• GoHome Professional
kuća srem do 25000 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća srem do 25000 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća srem do 25000 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kuća srem do 25000 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 23000 eura (malo jeftiniji)
    • 26000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PEĆINCI, 155.000 €, 180,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Šimanovcima, spratna, ukupne površine 180 m². Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalaze dve sobe, kupatilo, dnevni boravak i kuhinja, dok je sprat otvoren prostor koji pruža mogućnost uređenja prema željama budućeg vlasnika. Kuća je pogodna za....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 138.000 €, 200,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamisli jutra u mirnoj ulici, bez gradske buke, a opet na samo nekoliko minuta od centra… Ova kuća predstavlja savršen spoj lokacije, prostora i potencijala. .

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 225.000 €, 140,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Starim Banovcima, nedaleko od centra, u mirnoj ulici. Nalazi se na lepom placu od 6,22ari, okružena zelenilom. Kuća je završena 2012. godine. Zidana je kvalitetno, zidovi od cigle i po, neopor izolacija, ALU radijatori, drvena stolarija, komarnici na svim prozorima, sva vrata....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kućau Starim Banovcima, nedaleko od centra, Dunava, Doma zdravlja, škole, gradskog prevoza, u mirnoj asfaltiranoj ulici. Nalazi se na lepom placu od 7,2ara. Kuća je izgrađena 80-ih godina. Zidana je kvalitetno, priključena je na gradski vodovod, izvedeni priključci za gas. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 350.000 €, 546,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna, moderna kuća vrhunskog kvaliteta, smeštena u jednom od najatraktivnijih delova Inđije, u mirnom okruženju, u neposrednoj blizini centra grada. .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 190.000 €, 190,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

Višesobna kuća, 190m2 + pomoćni objekat 60m2, PR+I, EG, garaža, 9, 7 ari, uknjižena Lokacija ulice Jovana Popovića je u neposrednoj blizini centra Inđije i jedna je od najtraženijih. Blizina parka, škole i svih važnih sadržaja čine ovu lokaciju idealnom za udoban i kvalitetan porodični....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 280.000 €, 188,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na par stotina metara od centra mesta, Osnovne škole, prevoza, marketa, a opet blizu Dunava i sa pogledom sa terase na isti, u ponudi je kuća na dve opremljene stambene etaže koje čine: u prvoj etaži je dnevna soba sa pogledom na ulicu, trpezarija, kuhinja, nadkriven letnjikovac,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kuća od 92m2 na placu od 10 ari, u mirnom i zelenom okruženju, u blizini Dunava i plaže za kupanje. Kuća je organizovana na dve etaže i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Poseduje PVC stolariju, keramiku i laminat, vodu,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 265.000 €, 147,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Prodaje se izuzetno atraktivna nekretnina u mirnom i lepom delu Belegiša, idealna kako za porodičan život, tako i za investiciju!Na prostranom placu od 18 ari nalaze se dva objekta: Glavna kuća površine 147 m2, prostrana i funkcionalna, pruža komfor i dovoljno prostora za veću porodicu.Drugi....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 315.000 €, 450,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Ovaj objekat je poznat u naselju kao Oaza mira. To je kompletan restoran podeljen u dve sale, za piće i ručavanje. Poseduje sve prateće objekte koji opslužuju restoran: šank, kuhinja, pekara, garderoba, veliki frižideri, ostave, bašta. Plac koji je kultivisan, ograđen sa voćem, cvećem....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuća srem zadnjih 7 dana (32)
  • kuća srem do 25000 (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>