• GoHome Professional
kuća u banatu centralno grejanje 240 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća u banatu centralno grejanje 240 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u banatu centralno grejanje 240 m2

  • Za upit "kuća u banatu centralno grejanje 240 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 658 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 46000 eura
    • do 58000 eura (prosečna cena)
    • do 70000 eura
    • do 586 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 119.000 €, 236,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Bagljaš (Po+P+Pk), površine 236m2, nalazi se na parceli površine 4,76ari.Sastoji se od prizemlja i potkrovlja, ispod dela kuće je podrum.U prizemlju je veliki dnevni boravak, jedna spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom , kupatilo, hodnik i veća ostava (koja po potrebi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 233,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Gradnulica - dve kuće ; ulična trosobna kuća površine 97m2 + dvorišna trosobna kuća površine 136m2 sa velikom ostavom na parceli površine 10,5 ara sa dva kolska ulaza. Ulična kuća ima plin, dok dvorišna ima centralno grejanje. Trofazna struja, kanalizacija, uknjižene. Moguća kupovina....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 120.000 €, 244,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – Nova spratna kuća površine 244m2 podeljena na dva četvorosobna stana sa po dva kupatila. Cigla i po zid. CG na gas, trofazna struja, kanalizacija. U dvorištu se nalazi još jedan dvosoban stan površine 45m2. Plac površine 4,4 ara sa kolskim ulazom. Sve na parceli je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u banatu centralno grejanje 240 m2'
120.000 €
120.000 €
130.000 €
  Kuća, PANČEVO, 150.000 €, 244,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.indomio.rs

Samostalna kuća Etaž: 2 Površina: 244 m² Površina placa: 5a Centralno grejanje Uobičajeno stanje Dodatne prostorije: kupatila (2) Materijal gradnje: cigla Oglas oglašava agencija Uknjiženo Kuća na prodaju u naselju Nova MIsa. Odlična lokacija Kuća poseduje dve kuhinje, dva kupatila,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 415.000 €, 234,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Kuća sa poslovnom zgradom. Stambena zgrada je sa potkrovljem ukupne bruto površine 234m2 + dve terase. Trosoban stan u obe etaže. CG na kondezacioni plinski kotao. Sendvič zid. PVC stolarija. Parketi. Poslovna zgrada korištena za proizvodnu delatnost površine 200m2 + 100m2....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 250,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2024.,

www.gsigma.rs

Prodaje se kuća u naselju Gradnulica u Zrenjaninu. Objekat je klasičan, čvrsta gradnja. Kuća je podobna za život dve porodice obzirom da postaoje dva fizički razdvojena ulaza. U prizemlju objekta se nalaze dve spavaće sobe, prostrana kuhinja sa trpezarijom, odvojen dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Šumice – trosobna spratna kuća sa kafićem u prizemlju površine u osnovi 111m2 + pomoćne prostorije od 11m2 na placu od 2,44 ara. Kuća je uknjižena u celosti kao stambeno-poslovni objekat. U prizemlju se nalazi garaža, potpuno opremljen kafić sa dva toaleta i ostavom, poseban ulaz....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 120.000 € na 150.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 254,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.08.2023 - 90.000 €
21.08.2023 - 120.000 €
01.04.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – kuća u četiri etaže (Po+Pr+I+Pk) površine 254m2, na placu površine 3 ara, sa kolskim ulazom, garaža u sklopu kuće i ostava za ogrev u dvorištu, šest soba, dva kupatila, CG na čvrsto gorivo i plin, trofazna struja, kanalizacija, parket, zamena za manji stan Centralno grejanje.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 205.000 €, 256,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2024.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na jednom placu, na veoma atraktivnoj lokaciji u širem centru grada. Ulična kuća sastoji se od dnevnog boravka koji je spojen sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika, kupatila, ostave i tri spavaće sobe. U dvorištu se nalazi druga kuća sa potkrovljem - u prizemlju se nalazi dnevni....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 125.000 €, 220,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Porodična stambena kuća u centru Kikinde (ulica Braće Tatić), koja kuća se sastoji od 5 etaža (podrum - garaža, prizemlje i tri sprata) ukupne neto površine 220m2. Kuća je sagradjena početkom '80-tih godina, od čvrstog materijala, poseduje centralno grejanje sa ugradjenim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>