• GoHome Professional
kuca plac barajevo lipovica ripanj do 50000 eur št - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • kuca plac barajevo lipovica ripanj do 50000 eur št - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca plac barajevo lipovica ripanj do 50000 eur što manji

  • Za upit "kuca plac barajevo lipovica ripanj do 50000 eur što manji" pronađeno 136 nekretnina - prosečna cena 68 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1920 m2
    • do 2400 m2
    • 2400 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 2400 m2
    • 2880 m2
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BARAJEVO, 35.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac, pravougaonog oblika, nedaleko od Ibarske magistrale. Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, pomoć....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 55.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se atraktivna parcela sa građevinskom dozvolom u mirnom naselju Vranic, na 15 ari placa. Na parceli je predviđena izgradnja porodične kuće ukupne površine 140 m². Kuća je projektovana sa pažnjom na savremene potrebe porodica, sa funkcionalnim rasporedom prostora, što omogućava....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 32.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi unutar naselja, sakriven od buke magistralnog puta.Put, struja voda. Pogodan za vikendicu i za poljoprivredu. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 32.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 16 ari u građevinskom područiju, u Guncatima, Barajevo. Plac je pravilnog oblika, sve komunalije u blizini .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 28.000 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130531, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 28.000 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac površine 18 ari u mirnom i zelenom okruženju. Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva renoviranje ili može poslužiti kao osnova za izgradnju nove vikendice ili porodične kuće, kao i pomoćni objekat (velika ostava i sazidan roštilj ). Na placu je ranije postojao....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 38.000 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U voždovačkom naselju Ripanj, u poznatom podavalskom izletničkom mestu Trešnja, pravoj oazi tišine i mira, prodaje se veoma lep plac. Plac je površine 19 ari i pokriven je formiranom šumom. Nalazi se u građevinskoj zoni. Izlazi na dve asfaltirane ulice, pokrivene kompletnom infrastrukturom....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 23.000 €, 1900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se gradjevinski plac na veoma lepom mestu u Guncatima (Barajevo) sa otvorenim pogledom. 18,94 Ara, dimenzija oko 60m dužine i 33m širine. Voda i put tucanik su dovedeni do 40m od placa,struja je na oko 150m od placa, gde se nalazi i asfaltni put a od tucanika do samog placa....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 34.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palih boraca, veliki građevinski plac, u naseljenom delu, graniči se sa glavnom saobraćajnicom, voda i struja do placa. Mogućnost parcelisanja na 20ari. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2%.(minimalno 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti). Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 22.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN GRAĐEVINSKI PLAC U VRANIĆU, PRODAJA! Cena: 22.000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo,Vranić Površina: 19,74 ari OPIS: Prodaje se građevinski plac površine 19,74 ari, koji se nalazi na 2 km od centa Vranića, nadomak opštine Barajevo, u mirnoj i pristupačnoj lokaciji,....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 24.000 €, 2200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište, 22,37ari. Odlična lokacija. 5012 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 23.000 €, 2248,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

Ripanj, Kovanluk, gradjevinski plac od 22.48 ari, uknjizen, uradjena konverzija. Prodaje se odlican plac na oko 1 km od centra Ripnja i na udaljenosti od oko 25 km od Beograda. Satoji se od dve parcele povrsina 1 464 m2 (deo vece parcele) i 784 m2 (zasebna parcela). U pitanju su njive....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 52.000 €, 2400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108103, struja, uknjižen, deljiv, plac. Plac nadomak centra Vranica a ujedno dovoljno daleko da puta mir i privatnost. Ogradjen sa svih strana sa frontom oko 36m. Na placu su zasadjene mlade vocke i redovno se održava. Postoji objekat montažni koji ima struju i vodu....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 29.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo plac od 24 ari. Nalazi se 1800 metara od glavnog puta. Put je asfaltiran,voda i struja su dovedeni do placa. Postoji mogućnost proširenja još za jedan plac od 27 ari. Zemljište je u građevinskom području. Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 36.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Barajevo, put za Glumčevo brdo Prodajemo poljoprivredno zemljište u građevinskom području i u blizini porodičnih kuća. Centar Barajeva je na 5 minuta vožnje asfaltnim putem. Preporuka za porodično domaćinstvo ili poslovni objekat. (agencijska provizija 2%) Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 46.080 €, 2880,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Odličan plac površine 28,8 ari u građevinskom području, 3 km od centra Barajeva. Po informaciji o lokaciji dozvoljena izgradnja P+2+Pk (Ps), najviše do 4 nadzemne etaže. Od ulice udaljen 5m, struja, gas i voda dovedeni do placa.Tu je i autobuska stanica, a železnička stanica je udaljena....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 41.000 €, 2955,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 2,5 km od Barajeva, mestu Lisović, nalazi se ovaj prelep građevinski plac. Plac izlazi na put gde je prošla struja, voda, gas. Do placa vodi od glavnog puta 300m asfalt i još 300 m ota tucanik:.Očekuje se uskoro završetak asfaltiranja.Na početku ulice ima autobuska stanica.....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 18.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Predmet prodaje je suvlasništvo 1/2 placa, njive 5. klase, koja se nalazi u građevinskom području površine 30 ari. Plac je dimenzija sa širinom do ulice 20m, dužinom 150m. Neposredna blizina struje, vode, nalazi se u mirnom delu naselja, okružen zelenilom. Koordinate pozicije placa....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 32.000 €, 3200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište,Vranić! Cena: 32000 Kontakt: +381668091211 Lokacija: Vranić Poljoprivredno zemljište Opis: Na prodaju poljoprivredno zemljište, šumska oaza mira u Vraniću-Selište. Struja i voda na 250m.Sastoji se od četiri parcele,od čega je jedna šumsko zemljište, a ostale....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 45.000 €, 3250,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Barajeva, građevinski plac površine 32,5ari sa predivnim pogledom. Pored placa asfalt, struja, voda, gas. Plac je od Ibarske magistrale udaljen 2km, a od centra Barajeva 4km. U blizini je osnovna škola, prodavnica, tereni za fudbal i košarku, autobusko stajalište. Plac....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 10.000 €, 3300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Barajevo - Stražarija 33 ara građevinsko vlasnik 1/1 cena . Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 063/804-1184 Rade .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 25.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan plac pravougaonog oblika sa mogućnošću kupovine još 35 ari pored ovog placa. Plac je uredan čist nije zarastao u šikaru, tako da nema velikih ulaganja u sređivanje. Vodi se kao proljoprivredno zemljište, ali je moguća gradnja( kao domaćinstvo sa svim pratećim objektima). Prilaz....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 40.000 €, 3990,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

