• GoHome Professional
kuce beograd do 140000 evra pala cena što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 140000 evra pala cena što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 140000 evra pala cena što veći

  • Za upit "kuce beograd do 140000 evra pala cena što veći" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.458 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • namešten
    • pogodan
    • useljiv
    • 1.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 160.000 €
13.02.2026 - 150.000 €
24.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa 7. jula Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 144.000 € na 136.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 136.000 €, 267,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 150.000 €
06.03.2026 - 144.000 €
15.05.2026 - 136.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

EKLUZIVNA PRILIKA Boleč – Nova kuća sa velikim potencijalom Na odličnoj lokaciji u Boleču, nedaleko od autobuske stanice i sa direktnim izlazom na asfaltni put, prodaje se nova kuća vrhunskog kvaliteta, idealna kako za porodični život tako i za investiciju. Kuća je građena od kvalitetnih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 135.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 135.000 €, 240,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 140.000 €
20.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforna prizemna kuća od 240m2, na 8 ari placa, sa izlazom na dve ulice. U mirnom delu Bečmena. U neposrednoj blizini uključenja na "Miloš veliki", "Nacionlnog stadiona","Bojčinske šume","Ribnjaka", budućih Golf terena isvega potrebnog za komforan život. Novogradnja koja je delimično....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuce beograd do 140000 evra pala cena što veći'
120.000 €
145.000 €
95.000 €
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 48.000 €
22.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(), vertikala. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2024 - 79.000 €
27.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3. 0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav sa kućicom u dva nivoa. Na glavnoj palubi (prvi nivo) nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa, a na gornjoj velika spavaća soba....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarička Padina, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 79.000 €
27.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogucnost prosirenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namesten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 79.000 €
24.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Terasa .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Save Kovačevića, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 127.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjizen, renoviran, parking. Predivna mala kuca sazidana 2018. Uknjizena , cisti papiri. Kompletno luksuzno sredjena sa mnogo lepih detalja. Uknjizena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije usla u kvadraturu. Kupatilo veliko, komotno sa tus kabinom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 137.900 € na 129.900 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Stari Grad, 129.900 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.07.2024 - 159.500 €
25.08.2024 - 143.000 €
22.01.2025 - 137.900 €
03.04.2026 - 129.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo dvorišnu kuću , koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Odlična lokacija za investiciju. Sastoji se od dve stambene jedinice sa posebnim ulazima. Za kompletno renoviranje. Agencijska provizija 2%. Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Lion, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 80.000 €
24.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u Bulevaru kralja Aleksandra. Ispod Liona, u blizini parka Đeram, dvorišna zgrada uknjižena kao dve garsonjere (13 i 18 m2) u prizemlju za potpunu rekonstrukciju. Zajedničke prostorije (18 m2) takođe pripadaju vlasniku garsonjera 1/1 tako da je ukupna uknjižena....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 77.000 € na 69.500 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 69.500 €, 45,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 77.000 €
19.05.2026 - 69.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Kuća, jednosobna struktura. Prizemlje, TA grejanje. Sastoji se od dnevne sobe, kupatila, a kuhinja i trpezarija su izdvojene. Ima pripadajuću ostavu od 2 m2. Zaseban ulaz u pripadajuće dvorište. Prostor može da se prilagodi i preprojektuje u dvosobnu strukturu. Odlična investicija,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 78.000 €, 34,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma lep deo kuće sa garažnim mestom u Zemunu. Prodaje se deo kuće, 34m2 stambenog prostora veoma lepog i funkcionalnog rasporeda. Stambeni prostor se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevnog boravka i odvojene spavaće sobe. Nalazi se na veoma lepoj lokaciji u čijoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>