• GoHome Professional
kuca vojvodina do 25000 evra što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • kuca vojvodina do 25000 evra što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca vojvodina do 25000 evra što jeftiniji

  • Za upit "kuca vojvodina do 25000 evra što jeftiniji" pronađeno 245 nekretnina - prosečna cena 247 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 23000 eura (malo jeftiniji)
    • 26000 eura (malo skuplji)
    • do 215 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, STANIŠIĆ, 17.000 €, 216,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća, prepoznatljivog izgleda, i zahteva kompletnu adaptaciju, ali predstavlja dobru osnovu i veliki potencijal. Poseduje trofaznu struju, vodu....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 17.000 €, 100,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Tradicionalna dužna seoska kuća useljiva sa kompletnim pokućstvom može i preko konkursa veliko dvorište i bašta sa voćem Kuća, Zrenjanin - Kumane | Prodaja · 100m² · 17.000€.

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 17.000 €, 42,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3002091 Na prodaju je pola kuće, uknjiženo kao stan od 42 m2, smešteno u samom centru Kucure. Ova nekretnina pruža potencijal za adaptaciju i uređenje prema željama budućeg vlasnika. Stan zahteva određena ulaganja kako bi se doveo u stanje pogodno za život. Plac na....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 17.000 €, 91,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Železničkom novom redu, na obodu Kikinde, prodaje se prizemna kuća sa manjim dvorištem. Pored kuće nalaze se i dva manja pomoćna objekta. Kuća je uslovna za život uz određena ulaganja. Za više indormacija agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 17.000 €, 109,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stara prizemna kuća u Nadalju od 109 m^2 i uknjiženog pomoćnog objekta od oko 40m^2. Pozicionirana je u veoma mirnoj ulici blizu centra Nadalja, a na 40 minuta vožnje do NS-a, 20 minuta do Bečeja, ili Srbobrana. Nalazi se na prostranom placu od 7.6 ari, na blagom uzvišenju,....

 
 
 
  Kuća, NOVI KNEŽEVAC, 17.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu ( mesani materijal ) , odmah useljiva, na 4km od granicnog prelaza sa madjarskom i rumunijom. Kuca ima 2 spavace sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostava , ukupno 100 kvm. nus prostorije , Zemljiste/plac u produzetku (njiva 1.klase) 1500kvm +....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 17.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Plac sa izgrađenim temeljom za kuću i objektom od [telefon] m [telefon] . Velicine je [telefon] ari. Temelj i objekat imaju građevinsku dozvolu i projekat. Objekat ima i prostoriju koja je osposobljena za stanovanje. Ima veliki voćnjak. .

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 17.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004346, BAČKO GRADIŠTE, RUŠEVNA KUĆA, 111 + 70M2, NA PLACU POVRŠINE 1.081M2 Na magistralnom putu Novi Sad - Bečej, u mestu Bačko Gradište, prodaje se ruševna kuća na placu pravilnog oblika fronta 20m, i ukupne površine 1.081m2. Uknjižena površina objekata na placu je 181m2.....

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 17.500 €, 97,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.agencijapragma.com

Orlovat – kuća za rušenje uknjižene površine 97m2 na placu od 14,85 ara. Struja, voda, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 19.000 € na 17.500 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 17.500 €, 160,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 19.000 €
08.03.2026 - 17.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Svetozar Miletiću, prodaje se prizemna kuća od naboja, započeto renoviranje pre 6 godina, površine 160m2, koja se sastoji od 3 sobe, plus jedna manja, kuhinje, kupatila na većem placu od 1880m2. Monofazna struja, voda sa vodovoda, septička jama. Sve legalizovano. Uredni papiri,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 17.500 €, 209,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Kuća je veličine 209m2. Nalazi se na placu od 1402m2. Pogodna za rušenje ili adaptaciju. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 900 ili 065 27 27 090 Nikola Ljuboja, Bulevar Evrope 44, N - NEKRETNINE, upisan....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 17.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Uknjižena, vl. [telefon] / [telefon] , prodaje se skoro komplet nameštena. Nalazi se u Ivanovu, [telefon] km od Pančeva, na glavnom putu, stotinak metara pre mosta kojim se ulazi u selo. Ima [telefon] mkv, plac je [telefon] , [telefon] ari sa mogućnošću korišćenja još jednog ara.....