Građevisnki plac u blizini centra Vranića. U mirnom delu, Pop Borina, Sokratova ulica, na 25km od Beograda, na prodaju plac od 40ari, u blagom padu. Informacija o lokaciji, dozvoljena gradnja, struja, voda, prilaz asfaltom. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 50.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Batašina Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 40.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BARAJEVO, 55.000 €, 4800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 58.000 €
25.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u građevinskom području,površine 48 ari.Plac se nalazi na oko 600m od centra Vranića.U blizini placa je asfaltni put. Na parceli postoji uknjižen pomoćni objekat,površine 14m2 sa priključkom vode. Moguć je priključak na struju i gas. Autobuski prevoz iz centra.Vlasništvo....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 30.000 € na 32.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 32.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 42.000 €
26.12.2025 - 30.000 €
22.03.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište u građevinskom području površine 49,07 ar. Pristup do parcele je dobar, mirno i zeleno okruženje idealno za one koji žele spoj prirode i blizinu grada. Uz sam plac su struja i voda. Plac pruža prelep pogled na Avalski toranj. Srećna kupovina! Agencijska provizija u skladu....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 50.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

RIPANJ - odmor na dohvat grradaU mirnom delu Ripnja. Građevinska parcela, dozvoljena gradnja. Asfaltni prilaz, ulična rasveta, struja, voda prolazi.Plac je površine 8.830 m2 prodaje se 5.000 m2, sa mogućnošću kupovine i preostalog dela. Agencijska provizija 3%. ID oglasa: 42881. .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 46.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U građevinskoj zoni imamo u ponudi 50 ari ravnog placa na oko 27 km od Slavije. Agencijska provizija 2% Mića 063/633-683 PR/0 Put za Skadriče -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 29.900 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Ripanj, 50 ari. Širina placa do asfalta 21.5 m, dužina 230 m. Građevinsko + poljoprivredno.U prednjem delu placa od 12,5 ari ( 21,5 x 58,5) dozvoljena gradnja. Priključci na elektro i vodovodnu mrežu do placa, uskoro i gasa. Poseduje Informaciju o lokaciji, zona porodične....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 45.000 €, 5100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dimenzije 25m sa 200 m, ravan, do asfalta, struja, voda, gas. Jedan deo placa je gradjevinski oko 16a ostalo je poljoprivredno zemljiste. U blizem okruzenju su kuce u kojima se zivi. Uknjizen Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi na sajtu Favorita. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 35.000 €, 5100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac od 51 ari u građevinskom području, Karaula, 4 km od centra Barajeva, 1 km od jezera. Sastoji se od dve parcele, približno kvadratnog oblika. Plac izlazi na makadam, 90 m do asfalta gde su priključci za struju i vodu. Asfaltiranje puta je planirano. Na prvoj parceli....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 45.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju plac u Barajevu, naselje Srednji kraj. Plac je površine 53a. Ima priključke za struju, vodu i gas. Plac je kategorisan kao zemljište u građevinskom području. Pravilnog je, pravougaonog oblika i potpuno ravan, dimenzija 25m x 200m. Asfaltni....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 37.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac u Barajevo, kod jezera. Kontakt: Radomir 063/804-1184 .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 42.800 €, 5400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji plac u Barajevu kod jezera, voda,struja.gas u građevinskoj zoni . Vlasnik 1/1 Agencijska provizioja 2% Za više informacija kontakt telefon 063/804-1184 Rade .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 12.750 €, 5500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120934, uknjižen, njiva. Plac u Vranicu jako blizu centra. Od asfalta je na 60m a od struje i vode na 100m. Front je oko 40m. Ima upisan put do njega, nalazi je u gradjevinskom području. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 40.000 €, 5770,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac izdvojen iz naselja, u zelenilu, okružen livadama i šumom. Idealan za vikendicu, struja na 100m od placa. Agencijska provizija 1.000eur u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 40.000 €, 5800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 22.000 € na 25.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BARAJEVO, 25.000 €, 5800,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 22.000 €
15.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetan plac na prodaju - Barajevo, Lipovački put Na samo 300 metara od Lipovačkog puta i 80 metara od asfalta, u prelepom prirodnom okruženju, prodaje se građevinsko zemljište pod blagim nagibom. Ovaj plac se nalazi u urbanizovanom delu Barajeva,80m od Beogradske ulice,na 500m od....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 39.600 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Veliki Borak Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 52.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 98829, uknjižen, njiva. Placevi se nalaze na 2km od ulaska u Guncate sa Ibarske magistrale. Prva 2 placa su pod manjim nagibom posle je malo strmije kad su ostali u pitanju. Front placa je oko 22m. Put ce biti odvojen u sirini od 4m. Do samog placa sa asfaltnog puta....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Beljina - Karađorđeva plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda. Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika....