• GoHome Professional
kuće beograd okolina do 50000 evra Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće beograd okolina do 50000 evra Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće beograd okolina do 50000 evra Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kuće beograd okolina do 50000 evra oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZAKLOPAČA, 49.000 €, 157,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kućom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okružen zelenilom i šumom, idealan za one koji žele beg od gradske gužve i život u prirodi, a opet u neposrednoj blizini Beograda. Lokacija je udaljena svega oko 30 km od centra Beograda, što je čini odličnim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 47.000 € na 45.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 45.000 €, 135,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 45.000 €
23.11.2025 - 47.000 €
20.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se zasebna kuća na placu od 13ari u blizini glavnog puta. U neposrednoj blizini nalazi se poznata pivara Kabinet Brewery koja okuplja veliki broj posetilaca, novi lux hotel Hyde Hill i luksuzni kompleksi za stanovanje. Kuća je uknjižena na vlasnika 1/1, čvrste konstrukcije....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 45.000 €, 110,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124126, 11a, prizemna, pr, terasa, nov, novogradnja, dvorište/bašta, cela. Ralja,lokacija je Veliko polje,oko 750 metara od kafane kod Moše Nudimo kuću ,grubi radovi,u postupku legalizacije.U osnovi je 55 kvm i u potkrovlju je 55 kvm.Izlaz na asfaltni put,struja,voda....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 50.000 €, 90,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Avala, Tresnja, kuca 90 m2, 4.0, plac 9 ari, trofazna struja, gradska voda, asfalt do kuce, 1 km od gradskog prevoza, nezavrsena, uknjizeno 40 m2. .

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac od 5 ari, za gradnju porodične kuće (prizemlje+1 sprat+potkrovlje). Cena po aru je 10.000 eur. Placevi ima struju, vodu i priključak za gas! Pristupni put je posut šljunkom, pripremljen za asfaltiranje. Odlična lokacija u zoni porodične gradnje, 200 m od glavnog puta,....