izvornom stanju Plac: ravan, ograđen, bogat zelenilom, idealan za porodicu, odmor ili uzgoj Pomoćni objekti: ukupno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u kući u naselju Borča ukupne površine 67 m2, za renoviranje.Priključak struje, vode i kanalizacione mreže. Odlična lokacija. Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 63.900 €, 71,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišna kuća u najlepšem delu Dorćola. Pogodna za porodicu ili kao poslovni prostor. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 72,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan u kući, Stevana Tucovića, Palilula, 136000€, 72m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Stevana Tucovića, Palilula Stevana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Košutnjak, 139.000 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. agencijska provizija 2% 2% Klima.

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 124.000 € na 142.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 142.000 €, 74,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 139.000 €
14.11.2025 - 129.000 €
19.11.2025 - 124.000 €
22.03.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115126, 213a, pr, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, podrum, cela. Nudimo vam kucu ,sazidana 60 -tih godina,sa zdravim temeljima,podrumom. Potrebno je ulaganje,je da se sacini kupatilo,postavi parket,zameni stolarija,i zavrsi fasada,pretrese....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u mirnom delu Vrčina, svega 500 metara od Kragujevačkog puta i oko 5 kilometara od autoputa. Idealna je za sve koji žele da uživaju u tišini, prirodi i prostranom dvorištu, a da pritom budu blizu Beograda i svih važnih saobraćajnica. ? Osnovne informacije:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 79.000 €, 76,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u mirnom delu Ripnja, svega 500 metara od Kragujevačkog puta i oko 5 kilometara od autoputa. Idealna je za sve koji žele da uživaju u tišini, prirodi i prostranom dvorištu, a da pritom budu blizu Beograda i svih važnih saobraćajnica. ? Osnovne informacije:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 109.000 €, 77,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan u kući, Milana Gligorijevića 1. prilaz, Zvezdara, 109000€, 77m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Milana Gligorijevića....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 79 m2 i 5,24 ari. Uknjižena. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 79,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 105.000 €, 80,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

ALTINA POCETAK, ZEMUN. Prodajem dve stambene jedinice na placu od 4,3 ara i to: Useljiv stan 50 m2, koji je deo starije prizemne kuce (kuca je sa tri stana svaki po 50 m2, pod istim suvlasnickim krovom), moj stan od 50 m2 je u sredini izmedju dva stana, kuca je zdrava, solidna sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Borči od 80 kvadrata na dva sprata. Nalazi se u blizini Pravoslavne Crkve, u mirnom kraju. Pogodna je za porodicu sa decom. Na 15 minuta je udaljena od autobuskih linija 95 i 96 koje su dobro povezane sa centrom grada. U donjem delu kuće se nalaze 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 56.650 €, 81,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je prizemna, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve velike spavaće sobe i jedne male sobe, kupatila i ostave. Površina kuće je 81m2. Na placu od 4,7 ara nalaze se i pomoćni objekti. Kuća je starije gradnje i potrebna su izvesna ulaganja. Uknjižena, svojina....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U podnožju Kosmaja i oko 14km od Mladenovca, nalazi se selo Velika Ivanča. Kuća koju vam predstavljamo nalazi se na samo 500 metara od centra sela, na placu od 12 ari i na asfaltnom putu. Sam objekat je formiran kao stambeno poslovni prostor. Na spratu je stan, površine 83m2, po strukturi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 149.000 €, 83,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Klima Terasa Podrum Pešterska Spratnost: 1 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 134.500 €, 84,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 84m2, 1.5 ar, norveški radijatori,klima,PR/I, telefon, podrum. Legalizacija. Kuća u mirnoj ulici. Sastoji se od dve etaže, na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinom, na drugoj etaži se nalaze dve spavaće sobe. Urađena PVC-stolarija, novi krov....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 127.000 €, 85,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Samo za keš kupce! Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena. Parking čisti papiri. nema dvorište i dodatni plac. Jedinstvena ovakva nekretnina u mirijevu. Nije u zajedničkom dvorištu, samostalna na placu! Kuća za dvoje. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Blok 45, 100.000 €, 85,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Splav na metalnim i plastičnim pontonima na početku savskog nasipa prema Galovici, zatvorenog prostora oko 55m2 i preko 30m2 terase Cena 100000 e Kontakt; 063223606 Savski Kej.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 85,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Interfon Braće Miladinov Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.