 
 
 
  Kuća, KULA, 17.510 €, 156,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Stara kuća za rušenje ili adaptaciju sa velikim placem u Sivcu Prodaje se stara kuća u Sivcu, pogodna za rušenje ili potpunu adaptaciju. Nekretnina se nalazi na prostranom placu koji pruža brojne mogućnosti – idealno za izgradnju nove kuće. Kuća je smeštena na dobroj....

 
 
 
  Kuća, KULA, 17.600 €, 156,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U Sivcu, paralelno sa glavnim putem, na ulazu, gledano od Sombora, prodaje se kuća za adaptaciju, od mešanog materijala površine 156m2, na placu od 1371m2. Lep pravougaoni plac, fronta oko 18m. Ima vode i struje. .

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 17.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

VIKENDICA SE NALAZI NA FRUSKOJ GORI, KUCA JE SREDJENA,POSTAVLJEN LAMINAT I PLOCICE, RAZVEDENA STRUJA I VODA, VODA JE TEHNICKA A PRIKLJUCAK ZA STRUJU NEMA. .

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 18.000 €, 63,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Tordi. Nalazi se u centru sela. Kuća je pretvorena u poslovni prostor - prodavnica, kuhinja, dva sanitarna čvora i magacin. Građena od čvrstog materijala... Grejanje TA Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, APATIN, 18.000 €, 125,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica na vagonima koja se nalazi u trećem redu ima oko 125 m2 i poseduje u prizemlju jednu prostoriju, garažu i toalet, a na spratu prostorija sa dva ležaja. Struja, bunarska voda sa hidropakom, grejanje na čvrsto gorivo. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 18.000 €, 119,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na kelebiji sa dozvolom za gradnju i idejno rešenje vikend kuće. Na placu postoji trofazna struja i bunar za vodu. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 18.000 €, 76,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Bikovo, prodaje se prizemna samostalna kuća za adaptaciju površine 76kvm na placu površine 2984kvm, na glavnom putu. U svom sastavu poseduje: dve sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, betonski podovi. Grejanje je na čvrsto gorivo i....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 18.000 €, 121,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Bačkom Gračacu, stambene površine 121 m², na placu od 1.645 m². Nekretnina zahteva ulaganje, ali pruža odličan potencijal za adaptaciju po sopstvenoj meri. Raspored prostorija: 3 sobe kuhinja predsoblje kupatilo špajz Dodatne informacije: kuća mešane gradnje drvena....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 18.000 €, 134,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju kuća u Bezdanu u blizini samoposluge, glavnog puta. - Površina kuće je 134 m2, a placa je 504 m2. - Kuća poseduje tri prostorije, kuhinju, kupatilo i ostavu. - U dvorištu se nalaze pomoćne prostorije, garaža, kao i bašta. * CENA ZA DOGOVOR: 18 000e * KONTAKT: 061/2050-525,....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 18.000 €, 63,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosobna kuća u centru Torde, površine 63m2 na parceli od 222m2, preuređena u poslovni prostor. Sastoji se od dve prostorije, prolazne čajne kuhinje i sanitarnog čvora. Čvrst materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima keramičke pločice, PVC ulazna vrata, ostala stolarija....

 
 
 
  Kuća, KULA, 18.000 €, 160,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za poslovni prostor. Bez okućnice. Ispred veliki parking prostor. Potrebno renoviranje. Poseduje tri sobe, špajz, otvoren hodnik, veliku radionicu. Vlasnik 1/1 Parking, garaža, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 18.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – kuća za rušenje na placu površine 30 ara, dimenzija 116m x 27m, u glavnoj ulici, nema priključke, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 18.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2021.,

www.klikdooglasa.com

Kuca se nalazi u Bocaru, kuca je [telefon] m [telefon] , ima [telefon] sobe, kupatilo, mali ulaz pre hodnika, dnevni boravak, kuhinja, ostava (spaiz). Garaza [telefon] m [telefon] , [telefon] -e pomocne prostorije, plac pola vocnjak pola basta nesto vise od [telefon] arai. [telefon]....

 
 
 
  Kuća, Stari Slankamen, 18.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2020.,

www.klikdooglasa.com

Vikendica je velicine [telefon] tak m [telefon] na placu velicine [telefon] a, predivnim pogledom na dunav. Za sve informacije pozvati [telefon] .

