• GoHome Professional
kuće čukarica beograd Oglasi objavljeni od posledn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće čukarica beograd Oglasi objavljeni od posledn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće čukarica beograd Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kuće čukarica beograd oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.350.000 €, 300,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica - Košutnjak kuća, 300m2 (7 terasa) PR+I+II+III, gas/kotao, klima, KATV, internet, interfon, podrum, parking, 3 garaže, plac 1ar Jedinstvena kuća u nizu sa dvorištem 1,8a i direktnim pogledom na Košutnjak U ponudi je ekskluzivna vila u nizu na prestižnoj lokaciji u Košutnjaku,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.200.000 €, 400,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.indomio.rs

Kuca , Cukarica , Banovo brdo , Golf , 400m2 merena kvadratura , 71m2 uknjizena kvadratura ( ceka se resenje i upis u katastar kompletne kvadrature ) , Vpr + I + II + Psu , cg / gas , perfektna , luksuzna vila , gradnja 2010.godine , na lepo uredjenom placu povrsine 5 ari - kvadratnog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.200.000 €, 185,00 m2 cca 6490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Kuca , Senjak , neposredna blizina teniskih terena , 185m2 , pripadajuci plac 4 ara - zavrsena konverzija , ! /2 vertikala kuce , gradnja 1960. godine , u izvornom stanju , odlicno pozicionirana ,garaza 40m2 , retko u ponudi ! Struktura - Vpr - dnevna soba sa izlazom na terasu , kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.300.000 €, 400,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva kuća, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda, jednoj od najmirnijih i najprestižnijih rezidencijalnih zona u blizini Košutnjaka. Rezidencija je smeštena u zatvorenom rezidencijalnom kompleksu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Ada Ciganlija - Radnička splav, 3. 0, 240m2 (terasa 50m2), tri inverter klime U ponudi splav-kuća na Adi Ciganliji, lociran na idealnom mestu u visini golf kluba, a preko reke prema Bloku 70. Izgrađen kao visokokvalitetna konstrukcija, vrlo modernog dizajna, osiguran sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 250.000 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122181, 18a, spratna, 1, uknjižen, deljiv, cela. Na placu postoji i objekat sa strujom i vodom. Plac se ne prodaje isključivo zamena za kvadrate. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 645.000 €, 250,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća - Vertikala u nizu u Golf naselju. Izuzetna prilika. Kompletna rekonstrukcija 2022. Enterijer stambenog dela objekta kompletno nov, nekorišćen i odlično organizovan do detalja. Ugradni plakari, nova kupatila, kuhinje, sauna, SPA . Kompletno namešteno i temeljno renovirano po....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.200.000 €, 260,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetna, komforna, kvalitetna kuća u mirnom delu Banovog brda, kompletno renovirana spolja i iznutra 2022. godine. Veoma pogodna kao poslovni prostor. Ima tri nivoa i dobro osvetljena. U prizemlju se nalaze dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dok se na spratovima nalazi pet soba,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 510.000 € na 495.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 495.000 €, 298,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 510.000 €
03.04.2026 - 495.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna prodaja kuće u Ulici Vodovodska 2 deo, na placu od 8 ari. Nova kuća , kompletno sređena, bez ulaganja Od prostorija ima: dnevni boravak, kuhinjsko-trpezarijski deo, šest spavaćih soba, dva kupatila i ostavu. Dve garaže. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na finoj lokaciji u Žarkovu u ponudi vertikala kuće površine 182m2, sa dva uknjižena stana, ukupne površine 200m2 Stan 2 sastoji se od Prizemlja u kome se nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinja, kupatilo sa kadom, dve terase, površine 72,26m2 na II nivou je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuće čukarica beograd (166)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>