• GoHome Professional
kuce beograd Zadnjih 7 dana useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd Zadnjih 7 dana useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd Zadnjih 7 dana useljiv

  • Za upit "kuce beograd zadnjih 7 dana useljiv" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 399.990 €, 490,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi, zasebna kuća na placu od 7ari na Petlovom Brdu. Kuća je stambeno-poslovni objekat. U osnovi ima 164m2 i na 3 nivoa je, sa 7 ari urednenog placa. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot. Maxi, Orasac, apoteke, banka,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 953.000 €, 436,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična nepkretnost za investiciju! Manja stambena zgrada sa 6 stambenih jedinica, odlično pozicionirana, sa prelepim pogledom na Dunav, na svega 300 m od Bogoslovije, stadiona OFK-a, na 10-15 min laganog hoda do Vukovog spomenika, fakulteta, Skadarlije, Terazija, dobro saobraćajno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.350.000 €, 604,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II + PTK, eg, telefon, interfon, useljiv po dogovoru, renovirana, uknjizena na 157 m2 u osnovi (ukupno 4 nivoa), garaza, vise parking mesta, kuca....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 224.888 €, 125,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Ugrinovačka na samom početku, u kraju poznatom kao Ćukovac, na Opštini Zemun, MAGNAT prodaje troetažnu kuću površine 125m2, iz 2006.god. izgradnje. PROSTORIJE: Prizemlje: malo dvorište, ulazni deo sa metalnim kružnim stepeništem, degažman sa ostavom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 389.000 €, 273,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Altina - Viktora Starčića kuća, 6.0, 273m2 (terasa 8m2), Po+PR+PTK, EG, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 5 ari U ponudi veoma kvalitetna, odlično opremljena i komforna kuća, na Altini, u mirnoj, širokoj ulici, u potpuno urbanom kraju. Kuća je odlično organizovana,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 625.000 €, 250,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Robna kuća, Prodavnica, igraonica, banka, kafić, klinika, škola, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 300.000 €, 270,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća u Jajincima, ukupne površine 270 m², smeštena na velikom i ravnom placu od 6 ari. Kuća je u potpunosti legalizovana, što omogućava kupovinu i keš kupcima i kupcima putem stambenog kredita. Struktura i raspored: Prizemlje – kompletno sređeno,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 700.000 €, 300,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

ID 582 Prostrana i funkcionalna kuća u nizu – Idealna za porodicu ili investiciju Karakteristike objekta: • Spratnost: Po+Pr+1+Pk • Ukupna stambena površina: 280 m² • Ostava: 10 m² • Garaža: 50 m² (kapacitet za 3-4 parking mesta) Raspored prostorija: Prizemlje: • Dnevna soba • Trpezarija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 200,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je luksuzna kuća u nizu na Dedinju, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u Beogradu. Ova impozantna i potpuno uknjižena nekretnina pruža savršen spoj komfora, modernog dizajna i praktičnog rasporeda. Detalji nekretnine: Lokacija: prestižno naselje Dedinje,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 475.000 € na 450.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 450.000 €, 233,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 475.000 €
26.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1183 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanje, pozovite 0693322626 U neposrednoj blizini Lješke ulice u mirnoj ulici na Banovom brdu nalazi se ova jedinstvena renovirana luksuzna kuća.. Renovirana je korišćenjem modernih i kvalitetnih materijala a krov je potpuno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuce beograd useljiv (26)
  • kuce beograd zadnjih 7 dana (75)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>