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 18.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2022.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju kuca u Hetinu opstina Zitiste. Kuca je komplet sredjena, iznutra centralno grejanje novo.Poseduje [telefon] sobe, dnevni boravak, kupatilo, terasu, zatvoren hodnik, kuhinja, trepezarija, spajz, [telefon] garaze i mnogo pomocnih objekata.Sve na placu od [telefon] ari.Uknjizeno....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 18.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2020.,

www.klikdooglasa.com

Uknjizena kuca od [telefon] m [telefon] na velikom placu od [telefon] m [telefon] ima dosta pomocnih objekata,svinjci,supe,pusnica. Na zemljistu se nalazi vocnjak,ceo plac je ogradjen.Udaljeno [telefon] km od Novog Sada.. Za vise informacija pozvati na br. [telefon] Bojan .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 18.500 €, 54,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju vikendica od 54 m2 na placu od 5755 m2 sa zasadom 130 stabala topole starih oko 22 godine. Vikendica ima trofaznu struju i bušeni bunar, a poseduje jednu sobu sa dva ležaja i kuhinja sa trpezarijom. Postoji prostorija koja je predviđena za kupatilo i velika šupa za odlaganje....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 18.540 €, 81,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena kuća u Bačkom Petrovom Selu, za više informacija pozovite agenciju. .

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 16.000 € na 19.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 19.000 €, 70,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 19.000 €
06.04.2026 - 16.000 €
27.04.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu, u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, delimično sređena, uz manja ulaganja i useljiva. Kuća ima struju i vodu u funkciji, dve sobe sa ulice, jednu manju iz dvorišta, trpezariju,kuhinju i kupatilo, te verandu polu otvorenog tipa....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 19.000 €, 223,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

HORGOŠ- Plac na kom je stajala kuća koja je srušena površine 223m2.Nalazi se na ćošku ulice okrenut prema glavnoj ulici ,a drugi prema manjoj sporednoj.Na obodu placa ograda je srušena. .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 19.000 €, 130,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća Rusko Selo.Površina 130 m2.Struja , voda, plin.Sve to na placu od pola jutra zemlje. Kontakt:0628266885 .

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 19.000 €, 50,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Bačkom Petrovom Selu u blizini Cigljarskog puta. Upisane površine: Porodična stambena zgrada 50 m 2 Pomoćni objekti površine 28 m 2 ; 22 m 2 Zemljište uz zgradu površine 500 m 2 Niva 1.klase površine 1554 m 2 S ve ukupne površine zemljišta u građevinskom području....

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 19.000 €, 200,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise Informacija pozvati na telefon 0643475290 .

 
 
 
  Kuća, LAZAREVO, 19.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.klikdooglasa.com

Kuća za renoviranje prazna sa placem od 10 ari 1/1 upisana legalizovana. .

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 19.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.klikdooglasa.com

Za vise Informacija pozvati na telefon 0643475290 .

 
 
 
  Kuća, BELA CRKVA, 19.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2020.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem vikendicu [telefon] km od Bele Crkve, tačno kod kanala Dunav Tisa Dunav . Kuća je na dva sprata - na gornjem nivou su dve spavaće sobe, dnevna soba, hodnik i kupatilo, a na donjem trpezarija i kuhinja, kao i radionica, koja može da se adaptira u ostavu, špajz ili nešto slično....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 19.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju kuća Rusko Selo.Površina 130 m2.Struja , voda, plin.Sve to na placu od pola jutra zemlje. .

 
 
 
  Kuća, TITEL, 19.500 €, 84,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju kuću u samom centru Titela Odlična pozicija u samom centru naselja u blizini crkve Titel predstavlja prelelpo staro naselje na ušću Bečeja u Tisu Prilika za one koji žele da uživaju van gužve velikog grada Kuća je zidana, prizemna i ima 84m2....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 19.500 €, 73,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik 1/1 struja voda .. Kuca za rusenje nije za ziveti . .

 
 
 
  Kuća, KLEK, 20.000 €, 149,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.agencijapragma.com

Klek – trosobna kuća od mešanog materijala površine 149m2 na placu površine 7,52 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, plin, voda, uknjižena 1/1. Kuća zahteva ozbiljniju sanaciju. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 246)

<< <1 2 3 4 5 6> >>