• GoHome Professional
kuće UB - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće UB - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće UB

  • Za upit "kuće ub" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 1.064 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 67000 eura
    • do 84000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 848 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, UB, 549.000 €, 203,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

U moru nekretnina u ovoj kategoriji, sa zadovoljstvom izdvajamo baš ovu jer može biti Vaš budući dom. Nalazi se samo 3 minuta vožnje od uključenja na autoput Miloš Veliki u Ubu. Na dobroj lokaciji, u naselju Murgaš blizu centra Uba koji poslednjih godina doživljava ekspanziju u razvoju....

 
 
 
  Kuća, UB, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Nova montažna kuća na Ubu Nalazi su u Sovljaku kod sportskog centra Matić Kuća površine 60 m2 Ograđen plac površine 1.7 ha Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo i terasa Prodaje se sa svim stvarima Dve inverter klime Bunarska voda Upotrebna dozvola Vlasništvo1/1....

 
 
 
  Kuća, UB, 265.000 €, 300,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127399, 110a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), mogućnost proširenja, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće ub'
120.000 €
549.000 €
99.000 €
  Kuća, UB, 105.000 €, 225,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Sređena kuća 225 m2 na Ubu, Stublenica Plac površine 30 ari Kuća sa dve etaže Jedan deo sređen kao poseban stan, spavaća soba, dnevna soba, kupatilo i kuhinja Drugi deo dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, toalet i 3 spavaće sobe Garaža za 2 automobila, ostava i magacin....

 
 
 
  Kuća, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, UB, 47.000 €, 55,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća površine 55m2 koja se nalazi na placu pravilnog oblika površine 10ari u Ubu (Brgule). Kuća se nalazi na pola puta između Obrenovca i Uba, u blizini autoputa Miloš Veliki i Ibarske magistrale. Sastoji se od prizemnog dela i kom se nalaze ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, UB, 99.000 €, 310,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Objekat za adaptaciju na Ubu Nalazi se u ulici 1. Maja blizu centra grada Plac površine 5.5 ari Ukupna kvadratura objekta je 310 m2 Zgrada u osnovi 106 m2 U prizemlju se nalaze dva lokala Na spratu i potkrovlju stambeni prostor po 100 m2 Vlasništvo uredno Mogućnost realizacije....

 
 
 
  Kuća, UB, 240.000 €, 217,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa stambena kuća korisne površine 217 m² sa pomoćnim objektom u vidu dve garaže i kotlarnice u površini od 59 m², a sve to na 15,42 ara placa. Struktura: U prizemnom delu se nalazi ulazni hodnik, stepanište za spratni deo kuće, kupatilo, predvorje koji nas dalje vodi....

 
 
 
  Kuća, UB, 265.000 €, 300,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127399, 110a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, moze zamena(), mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 135.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UB, 120.000 €, 214,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 135.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prelepo i pažljivo održavano imanje u Brgulama, na samo kilometar od centra mesta. Na parceli od 50 ari nalazi se prostrana kuća od 214 m², okružena zelenilom, sa dva funkcionalna pomoćna objekta ukupne površine 177 m². Kuća odiše toplinom doma i pruža savršen spoj komfora....

 
 
 
  Kuća, UB, 89.900 €, 106,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U selu Joševa, opština Ub, nalazi se ova kuća za prodaju na placu od 65 ari. Kuća je spratna i uknjižena. U prizemlju se nalaze: dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja i kupatilo, dok na prvom spratu su dve spavaće sobe i kupatilo. Osim glavne kuće, na placu su i ostali pomoćni objekti:....

 
 
 
  Kuća, UB, 550.000 €, 203,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 17.000 € na 16.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UB, 16.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 20.000 €
28.04.2026 - 19.000 €
02.05.2026 - 18.000 €
05.05.2026 - 17.000 €
19.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon, a zbog svoje pozicije i zemljišta idealna je za adaptaciju ili izgradnju nove kuće. .

 
 
 
  Kuća, UB, 39.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2020.,

www.klikdooglasa.com

Objekat je oko [telefon] min od Beograda novim auto putem a oko [telefon] km od auto puta na glavnoj saobracajnici ka Valjevu. Prostire se na placu od [telefon] . [telefon] ari. Plac je komplet ogradjen i ima kapiju na ulazu. Kuca ima [telefon] soba i pogodna je za manji motel. Ulazna....

 
 
 
  Kuća, UB, 88.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2021.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju nova porodična kuća .

 
 
 
  Kuća, UB, 52.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.klikdooglasa.com

Kuca na Ubu u blizini crkve gradska kanalizacija grejanje u kuci kuca je [telefon] m [telefon] pomocne zgrade zidane od cvrsto materijala [telefon] ari placa mir tisina priroda a blizu grada oko [telefon] m. [telefon] .

 
 
 
  Kuća, UB, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu sa [telefon] arem placa na glavnom putu [telefon] ari pod sumom. Bunarska izvorska voda dubine [telefon] m. Kvadratura kuce je [telefon] kvadrata sa prizemljem i spratom. Kuca se nalazi izmedju uba i koceljeve na samom glavnom putu selo Novaci. Cena [telefon] . [telefon]....