• GoHome Professional
kuća u banatu centralno grejanje Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća u banatu centralno grejanje Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u banatu centralno grejanje Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kuća u banatu centralno grejanje oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Ečka - četvorosobna kuća površine oko 150m2 + lokal površine oko 20m2 + letnja kuhinja površine 36m2 na placu površine 14 ara sa kolskim ulazom i garažom. Lokal se nalazi na frontu parcele i ima sopstveni sanitarni čvor. Monofazna i trofazna struja, centralno grejanje na plin i čvrsto....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 260.000 €, 560,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Crni šor - devetosobna kuća sa potkrovljem površine 260 m2 na placu površine 11 ara. Kuća raspolaže sa dva kupatila, centralnim grejanjem na gas, PVC stolarijom, kao i kvalitetnom gradnjom (cigla i po, spoljašnji zid). U dvorištu se nalazi i dodatna sedmosobna kuća sa potkrovljem....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 188,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u centru Zrenjanina sa tri stambene jedinice, površine 188m2, na parceli površine 3,02ara.Sastoji se od trosobnog, dvosobnog i jednosobnog stana, svaki stan ima poseban ulaz iz dvorišta, kompletno adaptirana i detaljno rekonstruisana , odmah useljiva.Po podovima je parket i nova....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 119.000 €, 236,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u naselju Bagljaš (Po+P+Pk), površine 236m2, nalazi se na parceli površine 4,76ari.Sastoji se od prizemlja i potkrovlja, ispod dela kuće je podrum.U prizemlju je veliki dnevni boravak, jedna spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom , kupatilo, hodnik i veća ostava (koja po potrebi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Melenci - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 140m2 + pomoćni objekti ukupne površine 73m2 i ekonomski objekat od 385m2 + garaža na placu površine 15 ara. Raspored prostorija obuhvata prostrani dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Trofazna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 1.200.000 €, 400,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – spratna kuća površine 400m2 + podrum od 150m2 koja se sastoji od dva zasebno uknjižena trosobna, lux apartmana u centru Zrenjanina (iza SUP-a), površine 136m2 odnosno 148m2 na parceli od 4,11ara. Oba stana poseduju zasebne priključek plina i trofazne struje, grejanje centralno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 69.000 €, 187,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.gsigma.rs

Salonska dvojna kuća sa dva stana naselje Mala Amerika. Kuća se sastoji od dvoiposobnog stana okvirne kvadrature 90m2 - kuhinja sa trpezarijom + ostava, iz dnevnog boravka se ide u dve sobe od ulice, i kupatilo. Na podovima parket i drvena stolarija. Centralno grejanje na gas. U produžetku....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 415.000 €, 234,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Kuća sa poslovnom zgradom. Stambena zgrada je sa potkrovljem ukupne bruto površine 234m2 + dve terase. Trosoban stan u obe etaže. CG na kondezacioni plinski kotao. Sendvič zid. PVC stolarija. Parketi. Poslovna zgrada korištena za proizvodnu delatnost površine 200m2 + 100m2....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 145.000 €, 208,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Kralja Petra Prvog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 1996 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuća u banatu centralno grejanje (163)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>