• GoHome Professional
kuce beograd do 120000 evra zadnjih 7 dana kablovs - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 120000 evra zadnjih 7 dana kablovs - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 120000 evra zadnjih 7 dana kablovska

  • Za upit "kuce beograd do 120000 evra zadnjih 7 dana kablovska" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Lazarevac kuća, 5.0+, 153m2 (terasa 13m2), 20a, PR+1, TA, telefon, parking, garaža, gradska kanalizacija, asfaltni put. Kuća na 20a placa, prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Kupljen nepostavljen parket , kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni. Postoji pomoćni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 111,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća u naselju Borča Put za Crvenku .Ukupne površine 111m2 Prizemlje 52,12m2 Potkrovlje 58,85m2 Plac površine 4 ara .Kuća u fazi Ozakonjenja(procesu Legalizacije) Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, odlična lokacija, kuća 200 m2, funkcioniše kao dve stambene jedinice, plac 10 ari, uknjiženo, menjam, uz vašu adekvatnu doplatu, za stan 40-50 m2, na Zvezdari, na potezu od Gradske bolnice do Ruzveltove, kontakt telefon 065/311-09-65. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u naselju Stara stočna pijaca. Kuća je po spratnosti Su+Pr+Sp+Pot, ukupne korisne površine oko 300м2 i nalazi se na placu od 465m2. Unutrašnji prostor je povezan unutrašnjim stepenicama. U suterenu je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana, sa izolacionom fasadom i PVC stolarijom, sa pločama i betonskim stubovima, pruža mogućnost izgradnje još jednog sprata. Sastoji se od manjeg ali uređenog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 105.000 €, 80,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

ALTINA POCETAK, ZEMUN. Prodajem dve stambene jedinice na placu od 4,3 ara i to: Useljiv stan 50 m2, koji je deo starije prizemne kuce (kuca je sa tri stana svaki po 50 m2, pod istim suvlasnickim krovom), moj stan od 50 m2 je u sredini izmedju dva stana, kuca je zdrava, solidna sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 100.000 €, 140,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2, sastoji od dve stambene. Prve se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i kupatila. Druga se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 124.000 €, 250,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Beograd mali, u blizini glavne autobuske stanice u Nišu. Ukupna površina placa je 322m2, na parceli se nalaze dve kuće. Starija kuća ima 99m2, uslovna za život. Sastoji se od ulaznog degažmana, dnevne sobe, odvojene rešo kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. U sklopu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 93.000 €, 100,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne neto površine 100 m2 i 3,98 ari placa. U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuce beograd do 120000 evra kablovska (59)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>